Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny Avant 2.0 TDI BPW/Ceramika/18"RS4/Chip/ by Eddie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w końcu znalazłem troche czasu żeby przedstawić moją Audiczke :)

Na forum jestem już od jakiegoś czasu zaczynałem od A4 b5, później było b6 tutaj trochę o poprzedniej Audi  

Długo szukałem następczyni dla mojej b6 którą z bólem serca sprzedałem i po paru miesiącach szukania udało sie trafić B7 z silnikiem 2.0tdi bpw 140 ps u naszych niemieckich sąsiadów.  Oryginalny lakier na całym aucie i przebieg sprawdzony w serwisie Audi 168000 km no i wyposażenie takie jakie chciałem ( no prawie brakowało tylko pakietu s-line :( ) 

kilka fotek zaraz po zakupie 

DSC_0330.jpgDSC_0327.jpg

Audi jest Wyposażone w :

-reflektory biksenonowe 
-czujnik zmierzchu
-czujnik deszczu 
-światła do jazdy dziennej (DRL)
-dwustrefowy klimatronik 
-Podgrzewane fotele
-fotochromatyczne lusterko wsteczne 
-elektryczne szyby 
-el. lusterka + podgrzewane
-zmieniarkę CD na 6 płyt 
-Dużą kolorową nawigację RNSe 
-czytnik kart SD 
-czujniki parkowania tył 
-atermiczne szyby 
-wielofunkcyjną skórzaną kierownice 
-6 poduszek powietrznych 
-abs
-esp
-Bluetooth 
-komendy głosowe
-oryginalny zestaw głośnomówiący na bluetooth 
-podłokietnik 

Zaraz po zakupie wpadły części 

 

IMG_20170109_184551.jpg

Przeprowadzone naprawy/wymiany :

-olej Liqui Moly top tec 4200 5w30

-filtry knecht 

-rozrząd z całym osprzętem INA

-nowy napęd pompy oleju

-wymiana gumek pod wtryskami 

-czyszczenie pompowtryskiwaczy 

-czyszczenie układu chłodzenia

-czyszczenie turbo + egr 

PLANY

-pakiet s-line

-koła lato 18"RS4- done plus nowe opony Barum Bravuris 225/40/18

-koła zima 17" - done plus nowe opony zeetex ice plus 225/45/17

-wydech ulter

-detaling wnetrza - done 

-pełna korekta lakieru plus powłoka ceramiczna NANOLEX Si3d - done 

-sprężyny Eibach prokit -30 mm

-dystanse 

-ledowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej - done 

-ściema szyb w auto hit - done 

-program na 170 ps  - done (jak na razie spokojny program na 160ps) 

-kiera s-line plus modyfikacje płaski dół + bicepsy i obszycie (kupiona czeka na modyfikacje ) 

-gałka zmiany biegów s line b8 (kupiona czeka na obszycie i montaż) 

na razie tyle z czasem pewnie jeszcze dojdzie troche pomysłów :)) 

Na sezon zimowy wpadły nowe Alu 17" plus nowe opony Zeetex ice plus 225/45/17 (sezon 2016/17)

IMG_20161109_143340.jpgIMG_20161110_133056.jpgIMG_20161110_141225_2.jpgIMG_20161110_155717_1.jpgIMG_20161231_140755.jpgIMG_20170106_122732.jpg

 

-

 na sezon Letni 2017 została przeprowadzona pełna korekta plus powłoka CERAMICZNA nanolex si3d 

mały arsenał :kox:

IMG_20170102_201706_1.jpg

i taki efekt udało sie uzyskać 

IMG_20161231_133436.jpgIMG_20161231_133444.jpgIMG_20161231_133455.jpgIMG_20161231_133512.jpgIMG_20161231_133520.jpgIMG_20161231_133525.jpg

 

na sezon letni 2017 wpadły długo oczekiwane 18"RS4

IMG_20170406_094222 - Kopia.jpgIMG_20170406_172446 - Kopia.jpgIMG_20170407_160800 - Kopia.jpgIMG_20170420_170654 - Kopia.jpg

 

Aktualnie Audi wygląda tak :banan:

IMG_20170811_202503.jpgIMG_20170811_202545.jpgIMG_20170905_155855 - Kopia.jpgIMG_20170916_181403 - Kopia.jpgIMG_20170916_181416 - Kopia.jpg

Zapraszam wszystkich do komentowania, wysłucham wszystkich uwag i podpowiedzi w dalszych planach :)  

Mała sesyjka na koniec sezonu 2017

DSC_0016.JPG

 

DSC_0005.JPG

Ledowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej :

IMG_20170916_082308.jpgIMG_20171018_181954.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Eddie92

Opublikowano

No całkiem ładna i zadbana baza na początek :)

Tylko strasznie prosi się by dać ją w dół :decayed: Amory i springi zapewne 1BA?

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie 1BA, sezon 2018 zacznę na pewno od eibach'a -30 :decayed:

Opublikowano

Motorek jak mój :D Widze podstawy przy tym motorze juz zrobrione, plany zacne :-)

Ogólnie sprawdź PW :) coś tam naskrobałem

Opublikowano
2 godziny temu, Eddie92 napisał:

Dokładnie 1BA, sezon 2018 zacznę na pewno od eibach'a -30 :decayed:

Wejdź do mojego tematu i zobacz sobie jak to wygląda na eibachu pro kit -30 i amorkach 1BE, tyle, że u mnie ten wzór na 19" :)

Opublikowano

Coś z mojego miasta ^_^ ja na sezon 2018 będę miał na sprzedaż springi H&R -45mm bo dla mnie nadal i tak za duża koza, więc gwint wleci ;) 

Opublikowano
  • Autor

Coś kojarzę na mieście srebrnego avanta :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mała aktualizacja:

-wpadło ledowe oświetlenie tablicy rejestracyjnej 

-został wgrany wirus na 160 ps niestety na wiecej nie pozwolił DPF :facepalm:audi bpw vs v2.jpg

 

Na sezon zimowy 2017/18 zdecydowałem się jednak na 16" z B8 i opony 205/55/16 

IMG_20171031_095358.jpg

 

IMG_20171031_094410.jpgIMG_20171105_122915.jpg

IMG_20171103_124235.jpg

Opublikowano

to jak wywalisz DPF to pozwoli więcej wyciągnąć ...

czemu z 17" zmieniłeś na 16" na zimę?

Opublikowano

Kolejny ładny avant, mody idą dobrym kierunku. Jak jesteś ciekawy jak będzie wyglądało u Ciebie na -30 to zobacz u mnie temat - też avant + kolo 18". 

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Karasik2 napisał:

to jak wywalisz DPF to pozwoli więcej wyciągnąć ...

czemu z 17" zmieniłeś na 16" na zimę?

Nie chcę na razie dpf'a sie pozbywać skoro wszystko dobrze chodzi, w planach jest wycięcie tylko z tego co sie na razie orientuję maja być wprowadzone kary za jego demontaż.

A 16' bo akurat ten model felgi mi sie podobał i większy komfort podróżowania zimą :wink:

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, tomekxp2 napisał:

Kolejny ładny avant, mody idą dobrym kierunku. Jak jesteś ciekawy jak będzie wyglądało u Ciebie na -30 to zobacz u mnie temat - też avant + kolo 18". 

Dzięki.

Do eibacha chciałbym jeszcze dystanse zapakować żeby koło równo z błotnikiem było. 

Opublikowano
13 godzin temu, Eddie92 napisał:

Nie chcę na razie dpf'a sie pozbywać skoro wszystko dobrze chodzi, w planach jest wycięcie tylko z tego co sie na razie orientuję maja być wprowadzone kary za jego demontaż.

A 16' bo akurat ten model felgi mi sie podobał i większy komfort podróżowania zimą :wink:

Wiadomo :-) Tylko pamietaj, ze jak chcesz cos potem modzic z hamulcami to 16 jest max na 320... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.