Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zawsze to cos pomocnego

Zapas masz full ?

tak zapas full :decayed: ,trzeci raz w ciagu roku,robie juz jedno kolo,caly czas gdzies ucieka, :facepalm:

Opublikowano

najlepiej wziasc kolo i do jakiejs wanny wsadzic moze bedzie widac pod woda

te twoje stolki strasznie mi sie podobaja :jerk::jerk::jerk::slina::slina::slina::slina:

Opublikowano
  • Autor

chetnie bym pomienaial,na twoje rs :decayed: ..

a propo kola,mysle ze cos z felga jest nie tak,albo wykrzwiona leko albo :whistling: sam nie wiem :facepalm: w starych oponach pamietam,tez mi z jednego kola uciekalo powietrze..


w koncu dotarla moja uteskniona paczka z Polski,a w niej takie tam :decayed:

nowka grile s4 :banan:

8307f26696793f58gen.jpg

druga juz raczka rs4,wersaj europejska o wiele ladniejsza od us :decayed:

6d1b1d7dabfa0de3gen.jpg

nowka komplecik przyciskow chromowanych do szyb,plus nowka raczka

11a47d2e5a971946gen.jpg

nowka komplecik oslon na silnik, :) plus wszystkie czesci do ich montazu

1d882c57b9f3f909gen.jpg539ddeb9bc86a069gen.jpg

z miejsca chcialbym podziekowac,za ogarniecie gratow jozek726 i Marcino87 dziekuje :hi:

Edytowane przez Piotrek81

Opublikowano

Na bogato , zrobi się cieplej będzie rezanko :kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

Na bogato , zrobi się cieplej będzie rezanko :kox::kox::kox:

aby do wiosny :decayed:

Opublikowano

Ladnie Piotrek

Te oslony pod maska fajnie wygladaja

Grille pierwsza klasa

Nie spiesz sie z docinaniem dolnego

Latwo spier.....

Opublikowano
  • Autor

Ladnie Piotrek

Te oslony pod maska fajnie wygladaja

Grille pierwsza klasa

Nie spiesz sie z docinaniem dolnego

Latwo spier.....

tak wiem,ze z docinaniem powoli,mam tylko jeden,wiec wole go nie popsuc :smiley:

Opublikowano

Widzę że się doczekałeś :decayed: ładnie, przełączniki sam bym przytulił :naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Widzę że się doczekałeś :decayed: ładnie, przełączniki sam bym przytulił :naughty::naughty:

przelaczniki ladne,zawsze mi sie podobaly,zastanawiam sie czy nie za duzo tego chromu w aucie bedzie :wink:

Opublikowano

bedzie :)

ale Piotrek kazdy robi auto dla siebie :wink:

Opublikowano

Nie będzie za dużo ;) w sam raz :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie będzie za dużo ;) w sam raz :)

mam nadzieje :decayed:

jest idealnie :banan: przyciski ladnie sie komponuja do reszty :)

5ce569fb7db1d817gen.jpg

8f8ee9fadff9c564gen.jpg

nocny efekt ledow :naughty:

7d1cf233c67fce36gen.jpg

65f96316f5309d48gen.jpg

i takie tam oslonki :)

8a1d38cf69db95e4gen.jpg

5c8d0834698c417agen.jpg

Edytowane przez Piotrek81

Opublikowano

Pięknie ogarnięta komora :thumbup1:

Jakie ledy dałeś do podświetlenia klamek?

Opublikowano

Piękne guzki, z czego to ? i jaki orientacyjny koszt na całe auto ( 4 szt)

Opublikowano

poliftowe B8 ;)

Opublikowano

nowka komplecik przyciskow chromowanych do szyb,plus nowka raczka

11a47d2e5a971946gen.jpg

z czego te przyciski?

Opublikowano

poliftowe B8 ;)

Nieeeeee :decayed:

Opublikowano

te pokrętło od lusterek też z b8? podchodzi normalnie p&p?

Opublikowano
  • Autor

Pięknie ogarnięta komora :thumbup1:

Jakie ledy dałeś do podświetlenia klamek?

dzieki :hi: ledy robil mi kolega,takze nie mam pojecia,jakich uzyl,w realu wyglada to o niebo lepiej,bardziej na bialo swieca :)

nowka komplecik przyciskow chromowanych do szyb,plus nowka raczka

11a47d2e5a971946gen.jpg

z czego te przyciski?

przyciski pochodza z A3,lapac numerki :wink:

4 razy szyby 4F0959851H5PR

pojedyncze 8Z0959855D5PR

pokretlo ustawiania lusterek 4F0959565A5PR

koszt ok,400 zl o ile sie nie myle ;)

Edytowane przez Piotrek81

Opublikowano

ten mod z tym chromem mi się podoba :) musze o tym pomyśleć :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.