Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Alarm fabryczny


Fenix90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na początku chciał bym się przywitać. Jestem właścicielem audi od 2 miesięcy ale zaczyna mnie nurtować jedna rzecz.

Mianowicie na tylnej małej szybce znajduje się naklejka fabrycznego autoalarmu. Niestety nie działa on, sprawdzałem zamykając się w środku etc. Macie jakąś wskazówkę od czego znaleźć szukanie?

Z góry dzięki za pomoc. Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejmij sie vagiem i sprawdz czy go jeszcze masz czy moze sama naklejka ci zostala

Wysłane z mojego iPad za pomocą palca wskazujacego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jesteś pewny że to fabryczny alarm? Masz w tapicerce kierowcy przyciski do dezaktywacji ?

alarmfab.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mam tych przyciskow wlasnie. Czekam na przesylke na kabel do vag. Powiedzcie mi tylko prosze gdzie szukac info na temat alarmu w vag?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 dozór wnętrza o ile sie nie mylę

Najlepiej podnieś tylna kanapę dokladnie siedzisko i zobacz czy po srodku masz sterownik od alarmu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez prezesik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mam tych przyciskow wlasnie. Czekam na przesylke na kabel do vag. Powiedzcie mi tylko prosze gdzie szukac info na temat alarmu w vag?

Nie masz tych przycisków czyli nie posiadasz fabrycznego alarmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to naklejka niefabrycznego alarmu...

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie sugeruje sie ta nalepka, wyglada bardzo profesionalnie. Moze jakis dealer w niemczech montowal swoje patenty. Bo jest tez dioda w drzwiach kierowcy i sobie mryga prawidlowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dioda jest zawsze. W autach bez alarmu tez

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montował ktoś w swojej B6 fabryczny alarm? Dla modelu B5 jest bardzo ładnie opisane jednak mało prawdopodobne aby instelacja elektryczna była podobna w B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mimo, ze sa diody, a nie ma tych przyciskow przy schowku lewych drzwi to nie ma nawet podstawowego alarmu...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mimo, ze sa diody, a nie ma tych przyciskow przy schowku lewych drzwi to nie ma nawet podstawowego alarmu...?

Tak, nie ma przycisków we wnęce drzwi = nie ma alarmu fabrycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie. Czy ma ktoś jakieś informacje odnośnie montażu od podstaw fabrycznego alarmu w A4 B6? W swojej A4 nie mam wogóle alarmu a chciałbym zamontować oryginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja mam także pytanko odnośnie alarmu. Działa on u mnie poprawnie, ale po załączeniu się mrugają awaryjki i w środku słychać sygnał alarmu natomiast na zewnątrz nie ma dźwięku. Czy jest to normalne i czy jest możliwość jakiegoś podpięcia pod klakson czy coś aby dźwięk alarmu był słyszalny na zewnątrz w formie "straszaka"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic na zewnatrz nie slychac czy slychac cicho?Taka jest syrenka ori ze ledwie ja slychac. Podobno jak sie podlaczy cos innego to blad wywala.

Wysłane z G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słychać jak się stoi obok auta, a w środku słychać normalnie choc nie jakoś strasznie głośno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzieś mod opisujący montaż ori alarmu do b6 avant?

niema tego na forum, pisz do Kaja to Ci wiązkę ogarnie, mi właśnie niedawno robił, tylko ja mam o tyle lepiej że nie mam oddzielnego modułu pod alarm, a tak to Ci tylko potrzebne jeszcze czujniki w lampce, panel z przyciskiem i syrenka (sprawdź tylko czy MK ogarnia alarm bo ja musiałem wymieniać mimo że miałem w wersji high :facepalm: )

Edytowane przez tom4275
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...