Treść opublikowana przez David91gtr
-
Srebna strzała A4 B7 2.0 TDI BKD
avusy, wpisz na allegro, troche jest na sprzedaż Wpadły ledzik do drl + kasowniki, żeby nie wywalało błędu ;-) Nowe żarówki do halogenów, barwa 7500k, ale ładnie sie komponują z bixenonem 4300k. I w koncu clh teraz już nie drażni żółtawym światłem ;-) I przy okazji wpadła z aso obudowa podszybia Także powoli się coś tam dzieje, jutro może wpadną dystansy na tyl... Natomiast nie wiem co z przodem, zostawiać jak jest, czy też jakiś zalozyć?
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
biore
-
Stukanie w prawym przednim kole po wymianie klocków
Jak przestaje stukac po wcisnieciu pedalu hamulca, to może masz do wymiany zwrotnice...
-
Srebna strzała A4 B7 2.0 TDI BKD
Wpadła paczuszka od Wandeja, zmieniamy oleje i filtry... I moduły led od Tomnik, bardzo fajnie świecą, niestety zdjecia tego nie oddają. Jak ktoś nie lubi żółtawego światła, to naprawdę polecam
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Ma ktoś do sprzedania takie lampy przeriobione do audi a4 b7 avant? Albo może ktoś poleci mi kogoś do kogo mogę się z tym zgłosić
-
Srebna strzała A4 B7 2.0 TDI BKD
Właśnie myślę nad dystansami, musze sprawdzić dokładnie et felgi i coś się dobierze odpowiedniego w nie długim czasie a Co do modzenia, to pewnie do zawsze się coś znajdzie powolutkoubędziemy coś tam działać Żeby nie było,że nic się nie dzieje, to wpadły nowe opony i ogarnięte w miare zaciski, nie proszkowo, ale zawsze lepiej to wygląda niż rdziewuchy A Oponki to uinroyale rainsport 3 225/40. Druga sprawa jakie dystanse najlepiej założyć, do felgi 18 x8 ET 48?
-
Realizacje - Zadbaj o Auto
Niektóre auta, to wyglądają jakby od nowości nie były sprzątane, jak tak można zapuścić własne auto Co do pracy, to naprawdę świetne efekty, szkoda, że nie mam bliżej, bo sam bym do CIebie podjechał na takie kompleksowe odswieżenie.
-
Zapaszki do auta
Używałem, szału nie robił, mało intensywny, naprawdę trzeba było dużo popsikać, żeby coś pachniało
-
stałe szarpnięcia skrzyni w obrotach 1500-1900
Może sterownik siada, ale na początek jak nie wiesz kiedy był olej wymieniany, to zacząłbym właśnie od wymiany...
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Miałem problem z silnikiem, wpisalem objawy usterki i wyskoczyła jako pierwsza strona, no i tak już zostalem
-
Czujniki parkowania coś jest nie tak
Któryś z czujników masz uszkodzony, wbij wsteczny i przyłoż ucho do czujników i zobacz czy cykaja, jesli nie to do wymiany.
-
Zgrzyty przy skręcie.
U mnie było to samo, tylko, żę w lewą stronę i okazało się, że to dolny wachacz, wymieniłem i cisza.
-
Aktualizacja Windows 8 do Windows 10
Ja również przeszedłem na windows 10 i jestem bardzo zadowolony, dużo szybciej chodzi niż 8 i zdecydowanie bardziej przyjazny interfejs, także jak najbardziej polecam!
-
Jaki wosk do srebrnego lakieru
Miałem go, i powiem CI, że szkoda kupować, lepiej dołożyć pare grosze i kupić coś sonaxa...
-
Dziwne obcieranie (magiel) ?
U mnie to okazał się właśnie dolny wachacz, wymienilem i uciszyło się, przynajmniej jak na chwile obecną, także magiel u mnie oki
-
Opony bieżnikowane, co sądzicie.
Miałem kiedyś na zime, było w miare ok, tylko nie przekraczać 140km/h, natomiast jesli chodzi o lato, to zupelnie sie nie sprawdzily, slabo trzymaly na zakretach, głosne, także odradzam, lepiej dołozyć pare złotych i kupić normalne opony
-
Dobrzy chiptunerzy
Lubelskie - Daron z Poniatowej Warszawa - Rogal Otwock - Spanky Tam robiłem, i naprawdę do dnia dzisijeszego jestem zadwolony
-
Polecane opony letnie
A ja zakupilem na lato uinroayle rain sport 3 i powiem, że jestem mile zaskoczony, świetnie się trzymają drogi na suchym jak i po deszczu No i Cena przystępna bo za 4sztuki 225/40 r18 zapłaciłem 1350 zł Także polecam z czystym sumieniem
-
Dziwne obcieranie (magiel) ?
I co tam, pomogła zmiana zawiasu?
-
Wymiana tarcz czy toczenie?
Z mojej strony mogę polecić Ferodo, bardzo dobry stosunek jakośći do ceny
-
Spryskiwacze mgiełkowe
za 100 zł za 2 sztuki podgrzewane, to biegne zaraz do aso skody
-
Wymiana tarcz czy toczenie?
Ja bym zrobił raz a porządnie, także moim zdaniem lepiej wymienić na nowe. Napisze do kolegi z forum dzik'a, wandeja, mają zestawy w dobrych cenach. A i temat kolego to powinieneś napisać w innym dziale...
-
Dziwne obcieranie (magiel) ?
obstawiam, ze to któryś z wachaczy, wjade na kanał w nastepnym tygodniu i może strzykawką oleju w gumy wcisne, zobaczymy czy coś pomoże
-
Dziwne obcieranie (magiel) ?
u mnie podobnie i tez tylko w lewą strone...
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Audiczka przepiękna, i te dwa wydeszki, świetnie to wygląda... Chce założyć również u siebie, ale narazie niestety inne wydatki