Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piotrek kosior autko i mody ktore wykonales .

Dzieki Marcin :hi: ty tez,dobrze modzisz :decayed:
rowniez dziekuje tylko ze ja jak narazie to kupuje a modzic bede w marcu juz sobie obiecalem

tylko ogarne moje sobotnie zaskoczenie na zakrecie

no miales pecha :kwasny: ,wazne ze tobie nic sie nie stalo :)

no tak ale to tez dla tego ze siedzi quattro

a calym prowokatorem to byl Lukasz ,no i oczywiscie Ty Piotrek

mam na mysli zasczepienie do modzenia , Dzieki chlopaki

Opublikowano

:thumbup1::kox:

Opublikowano
  • Autor

Piotrek kosior autko i mody ktore wykonales .

Dzieki Marcin :hi: ty tez,dobrze modzisz :decayed:
rowniez dziekuje tylko ze ja jak narazie to kupuje a modzic bede w marcu juz sobie obiecalem

tylko ogarne moje sobotnie zaskoczenie na zakrecie

no miales pecha :kwasny: ,wazne ze tobie nic sie nie stalo :)

no tak ale to tez dla tego ze siedzi quattro

a calym prowokatorem to byl Lukasz ,no i oczywiscie Ty Piotrek

mam na mysli zasczepienie do modzenia , Dzieki chlopaki

a ja od Lukasza :grin:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

modzi się tu jeszcze coś? :)

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

po roku czasu,mala aktualizacja,wpadlo pare nowwych gratow:decayed:

tym razem carbony rs4:banan:

podsufitka s-line

xennon z czarnymi srodkami

nowa galka,krora czeka na zalozenie:facepalm:

hamulce przod i tyl z s4 pomalowane farba Foliatec

logo w grila 'Ultra

photo_1472320178433.jpg

photo_1472320228960.jpg

photo_1472320265374.jpg

photo_1472320288709.jpg

IMG_1077.jpg

IMG_1078.jpg

20160411_174931(1).jpg

20160415_194807.jpg

20170128_152421.jpg

20170128_152446.jpg

20170128_152502.jpg

IMG-20170902-WA0009.jpg

IMG-20170902-WA0011(1).jpg

IMG-20170822-WA0005.jpg

Opublikowano

Pięknie wyglada, fura napchane konkretnie :kox: 

dwa pytanka 

przyciski przekładałem z A3 ? Same „kapsle z ikonami „ ?

Od czego ta nowa gala masz może jej nr ? 

:hi: 

Opublikowano

Przesłony szybra nie podjąłeś się wymieniać, czy nie miałeś pod ręką? Pytam bardziej pod kątem trudności jej demontażu i wymiany.

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Norbas napisał:

Pięknie wyglada, fura napchane konkretnie :kox: 

dwa pytanka 

przyciski przekładałem z A3 ? Same „kapsle z ikonami „ ?

Od czego ta nowa gala masz może jej nr ? 

:hi: 

dzieki:hi:przyciski sa z a3,nic nie przekladalem

w tej chwili nie dziala tylko przycisk blokowania tylnych szyb,tak jak mowsz mozna przelozyc same kapsle..

gala nie mam pojiecia z czego jest,ale wydaje mi sie z a3(ps.mam taka na sale:decayed:)

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, afroo. napisał:

Przesłony szybra nie podjąłeś się wymieniać, czy nie miałeś pod ręką? Pytam bardziej pod kątem trudności jej demontażu i wymiany.

powiem ci,ze podsufitke kupilem bez przeslony,

w dniu montazu miala przyjsc zamowione kilka dni wczesniej,przyszla ale polamana:facepalm:

ale kilda dni pozniej udalo sie dorwac inna:)

Opublikowano

Prawidłowe podejście do auta . :thumbup1:

Blaszki S4 ori z ASO ?

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Prawidłowe podejście do auta . :thumbup1:

Blaszki S4 ori z ASO ?

dzieki bardzo:hi:blaszki sa z forum,od kolegi Wandeja..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.