Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

witus83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witus83 odpowiedział(a) na witus83 temat w 2.0TDI
    A co myślicie o regenerowanych klapach gaszących? http://allegro.pl/przepustnica-03g128063j-1-9-tdi-passat-a4-a6-a3-i7244556016.html Na mój rozum to jedyne co się może popsuć to właśnie ten szajs w środku. Tutaj niby wszystko wymienione i gwarancja jest...a to jednak połowa ceny.
  2. Dzień dobry wszystkim. Chciałbym zmienić olej w swoim b7 jako że nalatane ma prawie 175 tyś i zapewne nikt tam nie zaglądał. Oznaczenie skrzyni to GYH. Oryginalnie było tam G052911A2 i niby wchodzi 3.2 L...czy coś polecacie w zamian czy tylko oryginał?
  3. witus83 odpowiedział(a) na witus83 temat w 2.0TDI
    Czyli jest szansa że to wina tej używki...a pamiętasz kolego jakiej firmy klapę kupiłeś?
  4. witus83 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witajcie. W maju 2016 padła mi w aucie klapa gasząca (2.0 TDI silnik BRD). Kupiłem sprawną używkę od kolegi z forum. Jeździłem do wczoraj bez żadnych problemów...gasiłem auto i znowu telepanie i zaraz po tym migająca kontrolka świec żarowych...zdjąłem rurę i widzę jak przy gaszeniu klapa stoi. Dzisiaj raz załapała a potem znowu to samo...zdycha powoli. Stąd moje pytanie do Was...co może być powodem że sprawna klapa znowu padła...czy trafiłem na słabą używkę czy to inna przyczyna? Dodam że mam DPF i komputer wykazuje dość mocne jego zapełnienie ale na hamowni auto wypluło 180 kucy więc chyba nie jest z nim aż tak źle. Obawiam się że kupię nową klapę i bez usunięcia przyczyny jej padania zbyt długo to ona nie podziała. Dzięki za pomoc
  5. Swapa nie chce mi się robić...nie szaleję więc i hamowanie 312stkami dla mnie wystarcza...pytałem raczej co polecisz w tym rozmiarze Pozdro
  6. witus83 odpowiedział(a) na Audiiix temat w 2.0TDI
    Czujniki i wiązki które idą do nich są nowe?
  7. Dev...co polecisz za komplet tarcze + klocki pod rozmiar 312? Pozdr
  8. Przekładka z 1.9 to gdzieś około 2 tyś. A do tego żeby zrobić przekładkę trzeba mieć coś więcej niż siano w głowie...do wyjęcia pompy i wysłania jej na regenerację nie trzeba jednak aż takich zdolności
  9. Oczywiste jest że trwalsza będzie wymiana pompy na tą z 1.9 TDI...regeneracja bedzie tańsza także dużo zależy od budżetu jaki masz na to przeznaczony
  10. witus83 odpowiedział(a) na gauto temat w 2.0TDI
    Wywalić dpf albo wstawić zamiennik...proste raczej. Na początek warto podpiąć kompa i zobaczyć w jakim stanie jest filtr...
  11. witus83 odpowiedział(a) na pawson89 temat w 2.0TDI
    No rewelacja...ja mam BRD i u mnie w sterowniku nie da się odczytać przebiegu a jest on pewny na 200% więc coś kolego nie bardzo z tymi Twoimi rewelacjami ;-)
  12. witus83 odpowiedział(a) na Daro32 temat w 2.0TDI
    Ja mam BRD już prawie 4 lata i wymieniłem klapę gaszącą i to koniec. Olej...filtry regularnie i zero problemów.
  13. Ori to straszny koszt. Ktoś kiedyś pisał o 5-8 tyś. Zamiennik JMJ to koszt ok 1000 złotych... Ja też mam dylemat...wycinać czy zamiennik
  14. Ori czy zamiennik? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  15. Dobrze prawi...ja mam 167 tyś nalatane i popiołu ~65g... Panowie...jak już się pałujemy nad tymi DPFami to jaka jest najprostsza rada...tak jednym słowiem. Jak się DPF skończy to wycinać czy wymieniać? Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.