Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adrian 1992

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. CZY Touran ma taki sam rozstaw co audi a4 b6 bo chce kupić alufelgi co jeździły w touranie
  2. Kupiłem Aluś 245 40 18 et 29 8,5j i przód mi odstaje co zrobić zmniejszyć oponę ?czy wygląda to w miarę ?
  3. To wejdą ogolnke jak czytam to zajebisc
  4. Kupiłem alusy i nie wiem czy wejdą mi teraz czy nie będą obcierać ito miałem kiedyś 18 już i byl lekki zapas jeszcze
  5. Będą pasować rozmiar tych kol co napisałem w opisie do a4 b6 nie będzie tarło czy coś mam kombi a4
  6. Miałem w aucie te halogeny w kartonie jak kupiłem auto i nie wiem od cjakiego auta pomożecie??? Bo bym sprzedał je bo po co mi je tylko od jakiego auta one są
  7. Od spodu auta robiłem auta nawet nie ściągalek jeszcze bo nie ma mechanika kto ogarnie mi ten temat a po wymianie sprzęgła co mówicie pójdzie będzie działać
  8. Czynnika było 200 jak sviagali to bez nie chodziła może jakiś kamień lub coś uderzyło i się posypało dam więcej zdjęć
  9. I pytanie to jest przyczyną nie działania klimy to sprzęgło same wymienić czy tarcze czy jak to wygląda nie wiem nie znam. Się tylko pytam żeby mechanik mi nie wcisnal czegoś
  10. No właśnie nic słychać nie było nagle przestała porostu działać i tyle dobilem czynnik i nie odpaliła już. To co samo sprzęgło wymienić czy cała sprężarka poszła?
  11. Na zdjęciu widać że coś się ulamalo? Chyba nie nie wiem nie znam się ale N moje oko widać że coś nie tak jest *Zapraszam tu ->Regulamin Temat należałoby umieścić w dziale dotyczącym klimatyzacji, a nie układu chłodzenia!!! - temat przeniesiony.
  12. Mówił że nie. Dochodzi podłączal kleme z sprężarka coś na lampkę coś w tym stylu twoerdizk że nie do chodzi prąd ale na zdjęciu widać że sprzęgło poszło do od tego może nie być prądu?
  13. Nabilem klime a nadal nie działa coś się stało z sprężarka?? Zdjęcie podsyłam co tam się odwalilo
  14. Jechałem ostatnio klima chodziła po chwili przestają zaczęło lecieć gorące powietrze pojechałem następnego dnia nabić klime a tu lipa klima się nie działa nadal bezpiecznik sprawdziłem ok klima nabita więc ok spojrzałem do sprężarki zrobiłem zdjęcie pomożecie co się tam stalo kumpel sprawdzał i mówił że prąd nie dochodzi do spreazarki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.