Treść opublikowana przez zelek2012
-
Czujniki parkowania nie chodzą po
Bylo ciezko ale jakos sie udalo [emoji4] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czujniki parkowania nie chodzą po
Mam nawet hak Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czujniki parkowania nie chodzą po
Ja kolego wymieniłem i środkowy czujnik bez zdejmowania zderzaka. Jest na prawdę ciasno ale jak ktoś ma zwinne ręce to poradzi sobie [emoji4] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czujniki parkowania nie chodzą po
Właśnie to jest przyczyną uszkodzonego czujnika Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czujniki parkowania nie chodzą po
No raczej nie będzie działać. Musisz mieć wszystkie sprawne. Czujnik możesz kupić bez koloru i śmiało możesz to pomalować i też będzie śmigac. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czujniki parkowania nie chodzą po
Tak dokładnie. Przez ten jeden reszta już nie działa. Ja wymieniałem to jakoś udało mi się rękę wsadzić od spodu i wymieniłem bez zdejmowania zderzaka, ale nie mogłem wepchnąć na równo. Także pewnie lepiej będzie zdjąć zderzak Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czujniki parkowania nie chodzą po
Jeżeli masz chociaż jeden uszkodzony czujnik to już nie beda Ci działać czujniki parkowania. Ten co nie cyka wymień i będzie wszystko wtedy działało. Albo pod kompa i będziesz miał czarno na białym który to czujnik Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czujniki parkowania nie chodzą po
Jeżeli piknie raz i cisza to masz uszkodzony któryś czujnik. Na zapłonie włącz wsteczny i przyłóż ucho do każdego z czujników. Jeżeli będziesz słyszał delikatne cykanie to czujnik Ok, jeżeli będzie cisza to czujnik do wymiany Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
problem z modułem bluetooth
Oryginalnie jest zamontowany pod nogami pasażera. Niestety nie udało się uratować modułu. Musiałem kupić drugi i do tej pory wszystko działa ?
-
Podniesienie tyłu avant 1be.
Kiedyś coś słyszałem że jakieś podkładki można założyć i auto będzie wyżej. Ale musisz podpytac kogoś kto już to robił [emoji4] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czy silnik 1.9 TDI 116km jest faktycznie wadliwy?
Ka jeździłem ponad 2 lata 116. Nie dawno zrobiłem mapy na 146 i jest o niebo lepiej Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czy silnik 1.9 TDI 116km jest faktycznie wadliwy?
Mi ok litra na 15 tys Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czy silnik 1.9 TDI 116km jest faktycznie wadliwy?
Dokładnie mam z Belgii i jest bez pdf. Mowa o BRB Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czy silnik 1.9 TDI 116km jest faktycznie wadliwy?
A4 b7 130 km nie ma. Tylko 115, 116 o 105 za bardzo nie slyszalem Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czy silnik 1.9 TDI 116km jest faktycznie wadliwy?
Nie ma. 2.0 są 140 i 170 km
-
Czy silnik 1.9 TDI 116km jest faktycznie wadliwy?
Ja mam 1.9 116 BRB tylko 2007 r. Już 3 lata i jeszcze problemu nie miałem. Jedyną wadą to bierze olej ale pewnie odma puszcza.
-
Nieprzyjemny zapach z nawiewu na przycisku ECON. POMOCY!!!!
Filtr wymieniłem. Nie pomogło
-
Nieprzyjemny zapach z nawiewu na przycisku ECON. POMOCY!!!!
100 zł razem z ozonowaniem. Może i dobrze mówisz, Tylko do wymiany parownika trzeba kokpit ściągać a nie chce mi się w takie rzeczy za bardzo bawić. Jeszcze raz odgrzybie i zobaczę czy coś pomoże,
-
Nieprzyjemny zapach z nawiewu na przycisku ECON. POMOCY!!!!
U mnie to samo. Teraz jestem za granicą, Ale jak wrócę to jadę dalej na odgrzybianie chemiczne tak jak ostatnio. Będę jeździł aż do skutku bo to strasznie uciążliwe
-
Nieprzyjemny zapach z nawiewu na przycisku ECON. POMOCY!!!!
Dzisiaj wyczyscilem parowniku jakaś mocna chemia tak jak opisywaliscie i do tego pół godziny ozonowania, jak na razie jest lepiej ale wraz jeszcze czuć trochę smród. Będę musiał robić chyba kolejne podejścia
-
Nieprzyjemny zapach z nawiewu na przycisku ECON. POMOCY!!!!
Ok dzięki wielkie :-) Jutro jak ogarnę temat to się podzielę co u mnie się będzie działo ?
-
Nieprzyjemny zapach z nawiewu na przycisku ECON. POMOCY!!!!
No rozumie, jak już zobaczysz różnicę to daj znać. Ja jutro będę miał czyszczony parownik także dam znać czy u mnie się coś poprawi
-
Nieprzyjemny zapach z nawiewu na przycisku ECON. POMOCY!!!!
Właśnie jeszcze niestety nie bo byłem na delegacji 2 tygodnie i nie miałem kiedy. Jutro prowadzę do znajomego mechanika i ma mi konkretnie wyczyścić parownik i odgrzybic raz jeszcze chemicznie i zobaczę co się będzie działo. A jak u Ciebie? Daj znać czy są jakieś efekty.
-
[B7 BRB] Opinie o silniku
Ja mam 1.9 BRB i też jest oryginalnie bez dpf
-
[B7 BRB] Opinie o silniku
Mówisz że norma litr oleju jak weźmie? Nie ma się czym przejmować