Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...


Piotrek81

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego zależy ile tam za niego dostaniesz.. u nas takie myślę realnie stoją po jakieś 40tys pln :wink4:

w ogóle świetnie się prezentuje :good:

troche dziwnie że pełny s-line a ma jasna podsufitkę ale może w Usa tak było :tongue4:

a fotele... w b7 na pewno mona było już dostać w USA fotele sport, a nie wiem jak było w b6 :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze,w s4 od 2004 montowali recaro ale w b6 nie bo szukalem dosyc dlugo nawet te bogatsze wersje a4 mialy zwykle nalesniki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze,w s4 od 2004 montowali recaro ale w b6 nie bo szukalem dosyc dlugo nawet te bogatsze wersje a4 mialy zwykle nalesniki..

tak tak ale recaro to już inna bajka- ja mam na myśli "sport" które mają wysuwany ten odcinek pod kolana - w b7 były na pewno bo kolega ma taką z USA 2.0tfsi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc maja zniesc wizy dla Polakow do usa :polew: a co do auta rok jest 2005,ale rok produkcji jest 2004 czerwiec.W stanch kazde auto wyprodukowane po polowie roku rejestrowane jest z data na rok przyszly...dziwne ale tak jest.

---------- Post dopisany 09-09-2012 at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2012 at 15:23 ----------

witam wszystkich;postanowilem ze nie bede sprzedawal swojego auta,a wyjazd do Polski odwolany,wchodzac co dziennie na forum widzac te zajefane fury o niczym innym nie myslalem jak! co by tu zrobic,zeby choc troche autko nabralo wygladu jak i wewnatrz i na zewnatrz,w sumie pakiet s-line juz jest wiec jak to mowia koledzy z forum male ryzanko;tak na poczatek lusterka s4 skladane,fotchrom full.

nowe_006.jpg

<br /><br />

nowe_001.jpg

<br /><br />

002.jpg

<br /><br />

nastepnie srodek;tunel z b7 z miejscem na dwa kubki

nowe_003.jpg

<br /><br />

lusterko srodkowe,fotochrom,kompas

nowe_002.jpg

<br /><br />

bluetooth q

nowe opony TOYO wielesezonowe+nowe tarcze i klocki kupione w aso

nowe_004.jpg

<br /><br />

no i jeszcze zastanawiam sie nad pakietem chrom,w sumie listwy dzwiowe juz zakupione duzo przytym roboty,a widzac zdiecie ktoregos kolegi z forum to mi sie odechcialy

DSC01664.jpg

<br /><br />

No i to bylo na tyle.

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

sory za jakosc zdiec,kiepski sprzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mocy to sie wacham,bo sa plusy i minusy a 170hp dla mnie wystarczy,a u ciebie grzes1150 jak jest z ta moca...

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

wlsnie dostalem wiadomosc od znajomego,ktory wie ze poluje na recaro,autko idzie do rozbiorki wiec jeszcze musze dogadac sie do ceny i chyba wezne siedzenia boczki i shifta jest to wersja limitowana 1of250;kilka fotek

img1824m.jpg

<br /><br />

img1817ss.jpg

<br /><br />

074_scaled_600_001.jpg

<br /><br />

564911_10150923199594162_1189198975_n.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bierz tą b7 w całości, napraw będzie pięknie..a swoją spokojnie opchniesz :)

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

a jak nie to bierz wnętrze + carbony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DTM S4 :slina::slina::slina::slina: Recarosy piękne

Młody to nie S4:facepalm: To 2.0TFSI limitowana wersja DTM:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak chyba S4 mądralo :wink:

DTM'y nie były limitowane, Tylko S4 DTM było 250 sztuk a ta jest jedna z tych 250 :wink::wink:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tera napisz co w nim jest ultra sport?

Ultra Sport w USA = S-line w EU

Autko przekozak, nad tymi Recarosami się nawet nie zastanawiaj , inaczej ja je wezme :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak chyba S4 mądralo :wink:

DTM'y nie były limitowane, Tylko S4 DTM było 250 sztuk a ta jest jedna z tych 250 :wink::wink:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Mlody nie ma wersji S4 DTM.... no chyba że wypuścili na Usa DTM w S4:eusathink:

DTM jest wersją limitowaną A4rek B7 z silnikiem 2.0TFSI. Tak samo zostało wypuszczone 250sztuk, np. na rynek angielski.

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

Niech Kopek07 się wypowie czy to A4 czy S4:whistling:

A co do recarosów to są :slina::slina::slina::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drukuj stronę - [ALL B7] A4 DTM Edition

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

" Wersja DTM była dostępna tylko dla w/w wersji silnika w nadwoziu sedan. Wyjątkiem od tej reguły jest specjalna limitowana edycja S4 (B7) DTM licząca 250 sztuk, wyprodukowanych z okazji 25-lecia systemu quattro (dostępna tylko na rynku USA).":decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...