Treść opublikowana przez mateusztbg
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Tą blendę się jakoś otwiera? Sorka Pany za głupie pytania ale nie mam aktualnie dostępu do auta i nie mam jak tego sprawdzić a też mam chyba tą samą blendę co Wy i zamontował bym tablicę w taki sam sposób jak Wy macie.
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Weź zerknij w mój temat, ja mam chyba taką samą blendę jak Ty? Ta Twoja jest jakoś otwierana?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Gdzie te śruby bo patrzę na tablicę i nie widzę
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Zerknij jak będziesz miał minutkę
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
No ale to wchodzi Ci na jakiś zatrzask czy jak? Bo u mnie jak ją tylko włożę to raczej trzymać się nie będzie, musiałbym ją przyklejać albo przykręcać właśnie.
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Mateusz jeszcze takie pytanko, jak miałeś zamontowaną przednią tablicę rejestracyjną? Na taśmę dwustronną czy śrubami?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Zacna furka Jeszcze mam 2 pytanka: Do tych ledów w drl musiałeś jeszcze jakieś kasowniki zakładać prawda? No i pytanie co do tablicy rejestracyjnej przód, masz to przyklejone na jakąś taśmę dwustronną czy przykręcone?
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Przednią tablicę rejestracyjną masz jakoś przykręconą czy na taśmę dwustronną? Zacny furacz
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Tablicę rejestracyjną z przodu przykręcałeś, czy na jakąś taśmę dwustronną przykleiłeś?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
No rzeczywiście nie dałem.. nawet wcześniej nie zwróciłem uwagi na to. Na dniach będę mył Audi to wrzucę .. jak narazie nic złego z felgami się nie dzieje. Kupiłem też dla wujka RedNoxa i wujeszek mega zadowolony.. Sam sobie chyba też kupię
-
Klapa gasząca znowu zdechła
U siebie też wymieniałem w czerwcu 2016r, kupiłem nową ori vdo siemens i do dzis 0 problemów Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Heh też bym chętnie został na zimę przy 19", bo różnica wizualna w porównaniu do 17" jest ogromna, inne auto... No ale mam pakiet zimowy na 17" z nowymi dębicami frigo hp2 i też szkoda tego sprzedawać za 1/3ceny
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
Co tam będziesz u Pawła robił?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Nie dałeś zdjęcia "przed" Ale RedNox widzę daje radę, ciekawe czy jest tak na 100% bezpieczny
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Mateusz czemu sprzedałeś Tyle czasu i pracy wsadzone. Wystawiałeś ją w ogóle gdzieś?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
A na olxie wpisałem skup dpf i wyskoczyło może z 5km od Pawła warsztatu, kupili bez problemu.
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Wybijają "Skruszonego" Dpfa oczywiście jeszcze sprzedałem więc praktycznie usunięcie się zwróciło
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Tak jak pisalem mechanika u Pawla w zagazuj.pl w krk Co do ceny to bralem pakiet program egr i dpf wiec ciezko podac mi cene za sam program Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Trochę czasu nic nie wrzucałem, więc korzystając z chwili wolnego czasu napisze co tam się ostatnio działo: Swap hebli na 320mm od kolegi Wandej oczywiście wleciał na auto, Zaciski pomalowane na czarny błyszczący. Różnica w hamowaniu odczuwalna, szczególnie przy większych prędkościach lub bardziej załadowanym aucie. Wymiana kompletnego Oryginalnego rozrządu + osprzęt od H4mm3R Wymiana filtrów + oleju od kolegi dzik Mechaniką zajął się kolega Pawelkiwi z serwisu "Zagazuj.pl" z Krakowa, zrobione zostało: Kompletny rozrząd + osprzęt + ustawienie synchronizacji rozrządu Filtry + olej DPF OFF EGR OFF Program na 200KM/430nm Nabicie + ozonowanie klimatyzacji Ogólny przegląd samochodu (wymiana n75, opaski na wydechu) Lada dzień wleci zakupiony kilka miesięcy temu pakiet światło drzwi + klamki Autko mam już rok i 4 miesiące póki co naprawdę cieszy i nie sprawia kłopotów
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
Co taka cisza? Założyłeś te lampy, bo ciekaw jestem jak to będzie u Ciebie wyglądało Ja mam ori bixy, więc wymieniać nie zamierzam, ale ciekaw jestem efektu na tych Twoich
-
Serwis Zagazuj.pl Kraków, ul. Wielicka 44B
Również polecam Zagazuj.pl, p. Paweł oraz jego pracownicy mają naprawdę ogromną wiedzę na temat samochodów, znają też bolączki konkretnych modeli oraz co warto w nich zrobić "zapobiegawczo" Pomimo dzielącej mnie dużej odległości od warsztatu (200km w jedną stronę) zdecydowałem się oddać im samochód i nie żałuję tej decyzji. Robiłem tam: Kompletny rozrząd + osprzęt + ustawienie synchronizacji rozrządu Filtry + olej DPF OFF EGR OFF Chiptuning Nabicie + ozonowanie klimatyzacji Ogólny przegląd samochodu (wymiana n75, opaski na wydechu) Cenowo naprawdę przystępnie, byłem oczywiście informowany na bieżąco co się dzieje z moim autem oraz przed naprawą znałem koszt takiej usługi. Także za kontakt z klientem i tłumaczenie mu wszystkiego to kolejny ogromny plus. Bardzo miło zaskoczył mnie też krótki czas wykonania tych napraw. Auto odebrałem i jestem bardzo zadowolony, wszystko zostało zrobione zgodnie z umową, niczego nie pominęli. Polecam!
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
No i w końcu się doczekałem tematu Bardzo ładna sztuka i robiona z gustem
-
Historia z imbusikiem:)
Dlatego ja zrobilem to "za wczasu" Wyslalem rok temu przy przebiegu 176000 wlasnie do futurum i do dzis śmigam ze spokojem Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
No wlasnie od gory nie widac zadnych spawów cholera a od spodu bez rozbierania gratow ciezko ocenic. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
Panowie a w moim temacie cos ktos podpowie? Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka