- Egr
-
- Egr
-
nadciśnienie w silniku
wysłałem pompę do futurum...spoko firma bardzo polecam nie odstawiają maniany są rzetelni i szybcy.W tygodniu załatwiłem temat.regeneracja pompy 600zł ale na miejscu zdiagnozował jeszcze jedną usterkę pompki ciśnienia koszt 800 zł za ori.wszystke klamoty już na miejscu i składamy rupiecia ....bo inaczej nie da się powiedzić o audi a4 b7 BPW.PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
nadciśnienie w silniku
7 miesięcy panowie potrzebuję kogoś kto da mi namiary na firmę która regeneruje pompy oleju......pilne!!!!!!!!! a tak w ogóle to mam trochę doła bo jeszcze puszcza turbo,idzie do regeneracji,w poniedziałek głowica do planowania sprawdzenia ale dymienie zlokalizowane a nad ciśnienie w sumie też nie ciekawie uszczelka wyglądała ...w jednym miejscu wyklepana blisko kanału olejowego
-
nadciśnienie w silniku
nie wymieniam tego z powodu bo się może poprawi tylko że są podjechane:doh: ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- aha i broki na miejscu bez przemieszczeń ---------- Post dopisany 07-03-2014 at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2014 at 23:25 ---------- zdjęcia trochę nie wyraźne bo robiłem telefonem ale jak będzie trochę wiecej czasu to porobię aparatem ---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ---------- wszystko do wymiany to był ostatni dzwonek,wałek udało mi się zdobyć za 900 parę FEBI BILSTEIN plus reszta to wyniesie coś około 1500zł jeszcze dziś mnie czeka zdjęcie głowicy już się boję..mam nadzieję że tam będzie lepiej......haha ....a zacząłem szukać przyczyny dymienia znalazłem dziurę w całym:facepalm:
-
nadciśnienie w silniku
no i się zaczęło opróżnianie portfela :facepalm:rozrząd plus oleje z filtrami ale najgorsze przede mną prawdopodobnie wymiana popychaczy, krzywek ale ten temat nie rozwiązuje nadciśnienia w silniku.....chyba czeka mnie jeszcze grubsza robota:shock3:
-
nadciśnienie w silniku
mechanik twierdzi że odma jest w porządku .....moje pytanie jak to sprawdzić czy to jest sprawne bo to tylko wyczyściliśmy to ustroństwo:facepalm:
-
nadciśnienie w silniku
Witam wszystkich Podjąłem próbę wyeliminowania dymienia na jasnoniebieski kolor.Zacząłem od pełnej diagnostyki komputerowej i : -brak błędów -pompki,dpf,egr wszystko w normie -olej i płyn nie ubywa,nie przybywa,nie gotuje płynu,nie pieni oleju brak podwójnego stanu na bagnecie ale przez przypadek odkręcając korek wlewu oleju potrafiło korek wydrzeć z rąk i auto nie dymi, nie bije basowym dudnieniem z filtra powietrza.PO zakręceniu korka z powrotem dudni i zaczyna dymić więc sprawdzam odmę wszystko gra ,mierzymy ciśnienie na garach jest ok(35) jestem w trakcie rozbierania rozrządu bo i tak miałem go robić sprawdzę wałek i teraz moje pytanie co to może być jak i tu będzie w porządku skąd takie podciśnienie może głowica lub uszczelka albo cały na złom proszę o pomoc
-
czasem dymi po postoju
po prostu mój błąd nie sądziłem że parę stopni zrobi taką rewolucję(temperatura między70 a 80 stopni na trasie)mam nadzieję że to była ta przyczyna
-
pompa oleju 2.0 tdi
ja mam bpw czy też posiadam te wałki......nad mienie że jestem posiadaczem takiego pojazdu od pół roku i będę robił teraz rozrząd plus wymianę oleju .....chciałbym wiedzieć coś nie coś czy zawracać d*pę mechanikowi...proszę o odp w tej kwesti
-
czasem dymi po postoju
słabo się rozgrzewał wczoraj wymieniłem termostat na razie spokój nie dymi nie gryzie zapach spalin....autko szybciej wchodzi na obroty ....po prostu był nie dogrzany mam nadzieję że się już nie pojawi
-
czasem dymi po postoju
trochę się boję ....autko mam dopiero pół roku i nie wie wiem czego się spodziewać..... wcześniej ujeżdżałem same fiaty
-
czasem dymi po postoju
ja mam taki sam problem..od paru dni borykam się z myślami co to zrobić....mianowicie rzecz dzieje się przeważnie na zimnym silniku jak zaczynam przyśpieszać to puszcza takiego wiechcia że aż wstyd jechać ,potem na postoju lekko dymi na jasno siwy kolor i przy tym lekko wyczuwalny zapach oleju proszę o pomoc bo czytam wszystkie posty odp. .....i w głowie mętlik
batory123
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta