-
Nowy tłumik a4 b5 1.8 Quattro
Polecam podejść do inter cars, pewnie macie gdzieś niedaleko. Popytajcie o zamienniki z firm Bosal lub 4max. 4max jakości trochę gorszej ale nie jest źle a i hajs się zgadza
-
wahacze
Dziękuję bardzo, pomogłes Dziękuję bardzo, pomogłes
-
wahacze
Witam. Czy ktoś mógłby mi rozpisać dokładnie który wahacz z przodu to który? W sensie górny tylni, dolny przedni itp. Najlepiej z jakims zdjeciem jak to w aucie wyglada. Jestem zielony w tych sprawach dlatego o to proszę. Pozdrawiam
-
[1.8 ADR] dziwne dźwięki przy przyspieszaniu
Witam. Nie wiem czy wybrałem dobry dział, jakby co to proszę o przeniesienie. Problem jest następujący. Gdy przyspieszam na 1 i 2 biegu z tylu samochodu slychac dziwne dzwieki, cos jakby stuki trzaski. Sam nie wiem jak to nazwać. Na 3 biegu i dalej już tego nie słychać. Co to może być? Mój samochód to B5 1.8 20v ADR z lpg stag4
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Wiem że już po temacie Ale też się wypowiem. Jestem kierownikiem magazynu w Filii największej hurtowni motoryzacyjnej w Polsce (a może nawet w Europie?). Sprzedają się u nas często zestawy wahaczy z Fortuna Line. Nie sa drogie bo w detalu cos około 500-600. Nie spotkalem sie z reklamacja na nie oraz na jakies narzekania na ich temat. Mysle ze sa godne polecenia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć. Nazywam się Wiktor, mieszkam w Nowe Rudzie na Dolnym Śląsku. Posiadam A4 B5 z 1996r 1.8 20v ADR. Mam nadzieję że uzyskam tu sporo cennych rad a zarazem sam ich udzielę jeśli będę w stanie. Pozdrawiam
vic1205
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta