Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moglaj80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez moglaj80

  1. moglaj80 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    z jakiego podłokietniki!! w tym przypadku musisz wprowadzać dwa kable do każdych drzwi gdzie w drzwiach masz już ten kabel bez sensu ewentualnie jak masz z tyłu korby to wtedy musisz puścić po dwa kable w tylnie drzwi
  2. moglaj80 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    podświetlenie klamki lub przycisku od szyby
  3. zawsze gotowy do działania hehe
  4. albo pogadaj z kaju na temat wiązki
  5. wszystko idzie po can wiązka wygląda prawie tak samo jak kierowcy lecz bez kostki do szyb i lusterek ewentualnie panela memo i alarmu tak wiązka jest pod pakiet światło, czyli biała i czerwona lampka i podświetlane klamki
  6. tunel mosisz ściągnąć, od spodu jest na dwie śroby chyba przykrecone.
  7. kupujesz klamkę z wiązka podłączenie p&p
  8. moglaj80 odpowiedział(a) na sowka998 temat w Audi A4 B6/B7
    zapłon włączasz,przyciskami dwa razy reset na manetki od Fis i wchodzisz w menu
  9. tak długo mi zajęło pisanie hehe
  10. z góry powinno pójść co do wyłącznika to ja dla pewności kupiłem ten na 3 piny bez podświetlenia + wiązka wiązka na 5 to porostu dwa kable więcej do podświetlenia wyłącznika jest jeszcze wiązka która ma pakiet światło i dlatego jest tyle różnych sprawdź dokładnie co masz a najlepiej jak napiszesz do kolegi Kaju to Ci zrobi wiazke
  11. do b7 potrzebujesz ten bez podświetlenia i na 3 piny kostkę ja w b7 nie miałem przygotowania pod AIRBAG OFF
  12. podobne się pod temat , jak nie mam dostępu do kompa i kanału mogę jakoś inaczej sprawdzić jakie mam oznaczenie skrzyni ?
  13. no to masz trochę roboty z wymianą silnika. Dla info. taki silnik nowy jak zamawiamy koszt 21tys euro , miałem wymieniany na gwarancji i widziałem rachunek . też wyciągami silnik bez skrzyni, czas naprawy prawie 3 tygodnie nie licząc czasu na oczekiwanie na silnik .
  14. wydaje mi się że masz kluczyk bez centralnego zamiast tego była dioda led do podświetlenia zamka żebyś kluczykiem trafił w nocy
  15. pięknie poleciała z półkami
  16. też tak raz miałem z szybami jak wymieniali mi silnik i aku było odcięte , spróbuj na oddalonym aucie sposcic pokoleń szyby i je pozamykac z guzika w drzwiach , u mnie pomogło
  17. jasne jutro spróbuję pomierzyc, porobić zdiecia i wyślę Ci.
  18. Janek mów co chcesz wiedzieć mogę zagladnać u mnie jak to jest
  19. Pisz do kaju może się dogadaćie
  20. modul grzanej szyby masz na podszybiu tam gdzie filtr od klimy masz
  21. Ambiente jest w lampce sufitowej dwie małe diody które delikatnie podświetlaja kokpit. Ambiente samego nie można włączyć
  22. zobaczysz od razu jak światła skręcaja bardzo ładne autko szerokości
  23. jak to sprawdzić czy jest luz?
  24. dopiero w b8 miałeś 3 strefowa Klimek w b7 2 strefowa czyli lewo i prawo sorki za ot a tak poza tym fajne autko wrzuć bixenonu będzie ładniej wyglądała i porobić trochę fotek wnętrza szerokości i gratki z zakupu.
  25. siemka a że się zapytam nie zakladajac tematu czy posiadacie manualna do fotela s-line w b7 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.