Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Usterka pompowtrysków po chip tuningu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Motor AVB 101KM. zrobiony chip tuning, po miesiacu max 2 miesiacach padaja pompowtryski.

Wyjęte, oddane do sprawdzenia, okazuje sie, że złomy. Ok. Regeneracja.

Zregenerowane trafiaja w moje ręce, przed montażem okazuje się, ze gniazda w głowicy są do roboty. Głowica oddana do szpeca, wraca w pełni zrobiona z tulejowanymi gniazdami.

Wymieniona wiąza elektryczna od pompek. Montaż zregenerowanych pomek.
Auto jeżdziło miesiąc... znów błędy pompowtrysków. Trzęsie samochodem.

 

Decyzja, wyjęcie wtrysków, oddane do srpawdzenia.  Wtryski złom. Kupione nowe w innej firmie, już zregenerowane z gwarancją.

W między czasie czyszczenie całego układu paliwowego, profilaktycznie, również bak paliwowy.

Wtryski założone, pojeździły miesiać... znów błędy od pompowtrysków, korekcje znów duże, samochód drży, trzęsie nim.

Decyzja, wyciągnięcie po kolei pompek w najgorszym stanie według komputera i wymiana w ramach gwarancji po 1 sztuce.

Informacja od firmy regenerujacej, że pompka nie nadaje sie do regeneracji.

Włożone są juz 3 pompki z wymiany gwarancyjnej, mija pół miesiaca narazie ok... błędy są jeszcze ostaniej pompki, czeka na wymiane. Korekty ok. Ale czuje po kościach, że sytuacja sie powtórzy.

 

Paliwo lane na różnych stacjach, markowyh więc to wyeliminuje.

 

Błędy jakie pokazuje komputer, nie mam kodów pod ręką ale na pewno na każdej pompce błąd przekroczonej górnej regulacji.

Zaprzyjaźniony elektronik stwierdza usterke elektryczna cewki pompowtryskiwacza, tylko pytanie czemu pada?

I dlatego pomyślałem na samym koncu, MOŻE TO PRZEZ CHIP TUNING?
Co sądzicie? Da się coś spierdzielić żeby padała cewka? Po rozmowe ze znajomymi, również obstawiają chip tuning... 

Bo cóż innego, nie mam pojęcia?

 

 

Co sądzicie?

 

 

Pozdrawiam

 

 

Opublikowano

Kto robił chipa, jaką masz teraz moc? Jak jest zrobione wszystko z głową to mało prawdopodobne, że cos padnie. Ja po chipie mam zrobione już 100k km i nic się nie dzieje.

 

Za każdym razem uszkadza się tylko cewka? W jakim stanie są końcówki?

 

Opublikowano
  • Autor

chip robił żąden tuner.. gość od elektorniki.

 

Pierwszym razem wtryski lały. Za każdym wymiana na inne, także chyba musiał byc dobre.

 

 

Opublikowano

Chip nie złamie wtryskiwacze. naprawa wtryskiwaczy nie jest dobre wykonana

Edytowane przez Booxter

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.