Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piekne RECARO:slina::slina::slina::slina:

Opublikowano
grubo to by bylo,jakby jeszcze wpadly boczki w tym samym kolorze:decayed:w sumie sa,ale cena mnie odstrasza:kwasny:

http://s4.postimg.org/yucr32km1/img1817ss.jpg

bierz i boczki bo potem bedziesz zalowac

pieknie sie stolki prezentuja

do tego ten carbon i bedzie malinka :kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

poczekam jeszcze,moze zejda z ceny:kox:ale tak jak mowisz,carbon:kox::slina:

Opublikowano

Ile dałeś za ta tapicerkę? Jest mega!

Opublikowano
  • Autor
Ile dałeś za ta tapicerkę? Jest mega!

nie dalem,jest na sprzedaz caly komplet:wink:

---------- Post dopisany 11-02-2014 at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 13:41 ----------

dziwna sprawa,fotel kierowcy ma wysuwanie pod kolanem a pasazera nie:kwasny:

Opublikowano

usa tak ma w recaro

Opublikowano
  • Autor
usa tak ma w recaro

nigdy nie zwrocilem na to uwagi:facepalm:

Opublikowano

hehe, ważne że kierowcy ma :wink:

Opublikowano
  • Autor
hehe, ważne że kierowcy ma :wink:

doklanie:decayed:

Opublikowano

mam recaro 2 lata, nigdy tego nie użyłem :grin: zresztą fabrycznie miałęm s-liny z tym i to samo, nie używam

Opublikowano
  • Autor
mam recaro 2 lata, nigdy tego nie użyłem :grin: zresztą fabrycznie miałęm s-liny z tym i to samo, nie używam

tez bym tego pewnie nigdy nie uzyl:whistling:ale za taka kase jak sie placi za takie fotele,to juz powinno byc w standardzie,mowie na rynek usa:wink:

Opublikowano

no dokładnie, a do tego na usa idzie gorsza skóra

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hey

no dokładnie, a do tego na usa idzie gorsza skóra

nie wiedzialem,gorsza w jakim sesie,taka jak w standardowych(nalesnikach)ekko:wink:

---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------

no dokładnie, a do tego na usa idzie gorsza skóra

nie wiedzialem,gorsza w jakim sesie,taka jak w standardowych(nalesnikach)ekko:wink:

e co tam,bede o nie dbal jak o swoje w goscinnym:decayed:

---------- Post dopisany 28-02-2014 at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2014 at 16:10 ----------

siedziska sa, wiec trzeba o nie dbac,taki zestaw wpadl:decayed:



20140228_164922_Richtone_HDR.jpg
---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:56 ----------

20140212_164600_0.jpg




20140212_164636.jpg
takie tam:wink:

Edytowane przez Piotrek81

Opublikowano
:naughty::kox:
Opublikowano
:kox:
Opublikowano
  • Autor

niby nic ale cieszy:wink:

20140305_100339.jpg20140305_101035.jpg

Opublikowano

kazdy mod cieszy :wink:

zawsze mnie dziwil ten tunel usa ale widze ze nawet na rnse masz nawet inne napisy cd/sd :shock3:

Opublikowano
  • Autor

ogolnie tunel fajna sprawa,a co do klawisza cd/sd, to na usa chyba tylko takie wychodzily,:grin:

Opublikowano

Ooo Kropek mógłbyś zerknać czy ten materiał w tunelu ma jakiś nr??

Opublikowano
  • Autor
Ooo Kropek mógłbyś zerknać czy ten materiał w tunelu ma jakiś nr??

chodzi ci o ten,nie ma numeru,tez go kupilem osobno:kwasny:ale gdzies widzialem to ci pozniej podam:decayed:

20140305_105844.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.