-
Lampy z 2.5 tdi do 1.9 tdi
Czy jest jakiś schemat na takie działanie?
-
Lampy z 2.5 tdi do 1.9 tdi
Nie, moje miały czarny środek A te nie mają
-
Lampy z 2.5 tdi do 1.9 tdi
Witam. Moje xeny wymagają regeneracji, ale trafiłem tanio lampy z 2.5 tdi (Moje 1.9 avf) i postanowiłem założyć. Różnicy tyle że u mnie przetwornica była z tylu A te kupione mają na spodzie. Po założeniu wszystko świeci oprócz pozycji. Czy mieliście podobne przypadki? O co może chodzić?
-
Nie działa obrotomierz, wywala olej:(
Witam mam podobne problemy z licznikiem , nie wiem co mam robić?
-
Nieznany kod błędu
Ja nie mogę znaleźć , może ktoś podrzucić objaśnienia kodów błędów??? Przepraszam za podczepkę i dziękuję
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Również witam. Na sam początek przygody z tym autem mam mnóstwo pytań i mam nadzieję, że nie będę postrzegany jako laiczny natręt ?
-
DonKamiliano_88 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko, witam wszystkich tu Kamil z Lubelszczyzny, Właśnie przesiadłem się ze wspaniałego a80 do a4 b6 1.9tdi.