Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil0305

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. U mnie znów chodzą w druga stronę po wymianie tego pałąka co są sworznie i właśnie próbowałem na odpowiednia pozycje ostawić ale coś mi nie idzie ;/
  2. kamil0305 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam mam takie pytanie miałem drobna stluczke auto oberwało w boczne drzwi i zablokowało mi pas oraz odpaliło kurtyne.kurtyne wymieniłem lecz nie podłączałem kostki.Czy strownik może zostać czy też trzeba wymieniać,pasy chciałem kupić,ale na szrocie też były zablokowane czy musza być podłaczone zeby dzialaly te zamienne i czy musze wgl je wymieniac wie ktoś
  3. kamil0305 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam,miałem stłuczkę nie dawno i wystrzeliły mi kurtyny od strony kierowcy i poduszka w fotelu.Czy jak podłącze nowe zginie komunikat i beda dzialac poprawnie
  4. kamil0305 odpowiedział(a) na madaj89 temat w 1.9TDI
    mam dokładnie ten sam motorek avb kod i potrzebujesz tylko takiej przejściówki by założyć turbo od 130 http://allegro.pl/przejsciowka-redukcja-turbo-monolit-1-9tdi-vag-i5860624972.html mam dokładnie ten sam motorek avb kod i potrzebujesz tylko takiej przejściówki by założyć turbo od 130 http://allegro.pl/przejsciowka-redukcja-turbo-monolit-1-9tdi-vag-i5860624972.html tylko samo turbo nic nie da bo wiecej cisnienia pompuje trzeba to zestroic ładnie u kogoś.popytaj to ci doradza kogos z okolicy
  5. a ze skrzynią nic sie nie bedzie dzialo jak sie wyrzuci dwumase? bo tez swoja na chipa prowadze a mechanik mowi ze sprzeglo długo wtedy mi nie wytrzyma
  6. kamil0305 odpowiedział(a) na Respect15 temat w Audi A4 B6/B7
    to samo u mnie gdzie idzie ten przewodzik od obudowy filtra powietrza bo mam luźny,często zapalała mi się kontrolka od kontroli trakcji,dzis i abs wyskoczyl i nie dziala

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.