Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moglaj80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez moglaj80

  1. moglaj80 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    a żeś mnie podsumował
  2. Ja przy rns-e mam strzałki na fis i jeszcze jakieś inne informacje
  3. moglaj80 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    fajnie by było się spotkać jak coś będę wiedział będę pisał że mam czas nie ma nikogo z Bawaria?
  4. moglaj80 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    jak masz przyczepie podłączona do auta to dopiero wtedy miga
  5. moglaj80 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    2 webasto ogrzewanie i przewietrzanien
  6. będę w tym tygodniu w aso de to się coś dowiem i dam wam znać co się dowiedziałem na temat szyby
  7. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    no naprawdę szczęście a 3 miesiące później diagnoza audi brak kompresji na 4 i 5 cylindrze i kostki wymiany dwóch w de to 18tys i nie dają gwarancji że nie siedzieć inny cylinder i proponują w tej cenie wymianę silnika na nowy i tak gwarancja zadziałała kostki silnika większy niż koszt kupna auta dobrze ze wszystko się udało z gwarancją bo inaczej nie wiem co by było
  8. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie dostałem ją jak kupiłem auto ale tak jak Tomek mówi to może być oferowane albo odpłatnie albo dostajesz tak jak ja bo w salonie ale seata kupiona była szkoda ze nie masz whatsapp to bym ci zdiecia wysłał bo przez telefon nie dodam zdiecia żeby pokazać nic nie dopłacalem i poprzednia właścicielka nic nie miała dodatkowego
  9. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    no to ja miałem za free gwarancję na rok i do chyba 50tys pokrywania wszystko później procentowo spadały względem kilometrów przejechanych w roku i naprawdę była na wszystko gwarancja wymienili mi silnik , czujniki poziomowania bo padły w tym okresie i nawet klamka od schowka jak się złamała to poszło na gwarancję nic nie dopłacalem
  10. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie myslalem że aż tyle płacisz w moim przypadku to tylko 216 euro to masz rację nie odczuje tego
  11. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    podatek duży od tdi tzn duży pojęcie względne nie wiem ile za 2.0 Tomek placiles za rok ? ja to płacę jakieś opryskiwacz za swoją pojemność i benzynę od osoby prywatnej nie dostaniesz gwarancji na rok z tego co mi się wydaje
  12. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    czyżby jakieś rarytasy się szykowaly na sprzedarz ?
  13. moglaj80 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    argument przekonujący!!! wiesz korki na autostradzie i baustelle! tak.na prawdę dziękuję za zaproszenie ale trochę za daleko jak na taki spontan dla mnie ale będę pisał i odzywał się jak będę miał chwilę wolnego jak będziesz w de to przyjadę na pifffko .
  14. moglaj80 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    kurcze 500 mam do Ciebie bliżej mam do pl chętnie ale nie tym razem bo tylko jutro mam czas a to prawie cały dzień jazdy
  15. moglaj80 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    siema chłopaki jest ktoś z okolic Regensburga Straubing lub coś koło tego z kabelkiem ? chętnie podjadę
  16. między słupkiem a drzwiami to normalnie a w samym lusterku przynajmniej ja zrobiłem jak opisałem wyżej
  17. Ja odkrecalem lusterko od drzwi ale nie wyciągnąłem go całkowicie wziąłem cienki drut chyba od telefonu on był trochę sztywniejszy, powyginalem na zasadzie prób i przeszedł przez oryginalny przelot gdzie idą orginalnie kabelki mając to wyciągnąłem po kolei tej samej grubości kable do blendy led do tego sztrapsy do wiązki jak idzie orginal nie w drzwiach i masz ogarnięty
  18. współczuję i co teraz jak to się dalej potoczyło?
  19. ludziki w de też rozkładają ręce w moim regionie na ten temat
  20. w koncu !!!!!! wyposażenie kosior !!!! tak jak przystało na Ciebie szerokości i dluuuugich zim
  21. właśnie dzisiaj dostałem paczuszka z zawirkiem i przekaźnik zostały węże do podciśnieniowe i wydech końcowy i też będę zakładał ciekaw jak to u mnie będzie brzmiało numer mam ale przycisku bez chromu bo zamawiałem z aso jak chcesz to podam
  22. podobne się pod temat szukam bloczków z poduchami w skórce czarnej b7 jak by ktoś miał to proszę o pw
  23. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    znajdź ją dla mnie misiu ! Ja kiedyś z glupa sprawdziłem mój kluczyk w wyłącznika air bag w b6 i też zadzialal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.