Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

witus83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez witus83

  1. witus83 odpowiedział(a) na kopytko19 temat w 2.0TDI
    Nie próbowałem żadnych takich wynalazków...szczerze mówiąc jestem sceptyczny. Czy to faktycznie działa? Jakie środki masz na myśli i ciężko to stosować? Nastukane na maszynie do pisania
  2. witus83 odpowiedział(a) na kopytko19 temat w 2.0TDI
    Odświeżę wątek...mój DPF nałapał już 64g na 60 dopuszczonych i kwalifikuje się do wymiany. Ma ktoś jakieś nowe opinie o zamiennikach. Czy polecacie tylko konkretne firmy JMJ cz są jeszcze inne? Jeśli tylko JMJ warto się zainteresować to niech ktoś opowie swoje bieżące wrażenia z ich użytkowania. Dzięki Nastukane na maszynie do pisania
  3. Jak masz np. VCDS to włazisz w Silnik/bloki pomiarowe/ grupa 4/ 4 okienko ma byc jak najbliżej 0 Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  4. To nie będzie w sterowniku jako błąd Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  5. Synchronizacja rozrządu sprawdzona? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  6. Te zakłady co się na tym dorabiają to Ci powiedzą że najlepiej wymienić całą pompę za grubą kasę...a prawda jest taka że sporo z tych legend o tych pompach to bajki wysłane przy uzyciu Commodore 64
  7. Ja na razie mam spokój ale za ok 50 tyś km i tak zrzucę miskę i obadam co i jak wysłane przy uzyciu Commodore 64
  8. Będziesz Pan zadowolony ;-) wysłane przy uzyciu Commodore 64
  9. U mnie okazało się że ktoś pompę już ogarnął i dał nowy większy imbus ale niezależnie od tego która firmę wybierzes będzie git wysłane przy uzyciu Commodore 64
  10. witus83 odpowiedział(a) na johnystw temat w 2.0TDI
    Miałem dokładnie taki sam problem...napisałem w dziale "Kupię"...po paru godzinach odezwał się do mnie jeden z forumowiczów z ofertą kupna sprawnej przepusnicy z gwarancją rozruchową...kupiłem wymienilem i działa. Zamiast ori która kosztuje ok 700 zł zapłaciłem 250...może to jest pomysł dla Ciebie? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  11. Witajcie. Całkiem niedawno chciałem usunąć DPF po przeczytaniu wielu opinii, jednakże okazuje się że tak samo dużo osób narzeka na problemy po usunięciu DPF...Jakie macie doświadczenia? Czy jeśli motor jest zdrowy, to jest szansa że coś się wydarzy? Druga sprawa, to natrafiłem w internetach na opinie że niedobrze jest wywalić filtr i zostawić puchę pustą, podobno dla turbiny to jest niedobre. Jakie są Wasze opinie? Trzeba wstawiać tam kata albo rurę chociażby? Wiem jak pucha jest pusta to turbo kręci się jak głupie ale może właśnie zbyt łatwe bujanie turbiny sprawi jakieś problemy? Dzięki za każdą opinię i pomoc. Pozdro
  12. witus83 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witajcie. Jako że na forum przewijają się ciągle wątpliwości dotyczące co montować SACHS czy LUK, chciałbym poznać Wasze opinie. Generalnie różnica w cenie jest całkiem spora (ok 500-700 zł na komplecie) i pytanie czy warto dokładać? Znalazło się parę opinii o wyrobach LUK, że po paru tysiącach km dwumas był do wywalenia więc może warto dołożyć więcej do SACHS? Z kolei sądzę że tych LUKów schodzi zdecydowanie więcej z racji ceny, a jednak opinii o ich awaryjności jest stosunkowo niewiele. Może ktoś ma jakieś doświadczenia i pomoże niezdecydowanemu? Pozdrawiam
  13. witus83 odpowiedział(a) na bea4good temat w Audi A4 B8
    Odgrzewam temat. Zastanawiam się nad wymianą dwumasy...i zasięgając opinii mechanizatorów, spotkałem się z głosami że LUK robi g... nie dwumasy, które potrafią klęknąć już po kilkuset km. Generalnie Sachs i Sachs. Różnica w cenie między LUK a Sachs to jakieś 500 zł (mówimy o komplecie do 2.0 TDI w b7). Stąd pytanie do Was. Macie może jakieś sugestie i doświadczenia z tym związane? Wg mnie 500 zł to całkiem sporo i nie wiem czy warto dokładać? Dzięki za pomoc. Pozdr
  14. Pisałem w dziale warsztat ale mnie tam olali Potrzebuję zregenerować gniazdo i wymienić zabierak. Szukam warsztatu w Trójmieście. Są dwa w sumie: TMA Serwis i Futurum. Możecie polecić któryś z nich? Dzięki za pomoc. Pozdr
  15. Chwalę chwalę i nachwalić się nie mogę. Ekspresowa wysylka i super obsługa...od teraz graty kupuje tylko od dzika. Dzięki dziku... Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  16. Mam nadzieję że będzie Was więcej niż tylko dwóch? Ktoś planuje być? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  17. Witajcie. Co polecicie do A4 b7 2.0 TDI BRD? Specyfic czy może x-clean+? Po przeczytaniu tego wątku wcale nie jest to takie oczywiste? Pozdrawiam
  18. Witajcie. Zastanawiam się nad regeneracją pompy oleju w moim 2.0 i mam dylemat który warsztat wybrać. Zastanawiałem się nad FUTURUM albo TMA Serwis. Miał ktoś do czynienia z którymś z warsztatów? Możecie coś polecić? Dzięki za wszelkie sugestie. Pozdrawiam Piotr W.
  19. Czyli tak naprawdę każdy scyzoryk od b7 będzie pasował?
  20. Numer kluczyka mam 8EJ 837 220 K i nie wiem czy muszę szukać klucza o takim i tylko takim numerze czy mogę kupić dowolny z b7 aby zgadzała się częstotliwość tj. 433 MHz?
  21. Witajcie. Przeczytałem temat i mam mętlik w głowie. Muszę dorobić jeden kluczyk do mojego b7. Czy mogę kupić dowolny klucz, byle od b7 i będzie działać? Chodzi mi o te częstotliwości centralnego zamka. Czy w b7 była jedna częstotliwość czy trzeba uważać przy kupnie klucza? Dzięki za pomoc. Pozdrawiam
  22. Miałem ten sam objaw i pomogła wymiana czujnika poziomu oleju...
  23. A takie spalanie masz na FIS czy w rzeczywistości? ?
  24. Ja mam BRD z oryginalnym przebiegiem i odpukać ominęły mnie jakiekolwiek kłopoty...każde auto ma wady szczególnie jak się nie dba. Może w przypadku audi tych wad jest zbyt dużo ale mimo wszystko ja z auta jestem zadowolony.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.