Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moglaj80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez moglaj80

  1. te linie można dołożyć jest temat na forum ale do leda zwykły tego nie obsluzy a nawet na zdieciu widać że to led
  2. tak tam był 2.5 masz rację może być ze te wady zostały poprawione buda też zaczynała rdzewiec jak dobrze pamiętam a było to jakieś 3 lub 4 lata temu więc auto też nie za stare ale jak mówisz że ocynk zrobili to może wyeliminowała rdzę
  3. Ja jeździłem krafterem tym najmocniejszym ogólnie fajne auto ale zardzewialo od spodu całe i coś z mostem było ale się nie interesowałem za bardzo bo firmowe tylko nie pamiętam który rok ale był xenon tempomat duże radio czujniki z kamerą i podest do załadunku myślę że to rok coś koło 06 minimum najechaniu miał coś koło 300tys
  4. cytat z wątku - jeśli chodzi o czujniki – najlepiej zaopatrzyć się o ori sensory przeznaczone dla B6 (4B0 919 275B). Nie będziecie mieć wtedy problemów z ich zamocowaniem – obudowa gniazdka jest tutaj wyprofilowana w taki sposób aby pasowała do belki zderzaka. Interesuje nas wariant z gniazdem ustawiony ukośnie w stosunku do sensora – ewentualnie podejdą też czujniki z gniazdem ustawionym prostopadle jednak wtedy trzeba będzie podcinać wewnętrzne plastiki zderzaka tak aby można było prawidłowo zamontować czujnik. Opcja gdzie gniazdo ustawione jest równolegle do sensora w B6 nie będzie pasować. W moim przypadku dorwałem od A6 (7H0 919 275C) i musiałem delikatnie „poprawić” zderzak. Z podanym powyżej ustawieniem gniazda do naszej instalacji powinny podejść wszystkie czujniki na 3 piny (schemat jest stały – pin 1 = zasilanie, pin 2 = sygnał do PDC, pin 3 = masa). Ceny czujników na allegro to ok 100zł za szt.
  5. poszukaj tu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/69931-upgrade-systemu-pdc-parktronic-czujniki-z-przodu-zdalne-zalaczanie/
  6. moglaj80 odpowiedział(a) na ADeK temat w Audi A4 B7
    Ja mam takie z kompasem ale końcówka jest 511f 4pk
  7. piknie panie !!!! zawsze to kolejna rzecz zrobiona kierke znalazłeś na którą chorujesz?
  8. moglaj80 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    na pewno rozpiskę masz w mce poszukaj na początku posta
  9. a więc jak macie problem na forum mamy magika kkam który to ogarnia i założył ten temat szukaj w Google bo tu cienka wyszukiwarka coś nie chciałeś znaleźć chyba bo odrazu jako pierwsze wyskoczyło http://a4-klub.pl/index.php?/topic/98249-naprawa-czujnika-od-samopoziomowania-swiatel/
  10. orientujesz się ile w aso kosztuje ?216,54 bruttohttp://www.sklep.motorpol.pl/sklep/ Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka Dzieki jadę do aso po nowy w takim bądź razie
  11. orientujesz się ile w aso kosztuje ?
  12. a który jest najlepszy do b7 ?
  13. no cena powala na kolana !
  14. ooo to sorki za wprowadzenie w błąd mi powiedział że to dokładne oznaczenie właśnie tej szyby
  15. no więc w aso VW pytałem o dostępność szyby i są bez problemu do zamówienia 871 euro zmienił się numer szyby tzn końcówka!!! jak co to pomogę załatwić szybę jak byście potrzebowali
  16. będzie Pan zadowolony
  17. moglaj80 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Z instruktorka to bym po jednym dniu już umiał! Ale niech będzie instruktor To co? 7 albo 8 albo 15.01. zbiórka u mnie o 7:00? Haha to jestem lepszy bo my do 12 po fifffku i już dawno jeździmy ja musze tylko do pl po sprzęt pojechać i jak tylko będzie śnieg gotowy do działania proponuję basen na rozciagniecie się ale tak dwa tygodnie pływania żeby nie było zakwasow a jeszcze dla ścisłości u mnie to gdzie mieszkasz bo ja nie obcykany w temacie??
  18. moglaj80 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    no to widzicie a ja instruktor także może być śmiesznie
  19. moglaj80 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Haha, spokojnie ;p to pewnie taki żarcik luzik nie ma problemu , zrozumiałem przekaz
  20. jak będę miał dostęp do kabla i nikt nie poda to napisze ale są tu dobre duszę to coś podpowiedzą
  21. ale nie pomogę z kodowanie bo jestem w de i nie mam kabelka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.