Treść opublikowana przez moglaj80
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
te linie można dołożyć jest temat na forum ale do leda zwykły tego nie obsluzy a nawet na zdieciu widać że to led
-
Szukam dostawczaka do 3,5T : Crafter, Sprinter czy Iveco?
tak tam był 2.5 masz rację może być ze te wady zostały poprawione buda też zaczynała rdzewiec jak dobrze pamiętam a było to jakieś 3 lub 4 lata temu więc auto też nie za stare ale jak mówisz że ocynk zrobili to może wyeliminowała rdzę
-
Szukam dostawczaka do 3,5T : Crafter, Sprinter czy Iveco?
Ja jeździłem krafterem tym najmocniejszym ogólnie fajne auto ale zardzewialo od spodu całe i coś z mostem było ale się nie interesowałem za bardzo bo firmowe tylko nie pamiętam który rok ale był xenon tempomat duże radio czujniki z kamerą i podest do załadunku myślę że to rok coś koło 06 minimum najechaniu miał coś koło 300tys
-
Czujnik parkowania - symbol przód i tył
cytat z wątku - jeśli chodzi o czujniki – najlepiej zaopatrzyć się o ori sensory przeznaczone dla B6 (4B0 919 275B). Nie będziecie mieć wtedy problemów z ich zamocowaniem – obudowa gniazdka jest tutaj wyprofilowana w taki sposób aby pasowała do belki zderzaka. Interesuje nas wariant z gniazdem ustawiony ukośnie w stosunku do sensora – ewentualnie podejdą też czujniki z gniazdem ustawionym prostopadle jednak wtedy trzeba będzie podcinać wewnętrzne plastiki zderzaka tak aby można było prawidłowo zamontować czujnik. Opcja gdzie gniazdo ustawione jest równolegle do sensora w B6 nie będzie pasować. W moim przypadku dorwałem od A6 (7H0 919 275C) i musiałem delikatnie „poprawić” zderzak. Z podanym powyżej ustawieniem gniazda do naszej instalacji powinny podejść wszystkie czujniki na 3 piny (schemat jest stały – pin 1 = zasilanie, pin 2 = sygnał do PDC, pin 3 = masa). Ceny czujników na allegro to ok 100zł za szt.
-
Czujnik parkowania - symbol przód i tył
poszukaj tu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/69931-upgrade-systemu-pdc-parktronic-czujniki-z-przodu-zdalne-zalaczanie/
-
Numery lusterek B7
Ja mam takie z kompasem ale końcówka jest 511f 4pk
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
ladnie
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
brawo Panie Łukasz
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
piknie panie !!!! zawsze to kolejna rzecz zrobiona kierke znalazłeś na którą chorujesz?
-
Schemat kabli drzwi prawych przód PASAŻERA
na pewno rozpiskę masz w mce poszukaj na początku posta
-
Komunikat z komputera o błędzie samopoziomowania świateł.
a więc jak macie problem na forum mamy magika kkam który to ogarnia i założył ten temat szukaj w Google bo tu cienka wyszukiwarka coś nie chciałeś znaleźć chyba bo odrazu jako pierwsze wyskoczyło http://a4-klub.pl/index.php?/topic/98249-naprawa-czujnika-od-samopoziomowania-swiatel/
-
Dyfuzor tylnego zderzaka AUDI A4 S4 B7
aso de 60 euro
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
orientujesz się ile w aso kosztuje ?216,54 bruttohttp://www.sklep.motorpol.pl/sklep/ Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka Dzieki jadę do aso po nowy w takim bądź razie
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
orientujesz się ile w aso kosztuje ?
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
a który jest najlepszy do b7 ?
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
no cena powala na kolana !
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
ooo to sorki za wprowadzenie w błąd mi powiedział że to dokładne oznaczenie właśnie tej szyby
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
AK NVB dokładnie
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
no więc w aso VW pytałem o dostępność szyby i są bez problemu do zamówienia 871 euro zmienił się numer szyby tzn końcówka!!! jak co to pomogę załatwić szybę jak byście potrzebowali
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
będzie Pan zadowolony
-
A4-KLUB.GERMANY
Z instruktorka to bym po jednym dniu już umiał! Ale niech będzie instruktor To co? 7 albo 8 albo 15.01. zbiórka u mnie o 7:00? Haha to jestem lepszy bo my do 12 po fifffku i już dawno jeździmy ja musze tylko do pl po sprzęt pojechać i jak tylko będzie śnieg gotowy do działania proponuję basen na rozciagniecie się ale tak dwa tygodnie pływania żeby nie było zakwasow a jeszcze dla ścisłości u mnie to gdzie mieszkasz bo ja nie obcykany w temacie??
-
A4-KLUB.GERMANY
no to widzicie a ja instruktor także może być śmiesznie
-
A4-KLUB.GERMANY
Haha, spokojnie ;p to pewnie taki żarcik luzik nie ma problemu , zrozumiałem przekaz
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jak będę miał dostęp do kabla i nikt nie poda to napisze ale są tu dobre duszę to coś podpowiedzą
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ale nie pomogę z kodowanie bo jestem w de i nie mam kabelka