Treść opublikowana przez moglaj80
-
Audi A4 rotor
Poszukaj na ebay.de tam cos moze znajdziesz szybciej
-
Audi A4 rotor
byly 18 w a3 na pewno !
-
B7 Crew
Farba raczej nie. Masz za słaby kabel i nie masz komunikacji z PDC a wiec do diagnozy mam vcds 12 cos i taki sam kabel po zdieci zderzaka i zalozeniu dzialalo przez krotki czas az do teraz dzisiaj sprawdze jeszcze cz cykaja czujniki a moge podmienic czujnik obojetnie ktorym czujnikiem np tylni na testa ? Jaki programem sie polacze i kablem jak bym mial zly ?
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
jezeli masz korbotronic to musisz wprowadzic po kablu zasilanie do drzwi np. Z lampki co ma przycisk podswietlane chyba ze mozna wziasc zasilanie z centralnego ale wydaje mi sie ze nie da rade tak zobacz w temacie led decor zalozonym przez kaju ,tam na ostatniej stronie masz schemat elektryczny drzw poza tym tak jak pisalem potrzebujesz do klamek ten plastik co przewodzi swiatlo i musisz wyciac miejsce na ten plastik
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
w klamce u gory jest wyciecie w nie jest wstawiony plastik ktory przewodzi swiatlo z diody mosial bys wyciac dziure w klamce dokupic ten przezroczysty plastik i diody do podswietlenia tylko nie wiem czy ma jakis numer ten plastik. poza tym jak nie masz orginalnej wiazki a masz z tylu szyby elektryczne mosial bys zmostkowac podswietlenie od przycisku szyb jezeli nie chcesz kombinowac kup wiazki i klamki podswietlane i po sprawie
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
zdradzisz cos wiecej na pw ?
-
B7 Crew
na poczatek chciale sie z wszystkimi przywitac mam problem tez z pdc przestal mi dzialac po zdieciu i zalozeniu zderzaka(malowalem chrom w grilu) czy przyczyna moze byc ze nie ma farby na polowie czujnika bo probowalem sie podlaczyc z kompem ale nie chcial jakies rady co mam zrobic jak to ugrysc ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
niezle pomodziles juz autko GRaTKI za podejscie do tematu wiesz juz wszystko na temat klap w wydechu jak to ugrysc ? Szerokosci i powodzenia w dalszym modzeniu
-
Brak mignięcia kierunku przy zamykaniu auta
kolego sprawdz jeszcze raz dobrze kodowanie ja tak mialem z fabryki tylko po to zeby zwracac uwage na zamkniecie auta kolega kaju to w moment ogarnal no czyba ze dzialalo i nagle przestalo to niestety nie pomoge dalej
-
Oryginalny wzmacniacz
siema jest gdzies temat o tym na forum z tego co sie orietuje to do org zestawu bose dodaje sie jeszcze tube z q5 w kolo zapasowe warunek do spelnienia kolo zapasowe 17
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
piekna RS-ka :slina: :slina: :kox: widuje nie raz na Jeleniej moze kiedys sie spotkamy jakie plany modow na ten sezon? :kox:
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
a z koncowka M?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema kolego do zobaczena na spoocie
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
fajne autko,powodzenia w modach. Cos mi to miejsce przypomina no i odpowidnia osoba do rezania szerokosci
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
fajna furka felga kosior!
-
3.2 fsi duże spalanie czy norma?
no powiem ze ktos ma ciezka noge w miescie spokojnie robie 12l w automacie i quattro trasa najmniej duzo na tempomacie to 9l z malym kawalkiem jazda tak do 140
-
RNS-E brak połączenia z mikrofonem
a to nie pisales nic o telematicu ze masz tego nie przerabialem
-
RNS-E brak połączenia z mikrofonem
chopaki a popatrzcie w watku o bt moze ktos mial taki sam problem przy przejsciu z rsn d na e podmienialiscie microfon? Sprawdzic to przez laptopa
-
RNS-E brak połączenia z mikrofonem
teraz tak jak jest rns-e bez sds kostka c wogule nie bedzie osadzona w pinach mic out 4 i 10 i mic in 1 i 7 mic jest bezposredni polonczony do bt ale nie pamietam ktore piny bo zapomnialem spisac sobie jak nacisniesz ptt powiec help lub hilfe i zobacz czy bedzie jakas reakcja i czy piknie krotko po nacisnieciu ptt .
-
RNS-E brak połączenia z mikrofonem
normalnie mic jest podlaczony do bt czyli z mikrofony az do wtyczki puszki od bt masz ciaglosc jezeli masz do tego opcje sds to jest microfon do rns-e i spowrotem do bt moze jak masz podmien microfon podlanczales lapka ? Bo dziwne ja mialem bt dokladalem sds pociagnalem 4 kabelki do rns-e i wsyzstko chula nic nie kodowalem a zobacz co masz zakodowane z kierownica bo cos mi swita ze tam jest kilka opcji i moze tam trzeba zmienic kodowanie
-
RNS-E brak połączenia z mikrofonem
wez sprawdz w lamce czy kabel sie nie wysunal ,moze dlatego.
-
RNS-E brak połączenia z mikrofonem
sluchaj wiec tak mikrofon pozniej do radia i z radia do bt. Tak powinienes podlaczyc nie pamietam rozpiski ktore to piny a mikrofon masz podpiety teraz pod bt i tez nie dziala? Rozpiske pin powinienes miec na radiu ,zielony kabel od microfonu to plus
-
Dekielki kapsle audi a4 b6
ja mam rozne do sprzedania pokarz felge moze akurat mam takie
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
powodzenia Lukasz
-
drugi uchwyt
siemka mozna wymienic na tunel us .dochodza dwa uchwyty lub do podlokietnika przystawka ale nie wszyscy sa zadowoleni bo jest caly czas klapka otwarta i w momencie chamowania potrafi sie zamknac. przyciski zostaja na miejscu i wszystko org.