Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARJ] 2.4v6 FWD | REMUS | 312 | Eibach -30 | 18"8,5J FLAT V | by Bartender

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

Przedstawiam moją :a4fan:

IMG_20170404_155517_zpse2yc7m7d.jpg

Szukałem takiej przez kilka miesięcy, aż w końcu trafił się egzemplarz odpowiadający moim wymaganiom.

Jest ze mną od majówki 2015 :dance:

A4b5 1999 polift

  • 2.4 ARJ :giveheart: Tiptronic 5b Ośka
  • Przebieg 222.222 :fool:
  • Zawieszenie 1be
  • Lakier LZ5K Santorin Blue
  • Granatowy środek
  • Granatowa kierownica skórzana 3-ramienna
  • Jasne skóry "BUFALI"
  • Fotele przód sportowe, grzane, regulowane ręcznie z pompowanymi lędźwiami
  • Tylna kanapa dzielona
  • Dekory drewno "VAVONA"
  • Pakiet chrom
  • Oświetlenie ambiente, słoneczka z lampkami
  • Szyberdach elektyczny
  • Fabrycznie lekko przyciemnione szyby
  • Szyby w prądzie
  • Centralny zamek + otwieranie/domykanie z pilota szyb i szyberdachu
  • Climatronic
  • 8x airbag
  • ABS
  • Czujniki parkowania PDC z tyłu
  • Oryginalny podłokietnik z przodu i tyłu
  • Koła 7Jx16" ori Audi (5szt)
  • Ksenony + samopoziomowanie + spryski
  • Halogeny przeciwmgielne
  • Podgrzewane lustra + spryskiwacze + zamki
  • Audio Bose... "No highs, no lows, it must be BOSE"
  • Radio Concert :unknown:
  • Zmieniarka w bagażniku
  • Zestaw głośnomówiący z telefonem Nokia :cool1:
  • Zegary w milach z pełnym fis'em i zegarkiem analogowym

Oczywiście wpadło parę części

Spoiler

Nowe dedykowane springi 30/30 Eibach

3478box.jpg

Nowy wkład pompy paliwa

n3qag0.jpg

Nowe tarcze 312, klocki, kilka wahaczy i końcówek

15h2ads.jpg

Płukanka, nowy olej, filtry, rozrząd, pompa wody etc.

14bnn81.jpg

W tym miejscu chciałbym podziękować koledze TOM77 za szybkie dostawy i niskie ceny :hi:

 

Plany:

  • Hamulce 312 z przodu zrobione
  • Felgi na lato ori Audi 18" 8,5J FLAT FIVE zrobione
  • Wymiana sprężyn na Eibach 30/30 zrobione
  • Wywalony tłumik środkowy i nowy tłumik końcowy REMUS zrobione
  • Wymiana wkładu pompy paliwa zrobione
  • Regeneracja i malowanie zacisków
  • Wymiana zbiorniczka płynu G12
  • Regeneracja lamp (może bix)
  • Naprawa radia plus dodatkowe wejście Aux In zrobione
  • Naprawa nieodbijającej wewnętrznej klamki kierowcy
  • Ogarnąć podsufitkę z tyłu
  • Regeneracja prawego głośnika BOSE z przodu
  • Naprawa rozprutego boczka fotela kierowcy
  • Naprawa PDC po kradzieży czujników i wiązki zrobione
  • Naprawa FIS'a
  • Dołożenie tempomatu
  • Obszycie kierownicy
  • Oklejenie dekorów (może, coraz bardziej mi się podobają moje)
  • Malowanie/oklejanie/zmiana chromowanego grilla na inny (?)
  • Przekodowanie licznika w milach z 4 na 6 cylindrów  zrobione
  • Czyszczenie i adaptacja przepustnicy
  • Korekta lakieru

Poniżej filmik przedstawiający pracę źle zakodowanych zegarów

Zdjęcia z sezonu 2015:

Spoiler

 

2h4gnpf.jpg

6jm5ub.jpg9llukx.jpgzlr98n.jpg25iaezc.jpg

 

 

Zdjęcia z sezonu 2k16:

Spoiler

 

e5pkky.jpg

2mcg808.jpg

 

Sezon 2k17:

Spoiler

 

IMG_20170304_165109_zps9ecyocbt.jpg

aolydh.jpg

Lato na Flatach

Spoiler

IMG_20170406_072449_zpshzmgwyl9.jpg

 

Edytowane przez Bartender

Opublikowano

w miare ładna tylko czemu taka brudna :facepalm:

Edytowane przez Srebrna_Niunia

Opublikowano
  • Autor

To zdjęcie z ostatnich wakacji. Zwiedzaliśmy miasto po lawinie błotnej :decayed:

Opublikowano

To zdjęcie z ostatnich wakacji. Zwiedzaliśmy miasto po lawinie błotnej :decayed:

Kolorek taki jak mój :) fajna sztuka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki :)

 

2mcg808.jpg

Emblematy :a4fan: oraz 2.4 wyleciały z klapy bagażnika. Jest tylko :audi: i tak mi się widzi lepiej niż było. Wpadł nowy zderzak, lampa lewa i dokładka pod PDC. Niestety Samego PDC nie udało mi się podłączyć, ponieważ jakiś k**as zabierając wiązkę odciął ją razem z kostką którą teraz muszę dorobić. :zemdlal:

Wstawiłem nowe tarcze TRW oraz klocki Ferodo od TOM77. Do tego wymieniony tłoczek lewego zacisku a z lewej mańki zapieczona prowadniczka rozruszana. Wszystko robiłem sam a zaraz po tym zrobiłem trasę 2000km i wszystko jest ok :laugh:

 

Poza tym przez te wszystkie przygody dalej nie założyłem zakupionych sprężyn Eibacha :kwasny:

 

Ale że zbliża się czas przeglądu to trzeba będzie poogarniać do końca takie pierdoły :decayed:

Rozglądam się też za 18" kołami więc jakby ktoś nie mógł już się doczekać do zimy i miał flaty lub łopaty w przyzwoitej cenie...

Edytowane przez Bartender

Opublikowano

Dobrze ze poskladales auto. Wyglada dobrze. Jeszcze jakies kolo,sprezyny i bedzie bardzo sympatyczne. Co do wydechu to nie wiem czy podszedl by ale mam koncowy caly w dobrym stanie ktory zostal z mojego auta po zmianie. Tez V6 z tym ze u Ciebie oska ale mysle ze nie bylo by wiekszego problemu. Jak cos pisz pw. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Miło że się podoba :) A planów dużo tylko czasu nie ma...

Tak jak pisałem: sprężyny już są kupione. Co do koła jestem w trakcie poszukiwań. :)

Ktoś się wypowie co do wydechu końcowego z quattro do ośki? Przypasuje?

Edytowane przez Bartender

Opublikowano

Z q nie podejdzie do oski

Opublikowano
  • Autor

Tak myślałem... Chyba na próbę wywalę środkowy, wspawam rurę i zobaczę jak na ori końcowym zagra

Opublikowano

Mialem taki patent i szczerze mowiac bardziej pierdzi niz wydaje ladny dzwiek V6tki

Opublikowano
  • Autor

Co w takim razie? Nie planowałem raczej pełnego przelotu :decayed:

Edytowane przez Bartender

Opublikowano

Koncowy przelotowy albo wywalic katy [emoji14]

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

3478box.jpg

Wpadły w końcu nowe springi Eibach ^_^

2uxwwt5.jpg

Tu foto zaraz po założeniu, zobaczymy czy się jeszcze trochę ułoży :decayed:

Przy okazji zmienione odboje amorów z tyłu.

Przed zimą zmieniłem też Olej, filtr oleju, paliwa i kabinowy.

Dalej zmagam się z wydechem. Środkowy tłumik wyleciał a zastąpiła go prosta rura teraz szukam jakiegoś końcowego tłumika który dobrze zagra na v6. Jakby ktoś mógł podrzucić konkretne propozycje (mogą być linki) będę wdzięczny.


e5pkky.jpg

Weekendowe mycie :)

Ktoś poleci dobre radyjko które zagra z BOSE?

Edytowane przez Bartender

Opublikowano

Niemiecka fura, niemiecki wydech do niej daj :D Mam Remusa, bardzo fajnie gra, kiedy trzeba jest głośno a kiedy trzymasz prędkość jest przyzwoity komfort ;) Tylko nie wiem jak sam końcowy bo mam cały ale na pewno brzmienie powinno być zadowalające. Końcówki u nich też są przyzwoitych rozmiarów i jak wypolerujesz nawet zwykłym aluchromem z k2 to się fajnie są podkreślone :naughty: Raczej wystrzegaj się przelotu na środkowym bo może pogorszyć dźwięk jak będzie źle zrobiony i jak przekombinujesz to możesz stracić na mocy(to nie silnik doładowany). Tutaj fotka jak to mniej więcej wygląda. Powodzenia :)

IMG_20160907_182657_zpsguvxhspp.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jak się ładnie zrobiło na naszym Forum :naughty:

Za oknem zima ale zawsze znajdzie się chwila żeby podłubać przy aucie.
Kiedy tylko temperatura wzrosła powyżej zera od razu umyłem autko ^_^ bo już wyglądało jak jeżdżące grota solna :decayed:

aolydh.jpg

Dzięki hojności św. Mikołaja, który przyniósł kabelek do VAG'a, w końcu przekodowałem licznik na 6 cylindrów :) Dzięki temu mogę cieszyć się prawidłowymi wskazaniami obrotów. Następnie sprawdziłem ABS, którego kontrolka od pewnego czasu nie znika z deski rozdzielczej. Okazało się że dwa lewe czujniki zdechły. Mam nadzieję w ten weekend wymienić je na nowe (które już czekają).

Kolejna sprawa to przywrócenie PDC. Przerobiłem troszkę nową wiązkę czujników, podłączyłem i wszystko gra jak należy.
Już miałem dosyć patrzenia na te puste dziury w dokładce. Dołożyłem też garść opasek zaciskowych na czujnikach i całej wiązce czujników...
Może to powstrzyma lepkie rączki i dzięki temu dłużej pojeżdżę z tymi czujnikami.

5f2hdv.jpg

Jeszcze pare pierdółek zostało do ogarnięcia... ale ważne że ciągle coś przy aucie posuwa się do przodu.

2lktx0g.jpg


Wysłużone radio Concert pojechało na SPA do znanego Pana z MaxElectronics. Regulacja głośności naprawiona, dodane wejście AUX... Nie mogę się doczekać żeby je w końcu zamontować i przetestować :banan:

Edytowane przez Bartender

Opublikowano

ile wyszła przerobka radia??

Opublikowano
  • Autor

Przeróbka 170pln. Cały cennik masz na stronie ;)
Dziś radio wróciło na swoje miejsce. Dźwięk z aux dorównuje jakością temu z płyt. Za tą kasę nic nie wyglądało by tu i grało lepiej.

Opublikowano

Gdzie dostać taką dokładkę pod PDC

Opublikowano
  • Autor

Zapewne na szrocie, to zwykła poliftowa pod PDC

ABS ogarniety, wystarczyło poprawić ustawienie czujników...

Opublikowano
Przeróbka 170pln. Cały cennik masz na stronie [emoji6]
Dziś radio wróciło na swoje miejsce. Dźwięk z aux dorównuje jakością temu z płyt. Za tą kasę nic nie wyglądało by tu i grało lepiej.



Wydaje ci sie ze gra tak jak z plyty. Ciezko dorownac jakosci dzwieku z plyty studyjnej [emoji14]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.