-
Pioneer DEH-80PRS podłączenie głośników
aha, a myślałem że auxa ma z przodu dzisiaj wkońcu podłączyłem, głośniki mam zmienione na zestaw Bose, w bagażniku skrzynia z głośnikiem Infinity + piecyk JBLa, pobawiłem się trochę ustawieniami i jednym słowem miazga dźwięk soczysty i potężny, warto było zainwestować te pieniążki
-
Pioneer DEH-80PRS podłączenie głośników
No to jeszcze raz:
-
Pioneer DEH-80PRS podłączenie głośników
Witam, Koledzy zakupiłem takie radyjko do swojej B6. Ogólnie zmieniam trochę audio bo fabryczny zestaw mi nie wystarczył. W drzwiach mam już Bose, w bagażniku subwoofer Infinity i piecyk JBL. Moje pytanie odnośnie tego radyjka. Z tyłu posiada 3 wyjścia RCA wysoko napięciowe - ok to rozumiem, ale jest dodatkowe wyjście chinch (to obok portów USB z lewej strony) i dostałem również dodatkowy kabelek. Pytanie czy mogę pod to podpiąć np tylko przednie głośniki bez wzmacniacza? Albo może nawet wszystkie 4 głośniki? Tak to dokładniej wygląda z tyłu: I taki kabelek otrzymałem w zestawie:
-
Wtryskiwacze - Bosch nr 0280156012
Warto kupić te wtryskiwacze od Tomsona? Ja potrzebuję wtryski do BFB, dużo roboty jest z wymianą?? ewentualnie znajdę gdzieś jakiś manual?
-
Montaż manetki do obslugi FIS i kodowanie. Ktoś pomoże?
Też się dołączam do zapytania, z tego co pamiętam kolega w Ksawerowie robi takie rzeczy u którego byłem wyłączyć tryb skandynawski tylko numer telefonu mi wcięło...
-
Spociki Łódzkie
Koledzy mam do wymiany turbinę w swojej Audisi. Turbo zakupiłem przez Allegro razem z nowymi uszczelkami. Możecie polecić jakiś warsztat który to wymieni? Dodatkowo mam do czyszczenia układ dolotowy bo pełno w nim oleju i chciałbym już wymienić wtryski na większe ze względu na to że będę robił program. Dzwoniłem do OPTURBO w Zgierzu - drogo (600zł), Auto BAN-IT zakłada tylko swoje turbiny, a o warsztacie na ul. Giewont nie chcę słyszeć....
-
Turbosprężarka po regeneracji z allegro
Koledzy a ja mam pytanie czy turbo z BEXa pasuje plug & play do BFB? No i czy warto kupować w ciemno z allegro od firmy turboladers ?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Całą taką butle zużyć na jeden raz? olej będzie wymieniany po 6tysiach. Jest jakaś różnica poza ceną między tymi płukankami? Jeszcze jedno pytanie, lać przez bagnet czy przez korek? Ostatnio jak przechodziłem z 10w40 na 5w50 to płukankę millersa wlałem przez bagnet.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Koledzy szybkie pytanie, jaką płukankę zastosować? LIQUI MOLY 2640 ENGINE FLUSH czy LIQUI MOLY 2662 PRO-LINE http://allegro.pl/liqui-moly-2640-engine-flush-plukanka-do-silnika-i5230809931.html http://allegro.pl/liqui-moly-2662-pro-line-engine-flush-plukanka-i5978071514.html Biorę pod uwagę tylko ten sklep bo mam w nim zniżkę, a zamówiłem już olej liqui moly high tec 5w40 z filtrem i chcę wylać obecny Valvoline vr1 5w50 który wlałem jesienią i nadaje się do... napewno nie do seryjnego 1.8t
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Dołączam się do pytania, są dwa modele o tym samym oznaczeniu: PFR6Q 6458 i PFR6Q 5773 jakie są różnice? Też się dołączam do pytania, dodatkowo sprzedawca w sklepie powiedział że nie muszę kupować platynowych bo i tak na gazie nie wytrzymają dłużej niż 50tyś km...
-
Koncentrat czy płyn ? wymiana G12 G13
Pytanie, czy mogę płyn G12 zmieszać ze zwykłym różowym borygo np z tesco? I czy ktoś jeździ na takim?
-
Prośba o pomoc w wyborze radioodtwarzacza samochodowego z obsługą SD BT + FLAC o ile się coś znajdzie.
Daj znać jak ten kenwood gra. Zmieniam u siebie oryginalne głośniki w drzwiach na Bose, do tego mam suba zewnętrznego Infinity + wzmacniacz jbl, zastanawiam się co jeszcze mogę wyciągnąć z tego sprzętu, radyjko mam Sony DSX-S300BTX
-
Prośba o pomoc 4 przegub w ciągu 2lat jeżdżenia
A półośka ok? Nie jest skrzywiona, "podbita" itp?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Witam, Widziałem już jak wyglądają koła o rozmiarze 215/50/R17 na feldze 7.5J u kolegi Fido. Całkiem nieźle to wygląda jednak patrząc na to że koło jest naprawdę duże, a i cena opon mało atrakcyjna (interesują mnie tylko nowe opony). Mam pytanie jak się jeździ na kołach z oponami 205/50/R17? Jest w miarę komfortowo czy już bardziej jak na kamieniach? Chciałbym też zobaczyć jak wygląda taka opona na feldze 8calowej w B6, dysponuje ktoś jakimiś zdjęciami? Kupiłem felgi 17" ET35 8J i obawiam się że na oponach 215/50 będą trochę wystawać. Ktoś posiada koła w tym rozmiarze? Proszę o jakieś opinie. Pozdrawiam, Damian
-
Czy będą pasować do a4 b6
Znalezione w katalogu VW Scirocco: Oryginalne akcesoria Volkswagen® Felga aluminiowa „Sima” Wielkość felgi: 6,5 J x 17", ET 39, LK 112/5. Wielkość opony1 : np. 205/50 R17. Kolor: srebrny z połyskiem Art. nr: 1K8 071 497 8Z8 Dziwne że taka wąska jest ta 17stka. Ciekawy jestem jakby to wyglądało na Audi. Pytanie, jakie jest minimalne i maksymalne dopuszczalne ET jeśli chodzi o felgę 17"?
dam18t
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta