Treść opublikowana przez moglaj80
-
Fotochrom w B5?
taka opcja też może być szukaj czegoś z c5 bo to chyba to samo lusterko co w b5
-
Fotochrom w B5?
tak Norbert masz rację tylko z ramka były
-
Fotochrom w B5?
cierpliwość i ochota w znalezieniu , ciężko dostać takie coś ale się trafia , mosisz szukać
-
Fotochrom w B5?
wyglądają jak fotochromy może być ze środkowe masz zepsute i nie steruje zewnętrznymi ty masz nowszego typu bez ramki i dla tego nie oslepiaja haha
-
Fotochrom w B5?
wyjmij wkład i zobacz ile masz kabli jak 4 podłączone to fotochrom poza tym te starego typu miały obramowke do około wkładu i tak też możesz rozpoznać czy są zewnętrzne fotochromy
-
lotka na klapie bagażnika s-line z DTM
no i tu się mylisz w b7 limo jest inaczej góra klapy wyprofilowana !! ale może niech to ktoś jeszcze potwierdzi
-
Galaxy S6 edge czy warto?
ta mam s7 EDGE i to mnie denerwuje że ciągle przyciskami róg wyświetlacza i coś się dzieje tak bardzo zadowolony jestem jedno jeszcze to grzeje się
-
Alarm fabryczny
niema tego na forum, pisz do Kaja to Ci wiązkę ogarnie, mi właśnie niedawno robił, tylko ja mam o tyle lepiej że nie mam oddzielnego modułu pod alarm, a tak to Ci tylko potrzebne jeszcze czujniki w lampce, panel z przyciskiem i syrenka (sprawdź tylko czy MK ogarnia alarm bo ja musiałem wymieniać mimo że miałem w wersji high ) wiesz jaki numer ma syrenka do b7?
-
Budowa i działanie silnika 3.2 V6 FSI
https://s26.postimg.org/f0fj6xm55/20161002_130800.jpg https://s26.postimg.org/r3kuuhx7d/20161002_130812.jpg https://s26.postimg.org/4g5lochnd/20161002_130821.jpg https://s26.postimg.org/cmxlfx7q1/20161002_130830.jpg https://s26.postimg.org/7csmomnh5/20161002_130843.jpg https://s26.postimg.org/xmdp7f9eh/20161002_130856.jpg
- B7 Crew
-
Osłony pod silnik i skrzynie
http://a4-klub.pl/index.php?/user/45969-r7-jarek/ odezwij się do kolegi może coś jeszcze ma
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
fajna , fajna dobrze widzę z przodu też masz folie na szybach czy światło się tak odbija ? niech służy!
-
przycisk START ENGINE RS4
zapalniczka z całym uchwytem do przycisku jest od spodu przykrecana na dwie srobki
-
czarny avant 3,2q
silnik pszczółka zrobiłem na nim już jakieś 50tys i tak jak każdy mówi że olej bierze tak mój silnik trzyma stan faktyczny może że wymieniam olej nie więcej niż 10 tys wymienialem tak po 2tys po 7tys i później co 10tys zdiecia zaktualizuje poszukam wszystkiego i wystawię już dawno myślałem że trzeba to zrobić ale jak to zawsze u mnie i jak to na Bawaria browar i później się nie chce dodam że porobić netto już dużo i doszły nowe mody dobra kto mi powie jak mam dodac zdiecie z google dysku ale pojedyncze ? wiec z nowszych zdiec to cos wrzucam https://s26.postimg.org/6s90874ux/20161002_134436.jpg https://s26.postimg.org/rdns03mft/20161002_134459.jpg zastanawiam sie czy znaczek nie pomalowac na zloto tak jak zaciski ? :eusathink: https://s26.postimg.org/5hf14ydeh/20160814_132643.jpg tylko wymyslilem gril chrom i na czarny polysk na chwile obecna ekspery,entuje pomuzcie cos inne kolory wezme terz pod uwage https://s26.postimg.org/3qw03gvvd/20160814_132636.jpg
-
czarny avant 3,2q
Norbert ogarnę się i wszystko zaktualizuje bo trochę się autko zmieniło
-
A4 B6 AVF Avant Sline Gwint Eibach 18 Xenon Szyberdach
zobaczyłem i odrazu wpadły mi też w oko bardzo ładnie się prezentuje
- B7 Crew
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
kostkę pomarańczowa masz w słupku A na dole i z tamtąd ciągniesz po dwa kable do sterownika do fotochromu
-
Czarne brd quatro ;)
bardzo ładna szerokości
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
dokładnie masz kilka możliwości moduł od Krzysztofa pod halogeny z przekaźnikiem pod lampkę w środku lub kostka w słupku A ale tego nie próbowałem
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
bardzo!!! doceni się dopiero jak się ma ale i tak odkrecalem lusterka bo ciągnące dwa kabelki do leda pod lusterkiem
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
bo miałem instalacje pod fotochrom
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
mi się też podoba i dzięki za miłe słowa lusterka wymieniales? ja dziwnie miałem instalacje
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
no to chwal się co tam modzisz bardzo fajnie a wogole dopiero zobaczyłem że lusterka ciemne fajnie to wygląda
-
Budowa i działanie silnika 3.2 V6 FSI
masz whatsapp ? jestem w de i nie mam jak dodać zdiecia