Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czerwonek :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musiałem cos zrobić z klasycznymi szybkami no i trafiły pod folię :) woz odrazu lepiej wygląda.

13228098_10201627244440608_183235567_n.j

13220164_10201627244000597_14704542_n.jp

13239343_1790970204468038_57643959236714

Edytowane przez lukaszkostecki

Opublikowano

Jakieś fotki?

Opublikowano
  • Autor

Jakieś fotki?

własnie nie wiem jak wsawic :(

Opublikowano
  • Autor

Siemanko. Zmieniłem tłumiczek bo Ori juz umarł no i wpadła wieksza końcówka z nierdzewki od srodkowego poprzez poprawe puchy końcowej no i Nowe Końcówki :) brzmi lepiej i wygląda ciekawiej:) jeszcze tylko polerka końcówek..

IMG_20160624_111940.jpg

IMG_20160624_111947.jpg

Opublikowano

Przód o 50 % przyciemniłeś? Jeśli tak to niebiescy zabierają za to dowód rejestracyjny, poza tym w nocy średnio z widocznością będzie.

Opublikowano

Też chciałem przyciemnić u siebie tylną i tylne boczne tylko zastanawiam się ile % :decayed:

A za przednie boczne faktycznie bagiety się mogą doczepić.

Opublikowano
  • Autor

No mogą ale wygląda spoko a nocą nie przeszkadza . Oczywiście bez czołowej hihi chociaż znam takie dziwne przypadki

Opublikowano
  • Autor

20160624_141957.jpg

20160624_142229.jpg

Odrazę po umyciu

Edytowane przez lukaszkostecki

Opublikowano

jakby nie szyberdach u ciebie to normalnie z moim czyste blizniaki :D:D

Opublikowano

masz odraze po umyciu????? trza było go niemyc :grin:

Opublikowano

Ślicznotka :)

Opublikowano

Rozpisałeś się :grin:

Opublikowano

ładny kolor ja bym zrobił czarne wstawki :) czyli znaczki audi oraz grill i do tego szyby na czarno :) takie moje zdanie ;)

Opublikowano
  • Autor

Szyby są ciemne, reszta zostaje w klasyku

Opublikowano
  • Autor

jakby nie szyberdach u ciebie to normalnie z moim czyste blizniaki :D:D

No dokladnie:)

Opublikowano

Też myślałem nad taką konfiguracją ale jednak przód 50% folia to za dużo

Opublikowano

Mistrzu wrzucaj foty w jeden temat, a tu widzę dwa nowe zdjęcia i już kolejny temat założyłeś. Moderator chyba już na wakacjach.

Opublikowano

Sam przyciemniłeś? Masz lepszy patent od spryskania szyby wodą z płynem do naczyć i na niej "wodować" folię ? :)

Ja mam zamiar przyciemnić folią, ale a'la lustro weneckie, czarne są już oklepane :)

Opublikowano

Mistrzu wrzucaj foty w jeden temat, a tu widzę dwa nowe zdjęcia i już kolejny temat założyłeś. Moderator chyba już na wakacjach.

Własnie zauważyłem forumowego spamera, a tak na przyszłość to jest taki przycisk "Zgłoś" pod każdym postem i trzeba go używać w takich sytuacjach. Moderatorzy nie są w stanie wszystkiego wyłapać. :hi:

Co do autora wątku jeszcze raz takie wybryki na forum i otrzymasz odpowiednią karę,a tematy polecą do kosza.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Moj czerwonek: ) 

13537627_1613086575669806_2441441379882799454_n.jpg

13533323_1613086512336479_711356473504701863_n.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.