Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

witus83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez witus83

  1. witus83 odpowiedział(a) na witus83 temat w 2.0TDI
    A co myślicie o regenerowanych klapach gaszących? http://allegro.pl/przepustnica-03g128063j-1-9-tdi-passat-a4-a6-a3-i7244556016.html Na mój rozum to jedyne co się może popsuć to właśnie ten szajs w środku. Tutaj niby wszystko wymienione i gwarancja jest...a to jednak połowa ceny.
  2. Dzień dobry wszystkim. Chciałbym zmienić olej w swoim b7 jako że nalatane ma prawie 175 tyś i zapewne nikt tam nie zaglądał. Oznaczenie skrzyni to GYH. Oryginalnie było tam G052911A2 i niby wchodzi 3.2 L...czy coś polecacie w zamian czy tylko oryginał?
  3. witus83 odpowiedział(a) na witus83 temat w 2.0TDI
    Czyli jest szansa że to wina tej używki...a pamiętasz kolego jakiej firmy klapę kupiłeś?
  4. witus83 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witajcie. W maju 2016 padła mi w aucie klapa gasząca (2.0 TDI silnik BRD). Kupiłem sprawną używkę od kolegi z forum. Jeździłem do wczoraj bez żadnych problemów...gasiłem auto i znowu telepanie i zaraz po tym migająca kontrolka świec żarowych...zdjąłem rurę i widzę jak przy gaszeniu klapa stoi. Dzisiaj raz załapała a potem znowu to samo...zdycha powoli. Stąd moje pytanie do Was...co może być powodem że sprawna klapa znowu padła...czy trafiłem na słabą używkę czy to inna przyczyna? Dodam że mam DPF i komputer wykazuje dość mocne jego zapełnienie ale na hamowni auto wypluło 180 kucy więc chyba nie jest z nim aż tak źle. Obawiam się że kupię nową klapę i bez usunięcia przyczyny jej padania zbyt długo to ona nie podziała. Dzięki za pomoc
  5. Swapa nie chce mi się robić...nie szaleję więc i hamowanie 312stkami dla mnie wystarcza...pytałem raczej co polecisz w tym rozmiarze Pozdro
  6. witus83 odpowiedział(a) na Audiiix temat w 2.0TDI
    Czujniki i wiązki które idą do nich są nowe?
  7. Dev...co polecisz za komplet tarcze + klocki pod rozmiar 312? Pozdr
  8. Przekładka z 1.9 to gdzieś około 2 tyś. A do tego żeby zrobić przekładkę trzeba mieć coś więcej niż siano w głowie...do wyjęcia pompy i wysłania jej na regenerację nie trzeba jednak aż takich zdolności
  9. Oczywiste jest że trwalsza będzie wymiana pompy na tą z 1.9 TDI...regeneracja bedzie tańsza także dużo zależy od budżetu jaki masz na to przeznaczony
  10. witus83 odpowiedział(a) na gauto temat w 2.0TDI
    Wywalić dpf albo wstawić zamiennik...proste raczej. Na początek warto podpiąć kompa i zobaczyć w jakim stanie jest filtr...
  11. witus83 odpowiedział(a) na pawson89 temat w 2.0TDI
    No rewelacja...ja mam BRD i u mnie w sterowniku nie da się odczytać przebiegu a jest on pewny na 200% więc coś kolego nie bardzo z tymi Twoimi rewelacjami ;-)
  12. witus83 odpowiedział(a) na Daro32 temat w 2.0TDI
    Ja mam BRD już prawie 4 lata i wymieniłem klapę gaszącą i to koniec. Olej...filtry regularnie i zero problemów.
  13. Ori to straszny koszt. Ktoś kiedyś pisał o 5-8 tyś. Zamiennik JMJ to koszt ok 1000 złotych... Ja też mam dylemat...wycinać czy zamiennik
  14. Ori czy zamiennik? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  15. Dobrze prawi...ja mam 167 tyś nalatane i popiołu ~65g... Panowie...jak już się pałujemy nad tymi DPFami to jaka jest najprostsza rada...tak jednym słowiem. Jak się DPF skończy to wycinać czy wymieniać? Pozdro
  16. A na jakiej podstawie twierdzisz że auto bez DPF przechodzi testy spalin? Rozumiem że b7 bez dpf dymi tak samo jak b5 ale fabrycznie DPF w b7 był i norma euro4 też więc diagnosta o spełnianie normy w b7 czepiać się będzie...w b5 już nie
  17. witus83 odpowiedział(a) na Baker35 temat w 2.0TDI
    A może pompa vacuum? Dziwi mnie to że kopci po dłuższym postoju...jeszcze zostały uszczelnienia pompek do sprawdzenia. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  18. witus83 odpowiedział(a) na Baker35 temat w 2.0TDI
    Synchronizacja rozrządu sprawdzona? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  19. Ewentualnie to problem z samą instalacją która idzie do czujnika...jeśli wiązka jest nie teges to wymiany czujników nie pomogą Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  20. A jaki czujnik wymieniłeś? Ciśnienia czy poziomu oleju? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  21. witus83 odpowiedział(a) na CinekZip temat w 2.0TDI
    A może to tylko rozrusznik? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  22. witus83 odpowiedział(a) na LordSpooky temat w 2.0TDI
    Ja mam zadbane BRD i generalnie to zaczynasz od napędu pompy oleju...albo przerabiasz na napęd z 1.9 i masz spokój na wieki albo odajesz do ogarnięcia imbus i gniazdo i masz spokój na jakiś czas. Zostają pompki Siemensa które trzeba obadać i głowica. Jeśli auto jest z końcowych lat produkcji to zmniejsza się ryzyko pękania głowicy. Na pompki była akcja serwisowa więc jest spora szansa że zostały wymienione. BTW...ja będę chciał niedługo sprzedać swoje BRD w Quattro...jak jesteś zainteresowany to priv ;-) Nastukane na maszynie do pisania
  23. witus83 odpowiedział(a) na jarczi temat w 2.0TDI
    Dwumas...pompki...amortyzacja silnika...to tak na szybko. Do tego synchronizacja rozrządu do sprawdzenia... Nastukane na maszynie do pisania
  24. witus83 odpowiedział(a) na kopytko19 temat w 2.0TDI
    Jakoś liqui moly bardziej mi pasuje jako marka... Czytałem gdzieś żeby do 2.0 PD nie lać dynamic czy tam innych "ulepszonych" paliw...to prawda? A druga sprawa to ten dodatek nie ma negatywnego wpływu na wtryski albo inne cuda? Nie znam się aż tak to wolę zapytać Nastukane na maszynie do pisania
  25. witus83 odpowiedział(a) na kopytko19 temat w 2.0TDI
    To się nazywa SPT formuła do czyszczenia filtrów cząstek stałych? Polecasz bardziej ten czy liqui moly? Generalnie chyba nie za bardzo jest szansa żeby to zaszkodziło? A może pomoże :-) Nastukane na maszynie do pisania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.