Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moglaj80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez moglaj80

  1. Jest dużo osób nie zadowolonych , Ledy się pala po kilku miesiącach nawet te że środka, pozycje czy drl potrafią gniazdo wypalić także gufffno prawda że testuje a puzniej sprzedaje , zależy jak kto trafi A nie mówiąc o kontakcie, nie raz po 3 miesiące nie odpisuje Polecam zwykły led plus kasownik na zewnątrz
  2. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tego nie wiem bo nie sprawdzałem Poprostu miałem boczki bez bose i z ciekawości sprawdziłem ?
  3. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Są inne Porownywalem kiedyś ale nie pamiętam teraz numerów
  4. moglaj80 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    jaki masz kod ?
  5. czytać ze zrozumieniem jak byk jest napisane
  6. Norbert tak czytam teraz jak będziesz miał ten mój ściągnięty Soft i nie pójdzie to musisz vagiem downgreat zrobić żeby się wygrał nowszy Soft a za razem z sds
  7. obraz sw650 wróciłem na fb na b7 crew
  8. ja ściągnąłem sw750 z pl menu i zda sw650jest tylko z sds mi kolega nagrał obraz płyty włożyłem do rnse i wszystko poszło
  9. A długość masz taka sama ramienia ?
  10. Co różnie pisza ??? nie ma diagnozy oświetlenia w środku nawet w b9 ????? nie zaszkodzi wywalić kasę w błoto tak ?
  11. po co Ci z can żarówki do środka ja się pytam ??????
  12. zbierznosc trzeba ustawiac po tej operacji?
  13. Krzysiek robi porządnie i żeby się spalił to musiała by się woda dostać mam to 2 lata i kilka razy właśnie wtyczka się wysunęła i dla tego też mi się nie składało
  14. mówię psiknij kontaktspray i będzie działało też tak miałem może też być że od drgań delikatnie się wysunęła i nie ma styku ? ale nie mówię że nie mógł się moduł spalić
  15. wtyczka się minimalnie wysunęła z modułu popraw i będzie działać ?
  16. ja dla zmyłki miałem lusterka pod fotochrom ale brakowało właśnie tej instalacji ?
  17. sprawdź czy z kostki pomarańczowej słupka A kierowcy są dalej poprowadzone dwa kable analogicznie do słupka A pasażera tez do kostki pomarańczowej
  18. wydaje mi się że dalej ja zamówisz przez Aso audi Classic plus przesyłka ?
  19. moglaj80 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    ????trzeba będzie w końcu ????
  20. moglaj80 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    byście się bliżej mnie jakoś spotkali ????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.