Treść opublikowana przez moglaj80
-
A4-KLUB.GERMANY
a żeś mnie podsumował
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ja przy rns-e mam strzałki na fis i jeszcze jakieś inne informacje
-
A4-KLUB.GERMANY
fajnie by było się spotkać jak coś będę wiedział będę pisał że mam czas nie ma nikogo z Bawaria?
-
Audi A4 B8 143KM S-LINE, B&O, SIDE ASSIST, PANORAMA, 2x CLIMA
niech w końcu służy!!
-
co to za ikony?
jak masz przyczepie podłączona do auta to dopiero wtedy miga
-
Audi a4 s4 fake projekt max doposażenie,1.9 tdi bke,avant,ap,led,2x sline
i fajnie wygląda jaka masz tapicerkę?
-
co to za ikony?
2 webasto ogrzewanie i przewietrzanien
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
będę w tym tygodniu w aso de to się coś dowiem i dam wam znać co się dowiedziałem na temat szyby
-
B7 Crew
no naprawdę szczęście a 3 miesiące później diagnoza audi brak kompresji na 4 i 5 cylindrze i kostki wymiany dwóch w de to 18tys i nie dają gwarancji że nie siedzieć inny cylinder i proponują w tej cenie wymianę silnika na nowy i tak gwarancja zadziałała kostki silnika większy niż koszt kupna auta dobrze ze wszystko się udało z gwarancją bo inaczej nie wiem co by było
-
B7 Crew
nie dostałem ją jak kupiłem auto ale tak jak Tomek mówi to może być oferowane albo odpłatnie albo dostajesz tak jak ja bo w salonie ale seata kupiona była szkoda ze nie masz whatsapp to bym ci zdiecia wysłał bo przez telefon nie dodam zdiecia żeby pokazać nic nie dopłacalem i poprzednia właścicielka nic nie miała dodatkowego
-
B7 Crew
no to ja miałem za free gwarancję na rok i do chyba 50tys pokrywania wszystko później procentowo spadały względem kilometrów przejechanych w roku i naprawdę była na wszystko gwarancja wymienili mi silnik , czujniki poziomowania bo padły w tym okresie i nawet klamka od schowka jak się złamała to poszło na gwarancję nic nie dopłacalem
- B7 Crew
-
B7 Crew
podatek duży od tdi tzn duży pojęcie względne nie wiem ile za 2.0 Tomek placiles za rok ? ja to płacę jakieś opryskiwacz za swoją pojemność i benzynę od osoby prywatnej nie dostaniesz gwarancji na rok z tego co mi się wydaje
- B7 Crew
-
A4-KLUB.GERMANY
argument przekonujący!!! wiesz korki na autostradzie i baustelle! tak.na prawdę dziękuję za zaproszenie ale trochę za daleko jak na taki spontan dla mnie ale będę pisał i odzywał się jak będę miał chwilę wolnego jak będziesz w de to przyjadę na pifffko .
-
A4-KLUB.GERMANY
kurcze 500 mam do Ciebie bliżej mam do pl chętnie ale nie tym razem bo tylko jutro mam czas a to prawie cały dzień jazdy
-
A4-KLUB.GERMANY
siema chłopaki jest ktoś z okolic Regensburga Straubing lub coś koło tego z kabelkiem ? chętnie podjadę
-
Podświetlane lusterka w Audi A4 B6
między słupkiem a drzwiami to normalnie a w samym lusterku przynajmniej ja zrobiłem jak opisałem wyżej
-
Podświetlane lusterka w Audi A4 B6
Ja odkrecalem lusterko od drzwi ale nie wyciągnąłem go całkowicie wziąłem cienki drut chyba od telefonu on był trochę sztywniejszy, powyginalem na zasadzie prób i przeszedł przez oryginalny przelot gdzie idą orginalnie kabelki mając to wyciągnąłem po kolei tej samej grubości kable do blendy led do tego sztrapsy do wiązki jak idzie orginal nie w drzwiach i masz ogarnięty
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
współczuję i co teraz jak to się dalej potoczyło?
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
ludziki w de też rozkładają ręce w moim regionie na ten temat
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
w koncu !!!!!! wyposażenie kosior !!!! tak jak przystało na Ciebie szerokości i dluuuugich zim
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
właśnie dzisiaj dostałem paczuszka z zawirkiem i przekaźnik zostały węże do podciśnieniowe i wydech końcowy i też będę zakładał ciekaw jak to u mnie będzie brzmiało numer mam ale przycisku bez chromu bo zamawiałem z aso jak chcesz to podam
-
Boczki tylnej kanapy avany małysz
podobne się pod temat szukam bloczków z poduchami w skórce czarnej b7 jak by ktoś miał to proszę o pw
- B7 Crew