-
Felgi do A4 b5
Przy szerokości 7,5J i ET 35 felga dobrze się licuje z nadkolem. Opona na taką felgę to max 215 i może już śmiesznie wyglądać. Przy szerszej feldze trzeba zwiększyć ET.
-
Problem ze ślizgiem w polifcie
Ten ogonek jak go nazwałaś jest elementem który dopełnia połączenie między zderzakiem a nadkolem. Likwiduje szczelinę przez co nie dostaje się brud pod zderzak.
-
Wyciekanie wody z prowadnic dachu A4 B5
Postawa to sprawdzić drożność odpływów. Jeżeli one będą niegroźne to wężyki będą się przelewały. Do przelania odpływów utrzyj dużej strzykawki 100 ml z wężykiem, nie stosuj twardych drutów bo można uszkodzić rurki, mają już swoje lata i plastik zrobił się twardy.
-
Afn wolne spływanie oleju do miski
Jeśli nie robiłeś płukania silnika to możesz mieć jakiegoś gluta po przednim właścicielu. Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka
-
Turbodziura
Podciśnienia, zaworek n75, brudna geometria w turbinie, przepływomierz. Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka
-
Dojazdowka A4 B5
Nie lepiej pełnowymiarowa felga z normalną oponą? Ta od merca będzie pasować tylko otwór centrujący jest większy. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Do gwintu powinieneś znaleźć oryginalne odboje dla danego gwintu lub skrócić te co masz, ale nie wiem jak to się będzie zachowywać później. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Do sportowego są niższe podboje. Ja ostatnio dostałem oryginalny zestaw odboi do 1BE od febiego że startymi złączkami audi. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Poluzować wszystkie wahacze i skręcić na obniżonym. Nie wsadziłeś czasem podbojów od standardowego zawieszenia? Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z wyciągnięciem katalizatora z pod silnika Audi A4 b5 1.9 1Z
Odkręciłeś belkę w podwoziu? Obracając całym elementem da się go wyciągnąć przez komorę silnika. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Tylne głośniki nie grają , radio grało na bose a na standardzie gra tylko przód .
Soft jak kolega pisze lub vagcom. Co do kodu w radiu to wydaje mi się że powinien być 01102 Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Tylne głośniki nie grają , radio grało na bose a na standardzie gra tylko przód .
Kablem diagnostycznym obdII. Grupa 56 kanał 07, kod zależy od wyposażenia, telefon, zmieniarka cd, nawigacja. Napisz co masz. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Bardziej miękkie zawieszenie do Avanta?
Sprawdź jak wysoko stoi auto, zmierz odległość od ziemi do krawędzi błonnika nad opona. Ja mam w avancie zawieszenie 1BE i uważam je za komfortowe. Amory boge lub monroe, sprężyny lesjofors lub kayab. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Płukanka silnika, czy trzeba to zrobić?
Na pewno trochę starego oleju z płukanką zostało. Kontroluj kolor oleju na bagnecie ale myślę że możesz na tym zrobić 5 tyś.km.
-
Stuki pod maska - silnik?
Kompresor klimy powoduje większe obciążenie silnika i mogło to uruchomić te stukanie. musisz sprawdzić i eliminować po kolei elementy. Zacznij od najprostszych, osprzęt, paski, zawieszenie silnika i skrzyni.
Tobike
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta