Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lalunia by BlackHazelAudi


BlackHazelAudi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dojechala do mnie nowa Blenda do klapy mojej Audiczki :) nowa blenda posiada wszystkie mikrostyki najbardziej mi zalezalo na lapkach do tablicy gdyz te co mam teraz szlak trafia

IMAG0031.jpg

IMAG0314.jpg

Te Ledy co prawda fajnie swieca ale co deszcz to woda w ledach (nie sa szczelnie zamkniete ) i teraz jeden led jest bialy a drugi brązowy wiec postanowiłem ze zakupie ledy c5w i wstawie w ori lampki przynajmniej nie bd mial problemu (mokrej Lampki ) :)

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup lampki led na allegro od kombi i je lekko skróć i będzie git ja tak zrobiłem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, chudy30 napisał:

kup lampki led na allegro od kombi i je lekko skróć i będzie git ja tak zrobiłem

 

wlasnie kupiłem do sedana to dzis jak je zdjalem to powiem tylko jedno zenada jezeli chodzi o jakosc plastyku wykrecałem je z blachy (brak jakikolwiek uchwytow) i.....

rozpadly się malo tego zalane widac bylo wode od spodu lampki ledy sie rozsypaly doslownie dramat :facepalm:

 

kupilem ori blende wraz ze wszystkimi mikrostykami jeden z naszych kolegow polecil mi ledy rurkowe do ori lampek jak ktos bedzie chciał to zostawie linka pod tym postem Barwa swiatla biala ciepła rozne rozniste ledy i do kokpitu i do schowka i gdzie tam jeszcze sie chce :)

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VQAAAABJRU5ErkJgggA=

 

ja mam/miałem te ledy to przy tych czarnych obwodkach sie rozpadły

a na wtyczce z racji ze byly one "dedykowane" niby do sedana wpadała woda i stad caly ten bajzel i ledy zamiast byc jak tu zółte to byly .... BRĄZOWE ...:facepalm:

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakbyś kolego pozbył się "tego czegoś" czym jest pewnie wlew lpg w tylnym błotniku to audi od razu by odżyło moim zdaniem. Co do całokształtu to naprawdę ładna bestia :D Mam nadzieje że niedługo zobaczę ją tutaj na forum z nowymi bucikami ;)  Powodzenia w dalszych modach i oczywiście bezawaryjności ! 

Edytowane przez Adrian1727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała sesyjka w Niedziele :) felgi ori tak błyszczały ze nie mogłem sie oprzec sesji :P

IMAG0026.jpg

IMAG0019.jpg

 

IMAG0030.jpg

DSCF2694.JPG

 

IMAG0036.jpg

IMAG0035.jpg

IMAG0034.jpg

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstaw sobie końcówki ultera n1-70rs o ile dobrze pamiętam okrągłę ścięte w dół :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko po dłuższym czasie dostało nowych trochę zabaweczek przede wszystkim wymienione świece na Bosch (stare już na 3 cylindrze nie dawały iskry + kable do świec gdyż wyszło na jaw czemu 3 cylinder nie dostawał iskry (rozpadł się na 2 części ) wymienione na nowe Kable boscha tamte były po poprzednim właścicielu i sądząc po jakości nie dbał wgl o to teraz są nowe i autko od pół strzała odpala

Uszczelka pod pokrywa też wymieniona stara (ORI ) 17 LETNIA POPROSTU STWARDNIALA I BYLA JAK KAMIEN SKAD CO CHWILE MI OLEJ BOKIEM WYRZUCALO 

Dodatkowo rurka od bagnetu wraz z bagnetem została wymieniona bo stara już czas wykończył


Do roboty niestety klima jest prawdopodobnie czujnik przy sprezarce padl bo wyskakuje na klimatroniku błąd o tym i o klapach w tunelu ale to ponoć częsta przypadłość w audi

 

Z kosmetyki to autko dostało WKONCU nowy halogen trwało to tak długo gdyż każdy jaki oglądałem odblysk był już w stanie agonalnym ale nareszcie autko wygląda jak nalezy ;-) później jakieś foteczki wpadna ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimatyzacja nabita hula jak trza aleeeee czujnik ten pod filtrem kabinowym padł i wywala błąd na wagu

Na klimatroniku błędy to 4.1 i 15.3

Przy okazji zaczynam się zbierać na wymianę tego co prawda zajebiaszczego silnika 1.6 Arm na 1.8t

 

Gdyby któryś z kolegów podrzucil mi co jest dokładnie potrzebne do swapa :

kable,Oprzyrzad itp
 no i przede wszystkim jaki kod silnika szukać a jakiego unikać :-)

Buciki nowe na pewno będą OEM Rotor ale zapewne jak mnie z tym silnikiem poniesie to pewnie pierw kupię silnik a potem buty

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam miski Olejowej do 1.6 polifta z otworem pod czujnik oleju

Kod silnika Arm

Ktoś posiada na sprzedaż ? Pisać priv

Preferuje ori  miskę gdyż ta co jest sprzedawana na alle.... jest 2 mm ciensza i może szybciej chrupnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję plus za kolor :D. Z modów, które dadzą ci dużo satysfakcji i niewiele kosztują polecam wrzucić lusterko od anglika (duże) i ramiona z piórami od passata B5 FL.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan:Namowiliscie mnie na ramiona passeratti i proszę o to one jutro prawdopodobnie będzie instalacja :D

 

Spoiler

IMAG0007_1.jpg

 

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aero on the board :banan::naughty:

 

Niestety w weekend ktoś brutalnie potraltowal moje audi :( Zachciało mu się moich wycieraczek (jakby były takie drogie =.= ) ktoś go prawdopodobnie spolszyl i za przeproszeniem jebnął ramieniem o szybę

 

Efekt ? Pajeczyna od strony pasażera :facepalm:

Właśnie jestem w Pilkington na wymianie szyby i uszczelki wokół niej :angry:

 

Mimo wszystko i tak się nie poddałem i Aero zawitaly na moją Audiole :)

Tylko nie wiem czemu ale wydaje mi się że wycieraczki teraz są za krótkie mimo że są to 550 kierowcy i 530 pasażera ?

 

Spoiler

IMAG0009_1.jpg

 

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BlackHazelAudi napisał:

Tylko nie wiem czemu ale wydaje mi się że wycieraczki teraz są za krótkie mimo że są to 550 kierowcy i 530 pasażera ?

pomyliłeś ramiona przy montażu, zamień stronami, przełóż pióra i będzie dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana szyby przeszła moje oczekiwania starannie doklejona uszczelka idealnie nałożona bez naciagniec Lakier nietknięty co na duży plus

 

Ramionami też zajęli się panowie od :naughty:szklarza ustawili tak jak być powinno

 

Polecam serdecznie Pilkingtona we Wrocławiu

czas roboty około 2h (warto jest tyle czekać)  koszt jak do mojej Audioli około 400 zł w gratisie dostajesz płyn do spryskiwaczy 4l w zależności od pory roku także 2 plus

także mimo że nie chciałem tak ale nie ważne

ramiona z passka i nową szyba idealnie wsplpracuja :)

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w standardzie sa chyba 2x 53, nie mula ci na 1 biegu te wycieraczki? bo ja zanim zmienilem na nowe aero to stare taki opor stawialy ze szlo jak szlo, a nowy mechanizm i przeczyszczone sciezki stykow silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Mukade93 napisał:

w standardzie sa chyba 2x 53, nie mula ci na 1 biegu te wycieraczki? bo ja zanim zmienilem na nowe aero to stare taki opor stawialy ze szlo jak szlo, a nowy mechanizm i przeczyszczone sciezki stykow silnika

Powiem ci ze nie odczulem spowolnienia chodza tak jak na tamtych ramionach.

Moze miałeś juz wyrobione dlatego. Te co teraz mam byly wczesniej na tamtych ramionach (przełozyłem kostke) i powiem ci ze tam mi piszczały i nie dokonca zgarniały wode a na tych mmmmm poezja zbiera wode na tej samej predkosci  z calej szyby i co najwazniejsze !!!!! Jest nareszczcie cisza nic nie slychac oprocz silnika lub muzyczki :)

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...