-
Wymiana świateł - na jakie?
Ile z taką przeróbką na bihalogen jest pracy? I w jakich kosztach to oscyluje?
-
Wymiana świateł - na jakie?
Kolejnym punktem na mojej liście jest wymiana świateł, pytanie tylko na jakie? Dość dużo czytałem zarówno tutaj jak i na innych forach i wiele osób odradzało kupno jakichś reflektorów z ledami czy innymi światłami pozycyjnymi. Dość często natomiast przewijał się wątek o bixach. Czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej na ten temat?
-
Komplet zawieszenia sportowego
Przynajmniej wtedy będzie okazja by doszlifować parkowanie tyłem. Nie mówię, że teraz tego nie umiem, ale wtedy będę w tym mistrzem dziękuję za odpowiedzi!
-
Komplet zawieszenia sportowego
Nie macie teraz problemów z parkowaniem czy wjechaniem na krawężnik? tego się obawiam, że gdy dołożę jeszcze jakąś dokładkę czy zderzak z sline to nie wjadę na próg zwalniający
-
Komplet zawieszenia sportowego
Witam. Mam w planach obniżyć nieco samochód, oczywiście w grę wchodzi cały zestaw czyli sprężyny, amortyzatory i geometria. Efekt końcowy to 40mm na przód i 30mm na tył. I tu moje pytanie. Jest ktoś z was już po takiej operacji? Czy możecie pochwalić się prowadzeniem samochodu, zbieraniem zakrętów czy przyczepnością? Jest lepiej i nie tylko wizualnie?
-
Zarysowany zderzak - pomoc
Witam. Na wstępie przepraszam za ewentualne błędy (zły dział, zły tytuł itp.) Do sedna. Sprawa wygląda tak, że dzisiaj pewien jegomość zarysował mi tylni zderzak. Nie jest to duże zarysowanie, ale jednak szpeci karoserię. Zostawił karteczkę za wycieraczką z numerem telefonu i numerem pokoju (jestem w hotelu za granicą). Jutro zapukam do jego drzwi w celu wyjaśnienia sprawy. No właśnie... Jestem pierwszy raz w takiej sytuacji, nie wiem ile mogę zarządać odszkodowania z jego ręki. Bo tylko pieniądze wchodzą tu w grę. Wstawiam Wam fotkę, abyście mi pomogli w ewentualnej wycenie. Pozdrawiam.
-
[ALL TDI PD] Kontrolka OIL MIN
O tą na komputerze
-
[ALL TDI PD] Kontrolka OIL MIN
Witam. Wczoraj oświeciła mi się taka kontrolka, od razu zgasiłem samochód, po chwili sprawdziłem poziom oleju, ale ten jak najbardziej w normie. Szukałem na internecie co to za kontrolka, ale się nie doszukałem. A zatem powiedzcie mi czy to coś poważnego
-
W miarę tanie, dobre radio
Radio do 300 zł. Polećcie coś.
-
W miarę tanie, dobre radio
Witam. Szukam dobrego i sprawdzonego, ale nie z przesadzoną ceną, radia, między innym z portem USB.
-
Uszkodzony podłokietnik
Witam. Strzeliły mi zatrzaski w podłokietniku i teraz jak dam go w pionie to jedna część spada na dół na siedzenia z tyłu. Jakieś pomysły jak mógłbym to zrobić szybko i tanio? Bo nie uśmiecha mi się wydawać 150 zł na nowy :/
-
Czy silnik 1.9 TDI 116km jest faktycznie wadliwy?
7GN. Jeśli chodzi o ten DPF. Czyli nie będzie z tym problemu.
-
Czy silnik 1.9 TDI 116km jest faktycznie wadliwy?
Możesz sprecyzować? Nie jestem w temacie tak obeznany
-
Czy silnik 1.9 TDI 116km jest faktycznie wadliwy?
Czy macie jeszcze jakieś uwagi? Na co zwracać szczególną uwagę?
-
Czy silnik 1.9 TDI 116km jest faktycznie wadliwy?
A jak sprawa z olejem wygląda. Faktycznie dużo zjada?
vofrrn
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta