Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BartekT20

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Filmik jak Audi się zbiera , tuta filmik niestety jeszcze przed Zakuciem , i z błędami ? ale taki mam IMG_0244.MOV
  2. Tutaj zdiecia dodaje po polerce i powłoce ceramicznej
  3. Witam , w audi się już dużo zmienia , wleciały Kute Korbowody JRspce , wzmacniane panewki , plus Nowe pierścienie , szlif głowicy dana przekładka pod głowice silnik został odprężony dana Uszczleka athany , lampy USA , sprzęgło na nowo obite kevlarem . Wleciały również felgi avus3 18 Pozdrawiam
  4. Zapraszam , podpowiem co ja robiłem
  5. Witam witam . Długa nieobecność na forum ale w aucie dużo się zmienia , audi dostaje nowy lakier , kolor ten sam ,welimonowanie całej rdzy z nad koli i drzwi kolo listew , wpadło nowe turbo k03/k04 064 , jeszcze trzeba je wystroić ale odrazu czuć różnice niestety wcześniejsze zassało piach przez dolot który był dziurawy , wpadł sztywny dolot , auto dostaje polerka dwuetapowa po wyjechaniu od lakiernika , plus powłokę ceramiczna w studio WXCustoms , po nałożeniu powłoki wkleję zdiecia z przed i po , fotele zostaną wyczyszczone i zabezpieczone , wpadają zaciski od porsche wraz z tarczami 340mm
  6. Kolego rownierz właśnie mam wlany 5w50 , patrzący na węże tak to nie widziałem żadnych zagięć na wężach . Ale myśle ze problem polega na tym ze cały układ chłodzący jest w rdzy , myśle ze stary właściciel jeździł na wodzie i tu jest problem, choć to jest trochę roboty myśle z oczyszczeniem całego układu . Chyba ze ktoś ma jakiś patent na to żeby to oczyścic w miarę szybko Pozdro
  7. Problem polega na tym ze przy spokojnej jeździe do 120/130 km/h olej grzeje się do 130/140 stopni , to jest jednak trochę za dużo i dlatego myśle czy nie żałozyc większej czy żałozyc nowa oryginalna bo ta już ma swoje lata co prawda i może być już na wykończeniu .
  8. BartekT20 odpowiedział(a) na BartekT20 temat w 1.8T
    Dopiero wczoraj o 12 włożyłem Turbinke , wszzystko działa jak należy , nie wywala żadnych błędów wczesniejszych nic się nie dzieje póki ci auto jeździ jak należy , przejechałem już z 300 km od wczoraj pod kompem był jeden błąd czujnik położenia walka rozrządu niskie napięcie Pozdrawiam
  9. BartekT20 odpowiedział(a) na BartekT20 temat w 1.8T
    Turbina już przyszła , jutro będzie zakładana Wiec napisze co i jak , Ale jeśli chodzi o odpływy , to były czyczone , patrzyłem na kompa w poniedziłek poniewarz był bardzo intensywny deszcz , nie widać tam wilgoci czy jakiej kolowiek wody , wszyskto było zakręcone na 5 srob bardzo mocno , wtyki rownierz były sprawdzane i jest wszystko Okey Jutro będę wiedział czy auto nadal jeździ jak trzeba czy toczy się jak walec
  10. BartekT20 odpowiedział(a) na BartekT20 temat w 1.8T
    E
  11. BartekT20 odpowiedział(a) na BartekT20 temat w 1.8T
    Ecu sprawdzę i jest suche , jechałem w deszcz wtedy co pokazało EPC , Ale jak auto zaczęło już mieć moc , słuchać było ze turbina bardzo dziwnie sycze , Wkoncu zaczęła chodzić jak kompresor napisałem do Geremiego co to się mogło stać ,wysłałem mu zdiecie wirnika kompresji i było całe wypiaskowane jak by turbina przepompola wiadro piachu , Turbinę wykręciłem luzów wcale nie miała wzdłużnych i poprzecznych , wysłałem Turbinke do Geremiego i okazala się ze łożyska wszystkie w turbie są zmasakrowane , przez to rownierz mógł pokazywać niskie ciśnienie na Map senor , czy to wgl nie ma znaczenia do tych wszystkich błędów ? Auto póki co cały czas nie wyświetla EPC jak coś się stanie będę już naoewno wiedział co sprawdzać i jak się za to zabrać Dziekuje pozdro
  12. BartekT20 odpowiedział(a) na BartekT20 temat w 1.8T
    Nie nie było nic z paliwem no tak to napewno Jak będzie się coś działo będę pisał Dziękuje jeszcze raz ??
  13. BartekT20 odpowiedział(a) na BartekT20 temat w 1.8T
    Problem jak by rozwiązany , tankowałem na Stacji BP 98 , przejechałem z 7 km zgasiłem auto , po 30 min odpalam EPC znikło auto odzyskało moc i jedzie jak trzeba ps .wcześniej tankowałem na moya 98 Mozliwe ze to przez paliwo czy bardziej wiązka złapała styk ?
  14. BartekT20 odpowiedział(a) na BartekT20 temat w 1.8T
    Informacje będę pisał na bierząco dziękuje
  15. BartekT20 odpowiedział(a) na BartekT20 temat w 1.8T
    Jutro odepne cała elektrykę chińska i będę sprawdzał co i jak wydrukowalem właśnie całego pdf ze schematem Dziekuej bardzo za pomoc jestem bardzo wdzięczny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.