David91gtr

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David91gtr

1. A co do kloszy to kupilem z anglika cale lampy za 150zł i wziąłem sobie z nich tylko klosze ?
  2. Dzieki ? Stare moje klosze byly dość zjechane + odbłyśniki też w srednim stanie, także różnica jest kolosalna. Bede mial chwile to zrobie dokładnijesze zdjęcie lampy + nagram filmik jak to świeci w nocy.
  3. Własnie o tej dokladce mysle juz od dluzszego czas, ale caly czas chodzi mi tez wydech na dwa kominy
  4. Witam po dłuższej przerwie Z racji zakupu mieszkania i zamieszania z urządzaniem itp itd nie udzielałem się dużo na forum ale też nie zaniedbałem audicy i cały czas przy niej działałem. wleciały bixy b8 polift pomalowanie środków na czarno nowe drl-e bez błędów-mogę polecić od Krystian Kawa na B6 elite ogólne odświeżenie lamp-nowe klosze i białe kierunki pełny serwis klimy z tune up-em - jak komuś śmierdzi na econie to polecam serwis olejowy co 10 tys. km +wszystkie filtry i audica pokonuje kolejne kilometry bez żadnych awarii?
  5. Każdy chwali wycieraczkę z q5, wiec u mnie wleciała... Jak narazie jestem zadowolony, zobaczymy jak długo będzie ładnie wycierać szybę W razie co ramię pasuje również z golf 7, audi a1, tuarega... Ja mam akurat z golf 7 ;D
  6. oki dzieki za podpowiedzi, zajme sie tym w wolnej chwili i dam znac co bylo
  7. Witam, nie działają długie światła w jednej z lamp bixenon. Zarnik do wymiany, czy cos innego? Lewa strona jest ok, sa krotkie i długie pozdrawiam.
  8. U mnie skrzypiało podczas skrecania i okazało się, że to wina starego płynu wspomagania. Wymieniłem na nowy i wszystko w porządku
  9. Jedyne 27 PLN w ASO Rzeszów http://allegro.pl/nowa-oryginalna-zaslepka-atrapa-zapalniczki-audi-i5978326049.html
  10. Dawno nic nie pisałem, ale cały czas pomalutku działam przy audicy.. Wpadła nowa zaślepka zapalniczki A także grubszy serwis, nowe wycieraczki Denso, olej motul komplet filtrów + Febi 6162 płyn do wspomagania. Mój już zrobił się z zielonego brązowy No i niestety po zimie lewa osłona pękła i trzeba będzie nową załozyć + przy okazji wpadnie osłona pod skrzynie biegów.
  11. Ładna audiczka, tylko z tą mocą dziwna sprawa jakaś. Wedlug wykresu masz tylko w 2.0TDI 114kuca, a powinny być okolice 140. Także ewidetnie musi coś być nie tak silnikiem..
  12. Hehe, dokladnie tak, bylem w odwiedziniach
  13. pozdrowienia dla audiczki widzianej dzis w Zakopanym
  14. Kategorycznie nie bierz zamienników, bo ta oslona bardzo szybko Ci popęka. Z Aso to mozesz kupic podszybie, cenowo wychodzi praktycznie to samo co uzwane. Napisz w dziale"kupie częsci samochodowe audi a4 b6/b7" na pewno ktos tam sprzedaje orginalne uzywane oslony. A co do skrzyni, to pewnie, ze warto ;-)
  15. Dzięki co do kiery to na razie zostawie bo mam jasne wnętrze i ciężko mi znaleźć coś w sline z poduszką beżową, chyba, że cos się trafi Jako, że sezon zimowy niedlugo się zacznie, zmieniłem już koła na zimowe. Przy okazji zrobiłem renowacje felg, dwie wyprostowałem i efekt poniżej Jako, że po mojej kierownicy widać nieco ślady zmęczenia, postanowiłem ją obszyć na nowo skórą perforowaną. Przy okazji trochę pogrubiłem Nowe klocki hamulcowe na przód ate 8E0853888A- Prawy spoiler nadkola przód, zauważyłem wlasnie, że u mnie go brakuje. Cena w Aso 30zl. Nowy akumulator Fiamm 90ah 800A. Warta silver wytrzymala 5 lat, zobaczy jak Fiamm sobie poradzi I mały zestaw kosmetyków do sprzątania, mycia, woskowania. Od siebie moge dodac, że bardzo fajnie sprawdził się wosk w pylnie CC Water lotus, bardzo przyjemnie się go naklada, nadaje lakierowi krystaliczny połysk, zawiera w sobie kwarc, cena atrackyjna rownież bo kosztuje ok 80zł i taka butelczka starczy na kilka woskowań.
  16. Świetna Audiczka, te 100mm z tyłu jednak robi robotę
  17. Kupuj ori, na zamiennikach będziesz jeszcze gorzej niż na starych orginałach
  18. Srebrne B7 - David91gtr http://a4-klub.pl/index.php?/topic/348344-srebna-strzala-a4-b7-20-tdi-bkd/#entry4743278 Hehe, nie wiedziałem, że zaparkowałem obok audi z naszego forum Pozdrawiam właściciela, który zrobił zdjęcie ;-)
  19. Hehe, dokładnie zobaczymy jak długo się utrzyma taki czysciutki ? a koszt to 15zł k2 do mycia silnika, pędzel i trochę chęci Także polecam każdemu kto lubi mieć czysto pod maską Nowy dodatek - wpadły ori listwy sline + znaczki na listwy boczne drzwi ;-) Dzis troszkę mniej przyjemnych prac... Profilaktycznie zajrzałem dziś do alternatora i co się okazało? Szczotki konćówka, pierścien komutator, łożysko do wymiany, także ostatni gwizdek, żeby gdzieś audiczka nie stanęła na drodze. Przy okazji wpadnie nowy pasek wielorowkowy i nowe koło pasowe pompy wspomagania, stare już wytarte, przy maxymalnym skrecie słychac już piski... Wpadła ori lotka sline Na zime nowe świece beru
  20. nikt nic nie wie? Bo własnie mam ten sam dylemat, nie wiem czy z brd przypasi do blb? Ktoś coś wie?
  21. Pozdrowienia dla audi z klubowymi ramkami widzianej dziś koło 12.00 na parkingu obok Outlet,u na mełgiewskej w Lublinie
  22. David91gtr

B7 Crew

Panowie... Jest tu ktoś kto by mi ogarnąl ledy z a6 c6 do mojej audi? A nie chce kupowac tych gotowych chiczynkow allegro, które po roku się popalą
  23. David91gtr

B7 Crew

Witam wszystkich Panowie, czy ma może ktos na sprzedaż lampy z led c6 audi a4 b7 avant? Albo zajmuje się przerabianiem? Alternatywą są te gotowce z allegro depo, fk - tylko nie wiem czy jest sens kasę na to wydawac.
  24. Dawno nic nie pisalem, ze względu na cięzki okres w pracy... Ale coś tam nowego wpadło. Automatyczne otwieranie klapy z pilota http://pl.tinypic.com/r/id7zgh/9 Nowa gałka sline B8 obszyta U Reggi i przy okazji ogarnięty ręczny ;-) Wpadły dystansy na tył 25mm i przód 17mm. :-) W końcu koła nie są tak schowane w nadkolach Pogoda dziś dopisała, wiec trochę zrobiłem porządku pod maską. 2godziny roboty i myślę, że silnik całkiem czysty