Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobike

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Przy szerokości 7,5J i ET 35 felga dobrze się licuje z nadkolem. Opona na taką felgę to max 215 i może już śmiesznie wyglądać. Przy szerszej feldze trzeba zwiększyć ET.
  2. Ten ogonek jak go nazwałaś jest elementem który dopełnia połączenie między zderzakiem a nadkolem. Likwiduje szczelinę przez co nie dostaje się brud pod zderzak.
  3. Postawa to sprawdzić drożność odpływów. Jeżeli one będą niegroźne to wężyki będą się przelewały. Do przelania odpływów utrzyj dużej strzykawki 100 ml z wężykiem, nie stosuj twardych drutów bo można uszkodzić rurki, mają już swoje lata i plastik zrobił się twardy.
  4. Jeśli nie robiłeś płukania silnika to możesz mieć jakiegoś gluta po przednim właścicielu. Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka
  5. Tobike odpowiedział(a) na pabllo 34 temat w 1.9TDI
    Podciśnienia, zaworek n75, brudna geometria w turbinie, przepływomierz. Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka
  6. Nie lepiej pełnowymiarowa felga z normalną oponą? Ta od merca będzie pasować tylko otwór centrujący jest większy. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
  7. Do gwintu powinieneś znaleźć oryginalne odboje dla danego gwintu lub skrócić te co masz, ale nie wiem jak to się będzie zachowywać później. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
  8. Do sportowego są niższe podboje. Ja ostatnio dostałem oryginalny zestaw odboi do 1BE od febiego że startymi złączkami audi. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
  9. Poluzować wszystkie wahacze i skręcić na obniżonym. Nie wsadziłeś czasem podbojów od standardowego zawieszenia? Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
  10. Odkręciłeś belkę w podwoziu? Obracając całym elementem da się go wyciągnąć przez komorę silnika. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
  11. Soft jak kolega pisze lub vagcom. Co do kodu w radiu to wydaje mi się że powinien być 01102 Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
  12. Kablem diagnostycznym obdII. Grupa 56 kanał 07, kod zależy od wyposażenia, telefon, zmieniarka cd, nawigacja. Napisz co masz. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
  13. Sprawdź jak wysoko stoi auto, zmierz odległość od ziemi do krawędzi błonnika nad opona. Ja mam w avancie zawieszenie 1BE i uważam je za komfortowe. Amory boge lub monroe, sprężyny lesjofors lub kayab. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
  14. Na pewno trochę starego oleju z płukanką zostało. Kontroluj kolor oleju na bagnecie ale myślę że możesz na tym zrobić 5 tyś.km.
  15. Tobike odpowiedział(a) na matieng temat w 1.8T
    Kompresor klimy powoduje większe obciążenie silnika i mogło to uruchomić te stukanie. musisz sprawdzić i eliminować po kolei elementy. Zacznij od najprostszych, osprzęt, paski, zawieszenie silnika i skrzyni.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.