-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Piękne wozidło, widać że dopieszczana z każdym postem odnośnie felg, sam na Swojej mam czarne felgi z chromowanym rantem i znacznie pomniejszają.
-
Black Avant S-line
Ładna sztuka Będę tu zaglądał
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale to nie do mojego autka, nie martw się
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Łudziłem się nadzieją że komuś zostało troszkę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cześć Panowie, pytanko. Nie zostało gdzieś komuś troszkę spraya do przyciemniania lamp?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cześć Wam, jestem tu nowy, ale mam nadzieję że można tu zagościć. PS: Odnośnie kun, pod maską mam taki niby "odstraszacz kun", ale fakt faktem u mnie na podwórku lata wilczur także nie mam na razie problemu z tymi francami.
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Passat bardzo ładny, sam miałem taki sam tylko że po lifcie, ten sam kolorek A audiczka też niczego sobie, powodzenia w modach PS: ciężko rozkleić lampy ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, nazywam się Łukasz i od jakiegoś miesiąca jestem posiadaczem a4 b7. Silniczek 2.0 tdi, 140km, 2005r Mam nadzieję że podzielicie się wiedzą i doświadczeniami by dopiększyć Swoje autko. Pozdrawiam