Skocz do zawartości
IGNOROWANY

3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra


muunv

Rekomendowane odpowiedzi

z własnego przykładu wiem że czarna felga z rantem to nic dobrego :wink: optycznie wydaje sie mniejsza , ciężka w utrzymaniu :wink:

Dlaczego ciezka w utrzymaniu? Mialem w poprzednim aucie czarna fele i wygladalo spoko :wink:

4da4d1c9c764e848626c9df307f83653.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bardzo dbać o rant żeby go nie zapuścić, ale teraz jest tyle tych środków że głowa mała, dasz rade :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do optyki. Mysle, ze przez chromowany rant nie bedzie sie wydawac mniejsza. :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam zobaczysz , każdy ma inne zdanie i gusta :wink: osobiście bym nie poszedł w takie felgi ale z chęcią zobacze jak sie będzie prezentować całość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyżej przemaluje ;) chociaż też jestem zdania, że czarna felga optycznie wydaje się mniejsza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyżej przemaluje ;) chociaż też jestem zdania, że czarna felga optycznie wydaje się mniejsza..

zgadza się, czarny optycznie pomniejsza +rant tez pomniejsza optycznie felgę. Felgi bardzo ładne ale zobaczysz że przy felgach bez rantu obok, Twoje będą się wydawały że są sporo mniejsze.

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyżej przemaluje ;) chociaż też jestem zdania, że czarna felga optycznie wydaje się mniejsza..

zgadza się, czarny optycznie pomniejsza +rant tez pomniejsza optycznie felgę. Felgi bardzo ładne ale zobaczysz że przy felgach bez rantu obok, Twoje będą się wydawały że są sporo mniejsze.

Ale mi ryjecie.. :/ Zaraz zglupieje :kwasny::D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze do 10 dni możesz odesłać i kupić jednolitą ;) 19tkę :P

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze do 10 dni możesz odesłać i kupić jednolitą ;) 19tkę :P

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sprzedajacy felgi powiedzial, ze wysylka felg sie opozni, wiec odmowilem je... :kox::P Poszukam jakichs 19, choc latwe to nie bedzie :)

A to mod z dzisiejszego dnia :wink: Szybki przednie najslabsza folia przyciemnione.

6449668dc5b2f33010fef449f0bcd467.jpg

403925bf7dee0a620546e32bb2488382.jpg

7a22c38bf01d070dd01d2f7e0217865c.jpg

ba36496e42c51554b99c737bd4a296cc.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór, jak 19 bierz ori a jak nie ori to bardzo dobrych firm produkujących felgi, nie bierz nic po taniości i chińskiej plasteliny, bo będą do prostowania co chwila albo do śmietnika....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór, jak 19 bierz ori a jak nie ori to bardzo dobrych firm produkujących felgi, nie bierz nic po taniości i chińskiej plasteliny, bo będą do prostowania co chwila albo do śmietnika....

I teraz znow szukanie felg czas zaczac.. :D Moj budzet jest dosyc niski. Moge przeznaczyc na 19" jedynie 3000zl.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poważnie. 3k może być ciężko. Jak nie zamierzasz totalnie glebić i zachować trochę komfortu to ładna 18 będzie ok. Tylko nie czarna a max grafitowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poważnie. 3k może być ciężko. Jak nie zamierzasz totalnie glebić i zachować trochę komfortu to ładna 18 będzie ok. Tylko nie czarna a max grafitowa.

Gwint to plan na sezon 2017r :) Jesli sie trafia ladne 19 to biore, jesli 18 to 18. :wink: Dobrze, ze odmowilem z rantem bo sporo ogladalem takich w necie i roznie to wyglada...

Choruje od dzis na BBS CH! :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak jest plan na gwint to jednak 19. :)

Ale na 2017! Tu pojawilo sie cos w miare ciekawego :

Felgi BBS CH028 18" ET 43 5x112 8J z audi s4 b7

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=http://a4-klub.pl/index.php?/topic/362002-Felgi-BBS-CH028-18%22-ET-43-5x112-8J-z-audi-s4-b7&share_tid=362002&share_fid=41415&share_type=t

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sezonu 2017 zostało już tylko pół sezonu. ;)

IMO zdecydowanie lepszy wybór niż te z Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 3k znajdziesz jakieś używki 19-calowe :) jak nie ORI to Miron poleci Ci firmę, z której bierze dobre podróbki.. no i jest jeszcze dawmac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 3k znajdziesz jakieś używki 19-calowe :) jak nie ORI to Miron poleci Ci firmę, z której bierze dobre podróbki.. no i jest jeszcze dawmac

Nie jestem orzekonany co do podrobek.. :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to szukaj używek w dobrym stanie :) coś powinieneś dorwać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używki albo Dawmac, ale raczej ori używki, chwila jeszcze jest dołożysz 500 do odłożonej kwoty i będzie już w czym wybierać :good: ktos tu juz pisał na forum że gleba i koło to chyba pierwsze co powinno się robic jeśli chodzi o wygląd i stylistykę i ja w pełni się z tym zgadzam, nic jak te dwa elementy nie zmieniają tak bardzo auta i nawet jak wydasz więcej niż zakładasz, uwierz mi wysiadając z auta będzie Ci się gęba cieszyła :decayed:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...