Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie sprzęgło A4 b6 1.9tdi AVB


skubanek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

posiadam A4 b6 1.9tdi AVB 101km zrobiony jest czip na 155km 350Nm , i niestety koczy mi sie sprzęgło:( jakie wrzucić sprzęgło zęby sobie dawało rade.?? Proszę o podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj tarcze do obicia kevlarem. Przy tej mocy co masz to wystarczy. Jak chcesz coś więcej to pozostaje zmiany skrzyni na 6b i zmian sprzęgła na 240mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj tarcze do obicia kevlarem. Przy tej mocy co masz to wystarczy. Jak chcesz coś więcej to pozostaje zmiany skrzyni na 6b i zmian sprzęgła na 240mm

Dzięki za info i tak zrobię, a co do sprzęgła to które lepiej LUK czy Sachs??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz obić kevlarem to wysyłasz swoje stare. Jak chcesz nowe to kup tańsze LUK i sachs to praktycznie to samo, nie odczujesz róznicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy podobnej mocy w avb i przy ciut wiekszym niutonie mialem jednomas 1z + nowego sachsa. Trzymalo bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy podobnej mocy w avb i przy ciut wiekszym niutonie mialem jednomas 1z + nowego sachsa. Trzymalo bez problemu.

a ze skrzynią nic sie nie bedzie dzialo jak sie wyrzuci dwumase? bo tez swoja na chipa prowadze a mechanik mowi ze sprzeglo długo wtedy mi nie wytrzyma

Edytowane przez kamil0305
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie podpinam sie pod temacik, co by nie zaczynac nowego... Po powrocie od rodziny ze świąt stwierdziłem, że na 4 i 5 biegu już się tak sprzęgło ślizga, że czas coś z tym zrobić... Trochę szkoda inwestować tyle kasy no, ale cóż. Z tego co wyczytałem to luk albo ten sachs. Mam zamiar w przyszłości zchipować go może o jakieś 20/25 koni, bo teraz jak już i tak muszę nowe sprzęgło kupić to mniejsze prawdopodobieństwo, że coś siądzie.. Stąd pytanie moje, te sprzęgła w kpl z dwumasa poradza sobie z chipem o jakies 25 koni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie podpinam sie pod temacik, co by nie zaczynac nowego... Po powrocie od rodziny ze świąt stwierdziłem, że na 4 i 5 biegu już się tak sprzęgło ślizga, że czas coś z tym zrobić... Trochę szkoda inwestować tyle kasy no, ale cóż. Z tego co wyczytałem to luk albo ten sachs. Mam zamiar w przyszłości zchipować go może o jakieś 20/25 koni, bo teraz jak już i tak muszę nowe sprzęgło kupić to mniejsze prawdopodobieństwo, że coś siądzie.. Stąd pytanie moje, te sprzęgła w kpl z dwumasa poradza sobie z chipem o jakies 25 koni ?

Poradzą sobie bez problemu, spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak program ktoś zrobi ze strzałem z momentu to uklęknie, jak nie - to będziesz jeździł spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...