Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Serwis Zagazuj.pl Kraków, ul. Wielicka 44B


PJ3

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam serwis Zagazuj.pl w Krakowie.

Robiłem modyfikację pompy olejowej. Dpf out, egr out, chiptuning, etc...

Wszystko działa bez zarzutu, a właściciel ( p. Paweł ) ma mega-wiedzę z zakresu Audi i ogólnie VAG.

Serwis działa terminowo i skutecznie ( a przy tym ma przystępne ceny ).

Pozdrawiam

PJ3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpsuje sie pod tym właściciel z mega wiedzą bo sam posiada B7

Terminy oraz obsługa na wysokim poziomie. Dochodzi w grudniu elektryka. Brakuje tylko blachaki i lakiernika i byłby kompleks.

ROobilem juz pare drobnych rzeczy w moim BRD ale grusze przede mną:(

Filtr out Egr off wymiana pompy i wahacze...bedzie trzeba uzbierać 3tys jechać na wielicka

Edytowane przez Karasik2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również podpisuję się pod tym. Właściciel serwisu z bardzo dużą wiedzą, przed naprawą podał wycenę rzeczy do zrobienia, wyjaśnił co może się dziać. Przy odbiorze pokazał, że wszystko zostało wymienione, bez żadnych pytań pokazywał wymienione części. 

Robiłem tam napinacz wraz z łańcuszkiem wałków rozrządu w swoim audi. Do tego została poprawiona delikatnie praca klimatyzacji bez żadnych dodatkowych kosztów.

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Zagazuj.pl,  p. Paweł oraz jego pracownicy mają naprawdę ogromną wiedzę na temat samochodów, znają też bolączki konkretnych modeli oraz co warto w nich zrobić "zapobiegawczo"

Pomimo dzielącej mnie dużej odległości od warsztatu (200km w jedną stronę) zdecydowałem się oddać im samochód i nie żałuję tej decyzji.

Robiłem tam:

Kompletny rozrząd + osprzęt + ustawienie synchronizacji rozrządu
Filtry + olej
DPF OFF
EGR OFF
Chiptuning
Nabicie + ozonowanie klimatyzacji
Ogólny przegląd samochodu (wymiana n75, opaski na wydechu)

Cenowo naprawdę przystępnie, byłem oczywiście informowany na bieżąco co się dzieje z moim autem oraz przed naprawą znałem koszt takiej usługi. Także za kontakt z klientem i tłumaczenie mu wszystkiego to kolejny ogromny plus.
Bardzo miło zaskoczył mnie też krótki czas wykonania tych napraw.
Auto odebrałem i jestem bardzo zadowolony, wszystko zostało zrobione zgodnie z umową, niczego nie pominęli.

Polecam!
 

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jestem ciekaw opinii :)

co masz w planach robić?

Edytowane przez Karasik2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, ze geometria zapieczona. Wymiana oleju i filterka, spasowanie zderzaka + przypuszczam, ze coś się znajdzie, ale nie jestem w stanie powiedziec co. W poniedziałek oddaje autko na diagnozę i zrobienie logow statycznych i dynamicznych + sprawdzenie turbo. Dam znać, obiecuje!

W dniu 7.02.2018 o 13:01, Karasik2 napisał:

Daj znać jestem ciekaw opinii :)

co masz w planach robić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Panowie z Zagazuj.pl zajmują się też elektryką? A4 B5 FL po przekładce - do pełni szczęścia do zrobienia abs, poduszki i kilka mniejszych rzeczy(trochę dłubaniny - zamek do przeniesienia na lewą stronę, oświetlenie wnętrza, boczków itp. ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mają ale opinie są już inne :)

To multi serwis elektronik adres ten sam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można u nich próbować, ale wcześniej jeszcze mechaniczne sprawy... zostało tylko sprzęgło :) Chyba, że macie jakiś zakład, gościa, który zajmuje się typowo takim dłubaniem to dajcie znać na priv. Chcę "odbudowę" samochodu doprowadzić do końca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...