Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lalunia by BlackHazelAudi


BlackHazelAudi

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Aqustyczny napisał:

Piękna Audi.
Utrzymana seria ładnie się prezentuje :)

Mi też się podoba allllleeee ten korek porazka:facepalm: Może coś pokombinuje od przyszłego roku żeby ten korek gdzieś schować a tamto miejsce zaspawac wyrównać polakierowac żeby nie było śladu po tym holenderskim wymyśle :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przenieś go do wlewu paliwa, ja tak mam, nie widać go nigdzie i w zimę nic nie zamarza :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem co to może być

tu jest filmik

Gdy dodajesz gazu to słychać z komory jakby jakiś mini wiatrak albo silniczek z zabawki się rozkręcal

Dodam że jak rozkręce go na 3 biegu do 30-50 jest cisza z silnika

 

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2017 o 05:09, BlackHazelAudi napisał:

Mi też się podoba allllleeee ten korek porazka:facepalm: Może coś pokombinuje od przyszłego roku żeby ten korek gdzieś schować a tamto miejsce zaspawac wyrównać polakierowac żeby nie było śladu po tym holenderskim wymyśle :hi:

Zalepisz ładnie i będzie cacy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weszła stal i autko straciło ten wygląd trza jakies kołpaki dorwac albo z Logiem Audi albo jakies z hypiermarkietu :( bo tak to nawet nie ma co gadac czarna oponka i czarna stal nie nie... Nie niekuje tego :(:facepalm:

 

Spoiler

IMAG0091[1].jpg

 

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomaluj środek w metalik i rant na srebrno i można latać na stali, a najlepiej oddać do poszerzenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Hiper napisał:

pomaluj środek w metalik i rant na srebrno i można latać na stali, a najlepiej oddać do poszerzenia :decayed:

Wiem co masz na myśli mój kumpel w Bmw E34 miał taką szeroką stal i oddał JE pod plastidipa i bordowa Beta na Imitacji metaliku ładnie się prezentowala (kolor srebrny podchodzący pod chrom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajna sprawa tylko poszerzana stal kosztuje tyle co alus :decayed: ale robi robotę, szczególnie wzór od vectry c , czy tam insygni, 5-cio ramienny :thumbup1:

coś takiego :

062f53b09667d2856a09ee43b095b5.jpg

bmw-e36-coupe-20-160-do-lekkich-poprawek

585647738_1_644x461_szeroka-stal-struktu

sorki że foty z bmw, ale one mają taki rozstaw jak opel więc dlatego ich dużo na tej stali :P

Edytowane przez Hiper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troszkę straciła wygląd :D Ta stal w c**j nie pasuje ;> :D

Poszerzana stal ? Brzmi ciekawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie Audi jezdzi pokonuje km jakies 4 kkm temu wybil magiczne 300kkm :)

polecicie mi jakis dobry moduł drl

dodatkowo pytanko czy ktos z was ma oprocz drl DOSWIETLANIE ZAKRETOW

podrzuccie jakies foty jak wyglada to ustrojstwo :)

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z modułu back home na bank bym nie korzystał bo mieszkam przy dobrze oswietlonej ulicy :)

Więc zwykły drl szukam

Kolejna sprawa koledzy to ogromne pytanie

za dobra flaszkę wódeczki dostałem cały zestaw hidow z przetwornicami (żaden Chińczyk to niejest sam korzystał ztych przetwornic i zachwalal je bardzo. Mam już je na pokładzie mojego bolidu świecą pięknie trochę rezanka było w klapce od długich ale wygląda jakby ktoś fabrycznie takie wstawił :D

 

Ale wiem że jest jeden problem... Mogę sobie używać te hidy fajnie świecą barwa 4300k więc jakby nie patrzeć imitacja ori xenon kolega który dał mi te hidy sprawdzał mnie na drodze jak z oslepianiem innych wyszło pozytywnie na ręcznym ustawieniu świateł na  zero pół nie błyskam nikomu po lusterkach itp (ustawione mam na pół także ze względu na 80litrowy zbiornik LPG W BAGAZNIKU :D)

tylko jak na zdjęciach widać nie posiadam w zderzaku spryskow wiem wiem jak nie masz spryskow to nie możesz używać xsenonow blah blah blah ale właśnie chce bym mógł sobie ich używać legalnie dlatego chce zamontować te spryski

i przechodzę już do sedna

Jaka jest różnica między spryskami z polifta a przed lifta ? Nie chodzi mi tu o zderzak S-ki

Drugie pytanie czy jeżeli założę już spryski z poradnikiem który tu jest na naszym forum będę potrzebować autopoziomowania do lamp i tych wszystkich czujników czy bez tego się obejdzie ?

Pytam oczywiście żeby nie zaliczyć gafy i przez głupotę stracić dowód przy kontroli czy też nie przejsc przeglądu.

 

Za wszelkie porady z góry dziękuję :)

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek z niedzielnej myjki ;) z racji tego że mega drażniła mnie ta czarna stal to zakupiłem bieda edyszyn kolpaki z LOGIEM AUDI i pomimo tego że wiem że pod spodem mam stal to i tak mam banana na twarzy mając te kolpaki :)

 

Poniżej zdjecie rozgrzewajacych się ksenonow tu jeszcze zdjęcie bez spryskow ale już jadą do mnie :)


 

Spoiler

 

IMAG0284_1.jpg

IMAG0285_1.jpg

IMAG0286_1.jpg

IMAG0287_1.jpg

 

 

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryski z zaslepkami w kolorze dojechały od tadeuszm2 dobrze znanego na forum. Póki co czekają  na lepszą pogodę i więcej czasu.

Szukam kabla vag k+can zakupiłem nowe zegary full FIS do mojej a4 wraz z manetka Fis  i potrzebuje taki kabel do korekty  licznika na zakupionym  jest 200000km a ja już mam 300 z hakiem i muszę zrobić korektę przebiegu na plus

 

Proszę o jakieś propozycje  kabli  a i z jakiego programu korzystać do edycji przebiegu w plus

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BlackHazelAudi napisał:

potrzebuje taki kabel do korekty  licznika na zakupionym  jest 200000km a ja już mam 300 z hakiem i muszę zrobić korektę przebiegu na plus

sam tego nie zrobisz, musisz iść do magica, który zgra wkład ze starego licznika i wgra do nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel kupisz na alegro bez problemu do 50zł vag can comander, korekta przebiegu to jakieś 10min roboty z właczeniem i wyłaczeniem kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kowi87 napisał:

Kabel kupisz na alegro bez problemu do 50zł vag can comander, korekta przebiegu to jakieś 10min roboty z właczeniem i wyłaczeniem kompa

A to przepraszam ze wprowadzilem w blad poprzednią wypowiedzią. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...