-
[ALL B6] Wycieraczki stoją w pionie
U mnie znów chodzą w druga stronę po wymianie tego pałąka co są sworznie i właśnie próbowałem na odpowiednia pozycje ostawić ale coś mi nie idzie ;/
-
a4 b6
witam mam takie pytanie miałem drobna stluczke auto oberwało w boczne drzwi i zablokowało mi pas oraz odpaliło kurtyne.kurtyne wymieniłem lecz nie podłączałem kostki.Czy strownik może zostać czy też trzeba wymieniać,pasy chciałem kupić,ale na szrocie też były zablokowane czy musza być podłaczone zeby dzialaly te zamienne i czy musze wgl je wymieniac wie ktoś
-
a4 b6
witam,miałem stłuczkę nie dawno i wystrzeliły mi kurtyny od strony kierowcy i poduszka w fotelu.Czy jak podłącze nowe zginie komunikat i beda dzialac poprawnie
-
turbina
mam dokładnie ten sam motorek avb kod i potrzebujesz tylko takiej przejściówki by założyć turbo od 130 http://allegro.pl/przejsciowka-redukcja-turbo-monolit-1-9tdi-vag-i5860624972.html mam dokładnie ten sam motorek avb kod i potrzebujesz tylko takiej przejściówki by założyć turbo od 130 http://allegro.pl/przejsciowka-redukcja-turbo-monolit-1-9tdi-vag-i5860624972.html tylko samo turbo nic nie da bo wiecej cisnienia pompuje trzeba to zestroic ładnie u kogoś.popytaj to ci doradza kogos z okolicy
-
Jakie sprzęgło A4 b6 1.9tdi AVB
a ze skrzynią nic sie nie bedzie dzialo jak sie wyrzuci dwumase? bo tez swoja na chipa prowadze a mechanik mowi ze sprzeglo długo wtedy mi nie wytrzyma
-
Twardy Pedal
to samo u mnie gdzie idzie ten przewodzik od obudowy filtra powietrza bo mam luźny,często zapalała mi się kontrolka od kontroli trakcji,dzis i abs wyskoczyl i nie dziala