Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moglaj80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez moglaj80

  1. moglaj80 odpowiedział(a) na soku11 temat w Audi A4 B5
    taka opcja też może być szukaj czegoś z c5 bo to chyba to samo lusterko co w b5
  2. moglaj80 odpowiedział(a) na soku11 temat w Audi A4 B5
    tak Norbert masz rację tylko z ramka były
  3. moglaj80 odpowiedział(a) na soku11 temat w Audi A4 B5
    cierpliwość i ochota w znalezieniu , ciężko dostać takie coś ale się trafia , mosisz szukać
  4. moglaj80 odpowiedział(a) na soku11 temat w Audi A4 B5
    wyglądają jak fotochromy może być ze środkowe masz zepsute i nie steruje zewnętrznymi ty masz nowszego typu bez ramki i dla tego nie oslepiaja haha
  5. moglaj80 odpowiedział(a) na soku11 temat w Audi A4 B5
    wyjmij wkład i zobacz ile masz kabli jak 4 podłączone to fotochrom poza tym te starego typu miały obramowke do około wkładu i tak też możesz rozpoznać czy są zewnętrzne fotochromy
  6. no i tu się mylisz w b7 limo jest inaczej góra klapy wyprofilowana !! ale może niech to ktoś jeszcze potwierdzi
  7. ta mam s7 EDGE i to mnie denerwuje że ciągle przyciskami róg wyświetlacza i coś się dzieje tak bardzo zadowolony jestem jedno jeszcze to grzeje się
  8. moglaj80 odpowiedział(a) na Fenix90 temat w Audi A4 B6/B7
    niema tego na forum, pisz do Kaja to Ci wiązkę ogarnie, mi właśnie niedawno robił, tylko ja mam o tyle lepiej że nie mam oddzielnego modułu pod alarm, a tak to Ci tylko potrzebne jeszcze czujniki w lampce, panel z przyciskiem i syrenka (sprawdź tylko czy MK ogarnia alarm bo ja musiałem wymieniać mimo że miałem w wersji high ) wiesz jaki numer ma syrenka do b7?
  9. https://s26.postimg.org/f0fj6xm55/20161002_130800.jpg https://s26.postimg.org/r3kuuhx7d/20161002_130812.jpg https://s26.postimg.org/4g5lochnd/20161002_130821.jpg https://s26.postimg.org/cmxlfx7q1/20161002_130830.jpg https://s26.postimg.org/7csmomnh5/20161002_130843.jpg https://s26.postimg.org/xmdp7f9eh/20161002_130856.jpg
  10. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    chłopaki jak mam dodać poszczególne zdiecia z Google dysku ktoś mi to wytłumaczyć bo ślepy i głupi?
  11. http://a4-klub.pl/index.php?/user/45969-r7-jarek/ odezwij się do kolegi może coś jeszcze ma
  12. fajna , fajna dobrze widzę z przodu też masz folie na szybach czy światło się tak odbija ? niech służy!
  13. zapalniczka z całym uchwytem do przycisku jest od spodu przykrecana na dwie srobki
  14. silnik pszczółka zrobiłem na nim już jakieś 50tys i tak jak każdy mówi że olej bierze tak mój silnik trzyma stan faktyczny może że wymieniam olej nie więcej niż 10 tys wymienialem tak po 2tys po 7tys i później co 10tys zdiecia zaktualizuje poszukam wszystkiego i wystawię już dawno myślałem że trzeba to zrobić ale jak to zawsze u mnie i jak to na Bawaria browar i później się nie chce dodam że porobić netto już dużo i doszły nowe mody dobra kto mi powie jak mam dodac zdiecie z google dysku ale pojedyncze ? wiec z nowszych zdiec to cos wrzucam https://s26.postimg.org/6s90874ux/20161002_134436.jpg https://s26.postimg.org/rdns03mft/20161002_134459.jpg zastanawiam sie czy znaczek nie pomalowac na zloto tak jak zaciski ? :eusathink: https://s26.postimg.org/5hf14ydeh/20160814_132643.jpg tylko wymyslilem gril chrom i na czarny polysk na chwile obecna ekspery,entuje pomuzcie cos inne kolory wezme terz pod uwage https://s26.postimg.org/3qw03gvvd/20160814_132636.jpg
  15. Norbert ogarnę się i wszystko zaktualizuje bo trochę się autko zmieniło
  16. zobaczyłem i odrazu wpadły mi też w oko bardzo ładnie się prezentuje
  17. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    potwierdzam to ten numer
  18. kostkę pomarańczowa masz w słupku A na dole i z tamtąd ciągniesz po dwa kable do sterownika do fotochromu
  19. bardzo ładna szerokości
  20. dokładnie masz kilka możliwości moduł od Krzysztofa pod halogeny z przekaźnikiem pod lampkę w środku lub kostka w słupku A ale tego nie próbowałem
  21. bardzo!!! doceni się dopiero jak się ma ale i tak odkrecalem lusterka bo ciągnące dwa kabelki do leda pod lusterkiem
  22. mi się też podoba i dzięki za miłe słowa lusterka wymieniales? ja dziwnie miałem instalacje
  23. no to chwal się co tam modzisz bardzo fajnie a wogole dopiero zobaczyłem że lusterka ciemne fajnie to wygląda
  24. masz whatsapp ? jestem w de i nie mam jak dodać zdiecia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.