Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lalunia by BlackHazelAudi


BlackHazelAudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Jestem szczęśliwym posiadaczem od marca tego roku Audi A4 B5 w sedanie z wyposażeniem Professional line jak tu któryś z kolegów wspomniał ? nie żadne sline ?
A mianowicie:

6 Poduszek

Climatronik

Nagłośnienie BLAUPUNKT z radiem niefabrycznym Pioneer (o firmie głośników dowiedziałem się przez przypadek poprzez zdjęcie boczka lewych drzwi gdyż .... harczał plastik od głosnika :P)

Podgrzewane lusterka
Skórzana Kierownicą
Centralny zamek

Tempomat

Immobilizer

Podgrzewane lusterka
Sportowe zawieszenie (czuć jak ładnie wchodzi w zakręty )

Fotele są jak na razie podstawowe bez podgrzewania Zadka ? ale w przyszłości będę nad tym myślał by zmienić na jakieś kubełkowe czy też Recaro które wszyscy tak zachwalają ?

Niestety bieda silnikowa no zaledwie 1.6 100 konne ale w niedalekiej przyszłości jakiś przeszczep silnika najpewniej będzie ?

Autko wg papierów jest z 2000roku i zjechał z linii produkcyjnej w Holandii więc jak każdy już się domyśli to 2 Polift

I co najlepsze kiedy spojrzałem w papiery okazało się że posiada on od nowości zainstalowany LPG 60 LITRÓW

ZBIORNIK jest umiejscowiony w bagażniku ale z racji gabarytu, nie w zapasie, a niestety bezpośrednio w bagażniku co suma sumarum zabiera mi 1/3 miejsca ? ale cóż ile korzyści z tego że za pół ceny dojadę nad morze ?

Plany :
 

Xenon oraz zderzak ze spryskami - Zrobione

Usa lampy tył - Zrobione

Usa Kierunki - Zrobione

Ramiona wycieraczek z Passata b5 Aero - Zrobione

Lusterko prawe duże z anglika - Zrobione

Swap na 1.8t - Zrobione

Nowa instalacja LPG do 1,8t

Licznik fullfis z manetką  - Zrobione

Oem xenonu - Zrobione

Zderzak ze spryskami - Zrobione

Konsola 2 Din z myslą o Navi RNS-E - Zakupiona lecz nie zamontowana

4 szyby w prądzie - Zrobione

Gwint - Do zrobienia

Koło 17 na zimę - Sline 17 (pięcioramienna Gwiazda)

Koło 17 na lato - Avus II 17

Grill z S4 - Zrobione

Dokładka z Cupry - Zrobione

Swap hebli na 312 - poszukiwane

Klapa USA - czeka na malowanie

Lotka na klapę USA - czeka na malowanie z klapa

Osłony Vr5 - gotowe do założenia

Car Audio - hertz albo jbl

Fotele kubelki - zrobione

Kanapa RECARO - zrobione

 

Zdjęcia ?

2017

Spoiler

 

IMAG0173.jpg

448742627_6_644x461_audi-a4-b5-lift-16-gaz-nowy-rozrzad-.jpg

IMAG0174.jpg

IMAG0176.jpg

IMAG0585.jpg

 

 

2018
 

Spoiler

 

IMAG0380.jpgIMAG0431.jpgIMAG0368.jpgIMAG0122.jpgIMAG1051.jpgIMAG1235.jpgIMAG0615.jpg

IMAG0663.jpg

 

 

 

 

 

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprowadzić to autko do perfekcji :-p

A konkretnie na początku zastanawiam się czy całkowicie i definitywnie nie zlikwidować haka bo przyznam że nie jest mi potrzebny na wsi nie mieszkam przyczep nie ciągam także albo tylko haka odepne i grzyba schowam albo całkowicie ze stelazem go usunę

Na początek planuje przede wszystkim Kupić ROTORY 18 ZEBY LADNE MIAL BUCIKI :-P

Później w między czasie planuje mu zrobić klapa Usa pod małą blachę które być może za niedługo będą zalegalizowane :-) (taka mam nadzieję )

Jeżeli autko bd nadal w tak dobrej kondycji blacharsko lakierniczej planuje go przemalować na Niebieski taki jak był w RS4 JESZCZE po głowie chodził mi Czarny ewentualnie żółty ale ten ostatni jakoś nie za bardzo mnie przyciąga ( każdy ma swój gust :-p )

Tak jak wyżej jeżeli buda bd nadal w stanie nietknietym planuje mu zrobić przeszczep silnika na 1.8t najlepiej czysty nie kręcony z tego względu że chce pierw poczuć to 150kucy a później wincej :-)

Co prawda dużo mnie spowalnia OC KTÓRE jak zaproponował mi agent to aż usiadłem 2 razy z niedowierzenia (najniższa możliwa ofertę )

Ale wierzę że mi długo posłuży ten JUZ KLASYK Z DUSZA :-) i że będę się nim cieszył każdego dnia jak do dziś dzień :-D

Plany Ambitne ale to jest kwestia czasu może nie długiego ale jednak trochę muszę uzbierać i lecieć z tematem ;-) tzn z robotą :-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test świateł wypadł o wiele lepiej niż myślałem niestety :facepalm: mój aparat g widzi w nocy i nawet świateł nie widzi :facepalm: Muszę kupić jakiś aparat do fotosow :-p ale w porównaniu do tego rudego to można stwierdzić że wkoncu coś widać na drodze :-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takie "druciarstwo" jest dobre... Używany halogen w dobrym stanie idzie kupić na szrocie za 40 zł nawet z żarówką a jak się potargujesz to i na 30 zł zejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co potrzebuje jako tako jakiś sprawny halogen a że nie mam teraz zbytnio czasu szukać to zastosowalem taki ratunek,ale spokojnie za niedługo wpadnie nowiutki halogen który na pewno bd lepiej dawał światło niż ten ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie pięknie ale skoro masz tak naciągające budżet plany to kupno halogenu nie sprawiłoby Ci problemu a czasu by wyszło tyle samo co druciarstwo tego:decayed:

No ale powodzenia, chociaż baza słaba, lepiej kupić było ori 1.8t ew + quattro i wtedy działać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten halogen potrzebowałem ta naprawde na chwilę bo szykowała się długa trasa a na ten sam dzień nic nie mogłem innego zrobić jak poratować się "druciarstwem" 

Nowy halogen w przyszłym tyg zakupię może odrazu 2 a te jakoś zregeneruje przynajmniej prawy i może sprzedam albo zostawię na CZARNA GODZINĘ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miedzy czasie Vlepa Klubu wleciała nie bylo czasu kiedy dodac ale powiem ze przez prawie pół Polski przejechala :P (Wrocław-Łeba ) :)

IMAG0325.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wlewy to robia na zlosc czy po pijaku? :)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna to rzeźba, po prostu w Holandii są przepisy że wlew od gazu musi znajdować się w miejscu karoserii które jest "niedemontowalne".

Miałem do czynienia z kilkoma autami i każdy wlew od gazu był zamontowany w budzie a nie zderzaku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje brzeziak z papierow wynika ze jest on od prawie samego poczatku. GAZ jeszcze ma homologacje na 3 lata wiec jeszcze troche bd mial ten korek na Lepszy Power Gamoniu :)

Macie moze jakies propozycje jak to mozna by bylo zakryc ? nwm np jakis dekiel pod kolor czy cus ?

otwarty jestem na propozycje :)

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspawac nowa cwiare [emoji23]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak by bylo najprosciej ale wiesz ze musialbym wtedy znowu walczyc legalizacja tego kloca w bagazniku bo bym musial lpg w innym miejscu dawac :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w kraju nie wymagają robienia przeglądu po zmianie miejsca korka do tankowania.

Dajesz go sobie w klapkę wlewu bądź dokładkę zderzaka i tyle.
Kwestia dorobienia odpowiednio długiego miedzianego przewodu żeby starczył długością w nowe docelowe miejsce.

I możesz działać z nieszczęsną ćwiartką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaczne to robic za jakis czas pierw ten Okropny hak musze usunac bo paskudzi strasznie i musze nową dokładke zderzaka zakupic gdyz w starej wyrezal poprzedni wlasciciel grzyba na kable

dodatkowo szykuje mi sie wymiana sprzegła odrazu na zas z dwumasa bd spokoj :)

 

wie ktos czy da sie sprawdzic bez podnoszenia go na podnosniku stan poduszek od silnika ?bo lekko czasami zadrzy na luzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...