-
Czujniki parkowania nie chodzą po
Bylo ciezko ale jakos sie udalo [emoji4] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czujniki parkowania nie chodzą po
Mam nawet hak Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czujniki parkowania nie chodzą po
Ja kolego wymieniłem i środkowy czujnik bez zdejmowania zderzaka. Jest na prawdę ciasno ale jak ktoś ma zwinne ręce to poradzi sobie [emoji4] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czujniki parkowania nie chodzą po
Właśnie to jest przyczyną uszkodzonego czujnika Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czujniki parkowania nie chodzą po
No raczej nie będzie działać. Musisz mieć wszystkie sprawne. Czujnik możesz kupić bez koloru i śmiało możesz to pomalować i też będzie śmigac. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czujniki parkowania nie chodzą po
Tak dokładnie. Przez ten jeden reszta już nie działa. Ja wymieniałem to jakoś udało mi się rękę wsadzić od spodu i wymieniłem bez zdejmowania zderzaka, ale nie mogłem wepchnąć na równo. Także pewnie lepiej będzie zdjąć zderzak Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czujniki parkowania nie chodzą po
Jeżeli masz chociaż jeden uszkodzony czujnik to już nie beda Ci działać czujniki parkowania. Ten co nie cyka wymień i będzie wszystko wtedy działało. Albo pod kompa i będziesz miał czarno na białym który to czujnik Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czujniki parkowania nie chodzą po
Jeżeli piknie raz i cisza to masz uszkodzony któryś czujnik. Na zapłonie włącz wsteczny i przyłóż ucho do każdego z czujników. Jeżeli będziesz słyszał delikatne cykanie to czujnik Ok, jeżeli będzie cisza to czujnik do wymiany Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
problem z modułem bluetooth
Oryginalnie jest zamontowany pod nogami pasażera. Niestety nie udało się uratować modułu. Musiałem kupić drugi i do tej pory wszystko działa ?
-
Podniesienie tyłu avant 1be.
Kiedyś coś słyszałem że jakieś podkładki można założyć i auto będzie wyżej. Ale musisz podpytac kogoś kto już to robił [emoji4] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czy silnik 1.9 TDI 116km jest faktycznie wadliwy?
Ka jeździłem ponad 2 lata 116. Nie dawno zrobiłem mapy na 146 i jest o niebo lepiej Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czy silnik 1.9 TDI 116km jest faktycznie wadliwy?
Mi ok litra na 15 tys Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czy silnik 1.9 TDI 116km jest faktycznie wadliwy?
Dokładnie mam z Belgii i jest bez pdf. Mowa o BRB Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czy silnik 1.9 TDI 116km jest faktycznie wadliwy?
A4 b7 130 km nie ma. Tylko 115, 116 o 105 za bardzo nie slyszalem Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czy silnik 1.9 TDI 116km jest faktycznie wadliwy?
Nie ma. 2.0 są 140 i 170 km