Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vofrrn

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ile z taką przeróbką na bihalogen jest pracy? I w jakich kosztach to oscyluje?
  2. Kolejnym punktem na mojej liście jest wymiana świateł, pytanie tylko na jakie? Dość dużo czytałem zarówno tutaj jak i na innych forach i wiele osób odradzało kupno jakichś reflektorów z ledami czy innymi światłami pozycyjnymi. Dość często natomiast przewijał się wątek o bixach. Czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej na ten temat?
  3. Przynajmniej wtedy będzie okazja by doszlifować parkowanie tyłem. Nie mówię, że teraz tego nie umiem, ale wtedy będę w tym mistrzem dziękuję za odpowiedzi!
  4. Nie macie teraz problemów z parkowaniem czy wjechaniem na krawężnik? tego się obawiam, że gdy dołożę jeszcze jakąś dokładkę czy zderzak z sline to nie wjadę na próg zwalniający
  5. Witam. Mam w planach obniżyć nieco samochód, oczywiście w grę wchodzi cały zestaw czyli sprężyny, amortyzatory i geometria. Efekt końcowy to 40mm na przód i 30mm na tył. I tu moje pytanie. Jest ktoś z was już po takiej operacji? Czy możecie pochwalić się prowadzeniem samochodu, zbieraniem zakrętów czy przyczepnością? Jest lepiej i nie tylko wizualnie?
  6. vofrrn opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam. Na wstępie przepraszam za ewentualne błędy (zły dział, zły tytuł itp.) Do sedna. Sprawa wygląda tak, że dzisiaj pewien jegomość zarysował mi tylni zderzak. Nie jest to duże zarysowanie, ale jednak szpeci karoserię. Zostawił karteczkę za wycieraczką z numerem telefonu i numerem pokoju (jestem w hotelu za granicą). Jutro zapukam do jego drzwi w celu wyjaśnienia sprawy. No właśnie... Jestem pierwszy raz w takiej sytuacji, nie wiem ile mogę zarządać odszkodowania z jego ręki. Bo tylko pieniądze wchodzą tu w grę. Wstawiam Wam fotkę, abyście mi pomogli w ewentualnej wycenie. Pozdrawiam.
  7. vofrrn odpowiedział(a) na vofrrn temat w 1.9TDI
    O tą na komputerze
  8. vofrrn opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Wczoraj oświeciła mi się taka kontrolka, od razu zgasiłem samochód, po chwili sprawdziłem poziom oleju, ale ten jak najbardziej w normie. Szukałem na internecie co to za kontrolka, ale się nie doszukałem. A zatem powiedzcie mi czy to coś poważnego
  9. Radio do 300 zł. Polećcie coś.
  10. Witam. Szukam dobrego i sprawdzonego, ale nie z przesadzoną ceną, radia, między innym z portem USB.
  11. Witam. Strzeliły mi zatrzaski w podłokietniku i teraz jak dam go w pionie to jedna część spada na dół na siedzenia z tyłu. Jakieś pomysły jak mógłbym to zrobić szybko i tanio? Bo nie uśmiecha mi się wydawać 150 zł na nowy :/
  12. 7GN. Jeśli chodzi o ten DPF. Czyli nie będzie z tym problemu.
  13. Możesz sprecyzować? Nie jestem w temacie tak obeznany
  14. Czy macie jeszcze jakieś uwagi? Na co zwracać szczególną uwagę?
  15. A jak sprawa z olejem wygląda. Faktycznie dużo zjada?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.