Treść opublikowana przez kkam
-
Klima działa ale nie chłodzi tak jak powinno .
Co masz na myśli mówiąc nieprawidłowa praca sprzęgiełka klimatyzacji?
-
Klima działa ale nie chłodzi tak jak powinno .
Kolor dyszy oznacza jej srednice i z tego co wiem to powinno się stosowac taką dyszę do jakiej jest przygotowana instalacja. http://sklep.elcamp.pl/product/image/2493/8UW351233831.JPG
-
Wakacje w Chorwacji
Wszystko zależy od tego jaki jest duży. Za 2 osobowy ceną sa w granicach 45-60e
-
Klima działa ale nie chłodzi tak jak powinno .
Jesteś u tego samego klimiarza? Zapytaj się dlaczego za pierwszym razem tam nie zajrzał Troche jest opiłków, ciekawe spręzarka w jakiej jest kondycji.
-
Klima działa ale nie chłodzi tak jak powinno .
Daj nową
-
Klima działa ale nie chłodzi tak jak powinno .
Dysza kosztuje około 10zł. Przy każdym spuszczaniu czynnika powinno sie do niej zajrzeć, bo można ocenić jaki jest stan układu. Jeżeli w układzie pojawią sie opiłki metalu to właśnie na tej dyszy będą wyłapywane. Oceniając stan zabrudzenia dyszy można ocenić kondycje klimy. Jeżeli dysza jest mocno zabrudzona to można sie spodziewać ze nieługo spręzarka padnie. Dysza znajduje sie w przewodzie klimy(koło podszybia, prawa strona, jakieś 20 cm od filtra kabinowego) Jest tam taki śrubunek na przewodzie. Rozkrecasz i masz dostęp do dyszy(oczywiście czynnik musi byc spuszczony.) Co do wymiany ... jak trafisz na dobry zakład to tam zajrzą... jak trafisz na zakład gdzie tylko dobijają klime to Ci wmówią, że nic sie nie wymienia.
-
Klima działa ale nie chłodzi tak jak powinno .
Sprawdz dysze rozprężną(http://www.laser-sinex.pl/wp-content/uploads/2011/09/dysza-rozprezna-dlawik-klimatyzacji-dysza-dlawiaca-czesci-do-klimy.jpg). Pewnie podczas nabijania klimy zakład zapomniał ją wymienić
-
wymiana BFC fwd na AKE quattro
Miałem na myśli przelutowanie mówiąc przełóż Prawda jest taka, że jeżeli sam tego nie robiłeś jeszcze, to za pierwszym razem możesz uwalić sterownik albo licznik. Odżałuj te 40zł i podjedz do elektronika;)
-
wymiana BFC fwd na AKE quattro
Przełóż tylko pamiec eeprom pomiedzy sterownikami.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Niby butylowe, ale sądząc po niskiej cenie może być mix. Kupiłem te maty: http://www.gms.pl/pl/_sp/110/gms_05xl__2mm/ Potem na całość poszło poroso http://www.surtex.gdynia.pl/produkty.php?command=show_product_detail¤t_group_id=140&form_product_id=356&t=1307066259
-
wymiana BFC fwd na AKE quattro
vagiem 311 tego nie ruszysz. Jakie oznaczenia mają oba sterowniki?. Możesz spróbować odczytać pin za pomoca VAG eeprom programmer.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
W sedanie największy efekt daje wygłuszenie bagażnika, tj nadkola, wnęka na koło i półka pod szybą. Napisze tak, przed wygłuszeniem jadąc z zamkniętymi fotelami słyszałem jakiś szum dobiegający z tyłu. Po wyklejeniu bagażnika(maty bitumiczne+poroso) nawet jak jade z opuszczoną kanapą to jest cicho. Zawiedziny jestem wygłuszenim dachu, bo praktycznie nie odczulem różnicy
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Skrzynia to JWS, jest z seata exeo. Z moich wyliczeń wynika, że jest minimalnie dłuższa od HCK, różnica 2km/h
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Ostatnio zamawiałem kilka rzeczy: Jak zawsze pełen profesjonalizm sprzedawcy. Ceny bardzo dobre, wysyłka błyskawiczna. Dodatkowo miły bonus w paczce Polecam wszystkim zakupy u dzik'a
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Ostatnio mało się udzielałem. Podsumowanie kilku ostatnich akcji: Zmiana skrzyni 5b na 6b (180 przy 3tyś obrotów ) Docisk z 2.0 TDI BRD Tarcza sprzęgła obita kevlarem Duże podziękowanie dla Dzika za paczuszke Z zewnątrz bez zmian:
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Pod co będziesz podłączać ledy? Może potrzebujesz układzik który będzie skałdac lustra i zapalać ledy ?
-
Jakie sprzęgło A4 b6 1.9tdi AVB
Jeżeli chcesz obić kevlarem to wysyłasz swoje stare. Jak chcesz nowe to kup tańsze LUK i sachs to praktycznie to samo, nie odczujesz róznicy
-
Jakie sprzęgło A4 b6 1.9tdi AVB
Daj tarcze do obicia kevlarem. Przy tej mocy co masz to wystarczy. Jak chcesz coś więcej to pozostaje zmiany skrzyni na 6b i zmian sprzęgła na 240mm
-
Wakacje w Chorwacji
Ja sie wybieram ale 26/27 lipca
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
W sedanie najbardziej odczułem wygłuszenie bagażnika, tzn nadkola od srodka pojazdu za tapicerką bagażnika. Przód mam 70% przepuszczalności, tył 50%. Modelu folii nie znam. Wszystko robiłem tu http://www.auto-hit.eu/. Policja czepia się, ale jeszcze nie musiałem zrywać.
-
Klimatronik kręci klapkami
Jeżeli klapki sie porusząja bardzo często lub po wyłączeniu zapłonu to prawdopodobnie silniczki nie potrafią odczytać swojej pozycji. Masz 2 opcje: - Zrobienie VCDS kalibracji tzw nastawy początkowe. - wymiana uszkodzonego silniczka (jezeli kalibracja nie pomogła)
-
Szyby od środka
Tlenkiem ceru to usuniesz, tez to przechodziłem u siebie. Miałem slady od twardej wodu. Duragloss tez w swoim składzie zawiera tlenek ceru + wypełniacze. Jednakże cena jest wyższa. Jak kupisz tlenek ceru to mlesczko musisz sobie sam rozrobić. W Duragloss masz juz gotowe. Zasada stosowania obu środków jest taka sama. Obklejasz uszczelki taśmą(aby nie poprudzić), nakładasz troche mleczka na pad filcowy i polerujesz/ wcierasz. można też mechanicznie, ale zacieki po wodzie bez problemy usuniesz ręcznym aplikatorem
-
Szyby od środka
tlenkiem ceru usuniesz
-
analiza logów a4 b6 quattro 1.9 tdi avf 1756vk
Czyli tak jak mówiłem, Piotrek ogarnie temat;)
-
analiza logów a4 b6 quattro 1.9 tdi avf 1756vk
Poczekaj na nowy soft Twoj stary soft nie był najwyższych lotów