-
AUDI A4 B7 (Sedan) 2.0TDI 170km
Witam po dłuższej przerwie szyby przyciemnione, radio wstawione i oczywiście mojej a4 było za mało.. Błąd przeładowania turbiny zniknął w marcu od tamtej pory nic złego się nie działo .. Do tego tygodnia, już myślałem że autem nie wrócę z trasy bo wyskakiwal błąd oznaczony migajacą lampką od świec zarowych i trybem awaryjnym (w myślach miałem nadzieję żeby to tylko nie turbo..) po powrocie do domu i podpieciu pod OBD wyskoczył błąd : P0299 - Turbosprężarka doładowania silnika-nieznaczne doładowanie silnika / usterka mechaniczna .. Dodam że turbo podczas upuszczania ciśnienia wydaję dziwne odgłosy (nawet nie jestem w stanie ich określić) miał ktoś podobny problemik ? Koszta ? Turbo regenerowane, uzywka, hybryda? proszę o pomoc kogoś co miał taką sytuację !
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Jak Ci sie uda zonke wyciągnąć to napisz wczesniej na pw po numer telefonu to się dogadamy
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Jesli masz mnie na myśli to też niestety nie trafiłeś ? moje wieczorami jest łatwo rozpoznać? jedna żarówka w oświetleniu tablicy to na prawdę mocny Led, a druga to zwykła żarówka ?
-
AUDI A4 B7 (Sedan) 2.0TDI 170km
Gaz poszedł w tym roku na prawdę do góry .. Obecnie to za 11kg butle gazu R134a trzeba zapłacić Plus minus 2400-2600zl
-
AUDI A4 B7 (Sedan) 2.0TDI 170km
Kolejne "ciekawe" mody? jak by ktoś miał grubsze problemy z klimatyzacją (zatarty kompresor itd) mogę już chętnie doradzic oraz pomoc bo niestety jestem po akcji kompletnego serwisu klimy ? sprawa wygląda mniej więcej tak jeśli kompresor jest zatarty najlepiej jest zrobić raz A dobrze. Cena kompresora Plus minus 800zl Cena skraplacza(chłodnicy klimy) 300-350zl Cena osuszacza 50-70 zł Dysza "dławiaca" 30zl Płukanie układu 500zl Montaż kompresora oraz skraplacza 250zl Napełnianie układu 400zl Można się zamknąć w 2500zl przy drobnych znajomosciach ze sprzedajacymi części
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Trzeba Cię po mieście teraz wypatrywac ?
-
AUDI A4 B7 (Sedan) 2.0TDI 170km
Może trochę wyższa cena, Ale nie będziesz za chwilę mowil i nie powiesz sobie że można było lepszy olej zalać
-
AUDI A4 B7 (Sedan) 2.0TDI 170km
Jak nie masz dpf możesz zalać olej o wyższej ilości popiołów i nic złego się nie stanie, choć mimo wszystko nie zalał bym jakiegoś syfu.. Uważam jednak że na oleju nie powinno się oszczędzać
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Mateusz pochwal się jak już założysz letni zestaw
-
AUDI A4 B7 (Sedan) 2.0TDI 170km
Właśnie! A pro po wiosennych porządków olej wymieniony jak również filtry, problem ze swiecącą lampką AirBag został zamknięty, okazało się że problem byl z pinami w module AirBag w tunelu srodkowym. Postawiłem na Motula x-clean 8100 5w30 O normach 504.00/507.00 (że względu na jeszcze obecnego DPF), udało mi się znaleźć jeszcze oryginał filtra manna produkowanego jeszcze w Niemczech, taka ciekawostka Filtron jest obecnie producentem filtrów manna także nie bądźcie zdziwieni jak zobaczycie na filtrach manna made in Poland
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Mateusz BRD ma dwa intercoolery tylko małe ?
-
AUDI A4 B7 (Sedan) 2.0TDI 170km
Dzięki za miłe słowa naklejkę i ramkę tablicy muszę zamówić Z nowych informacji mam ciekawostkę! Przepustnica (klapa gaszaca) wymieniona, dpf wypalony i choinka zgasła została tylko lampka od AirBagow, ale to już tylko napinacz pasa kierowcy i będzie wszystko powodzonka i bezawaryjnosci w nowym roku !
-
AUDI A4 B7 wycięty DPF
Od kiedy silnik 2.0TDI 170km o oznaczeniu BRD spełnia normę Euro 5 ? Przepisy ani pedantyczność badań się nie zmieniają NOx (tlenki azotu), zadymienie spalin ( W DIESELu nie mamy emisji spalin !! mierzymy poziom zadymienia nie mylmy pojęć ) mają się zgadzać z tym co jest na tabliczce znamionowej pojazdu ! i niech Wam drodzy forumowicze nie próbują ludzie wciskać kitu ! Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku!!!
-
AUDI A4 B7 (Sedan) 2.0TDI 170km
A no to się wyjaśniło dlaczego to tak łatwo Krzysiek dostrzegłeś Ale rozumiem, że to reguluje wysokość między maską, a zderzakiem ? Czy pełni jakieś rolę jeszcze?
-
AUDI A4 B7 (Sedan) 2.0TDI 170km
Urwał się podczas demontażu zderzaka. Już zamówiłem, przy wymianie rozrządu założę przy okazji podpory Ale wzrok masz jak sokół, że to dostrzegłeś Na razie opuściłem zamek maski i wygląda jak by zderzak był nie ściągany