Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moglaj80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez moglaj80

  1. kluczyk przekrecisz dopiero jak zamontujesz hak pamietaj dopiero jak wyciagniesz kluczyk po zamontowaniu , hak jest dobrze zalozony!!!
  2. To stacja radiowa musi nadawac TMC u nas nie wiem czy ktoras stacja nadaje, dlatego jest przekreslone .
  3. siemka , chlopaki ktos jest na tyle kumaty zeby mi ogarnal bt w aucie?
  4. u mnie nie chce si polaczyc . jak mam orginalnie podlaczony bt wiesz jakie kable powinny dochodzic do rns-e bo wyciagalem radio ale te trzy wtzczki to nie widzialem (czerwona ,czarna i brazowa) jak to ugrysc?
  5. rns-e rns-e ale nie led ,bose i sterowanie z kierki bez zmieniarki zestaw glosnomowiacy w podlokietniki, w lampce mam mikrofon do zestawu i od bt
  6. radia nie wyciagalem,ale sprawdze dzisiaj,mozesz mi powiedziec ktora wtyczka ,kolor , cokolwiek? bo nie wiem nic na ten temat
  7. ta co wchodzi do bt sprawdzona, a gdzie dalej cos szukac? ta cala wiazka od bt gdzie to dalej idzie? moze byc ze jak dopiero wloze adapter do zestawu glosnomowiacego to zacznie to dopiero dzialac?
  8. siemka, a u mnie , sprawdzilem mam bt M i bylem u kaju i po podpieciu go nie widzial a i znalesc go nie moge jak wchodze do samochodu. cos kolega poradz?
  9. pomysl o dziurach jakie sa a poza tym dziwcko w drodze to lepiej bo bedzie moze spalo w aucie , pomysl w ta strone. a ja sie dopasuje tylko mosze wiedziec konkretnie
  10. siemka chlopaki jestem od jutra do niedzieli w pl jakies spotkanie ze sesja przymusowo, co wy na to? ja juz pomalu szykuje sie na wystawienie autka na forum tu maly przedsmak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/83f8d7d6aee32db3.html sciagnij zapisz i zobacz na kompie ,jest roznica co tym myslicie? ps.mi nie zabiora dowodu juz mnie zatrzymali
  11. potrzebuje z tapicerka soul
  12. takie byly z fabryki tego kolego ci nie powiem
  13. ja mam na tej feldze 235/45
  14. sasiada mam (niemiec) przyjezdrzam patrze nie ma auta ma a4 2.0 tdi pytam co sie stalo? mowi ze piz*nelo na pierwszym cylindrze i silnik sie rozpadl, pytam a kiedy olej wymieniales no ja zrobilem 46 tys i nie wymienialem bo nikt nic nie powiedzial tacy sa magicy na swiecie ( bo widzialem w telewizji ze mercedes wymyslil olej ktory sie nie wymienia mowi) ale panowie sami widzicie ze jeden mowi ze ten dobry, drogi ze ten mam jeszcze gwarancje audi wiec do konca bede mosial lac to co oni leja dlatego napisalem castrol
  15. ok, ja bylem sie tylko dowiedziec bo do serwicu swojego mam 120 km ale dzieki za info
  16. to moze mi odpowiecie ,moge go zmienic ale nie wiem jaki (dokladnie jaka nazwa i to ma byc 5w30 czy cos innego) tak samo olej w skrzyni sie wymienia mam quattro i tiptronica(nie multi 7 biegowego) tam sie olej wymienia ? w ksiazce jest napisane ze co 60 tysiecy w ksiazce serwisowej mialem zaznaczona wymiane ale jak teraz bylem u innego mechanika tak sie teoretycznie zapytac to mowi ze sie nie wymienia w automatach ( dopiero jak sie zaczyna cos dziac) i co Panowie wy na to? byl bym wdzieczny za odpowiedz tez sie ucze jeszcze tego silnika takze nie we wszystkim mam racje
  17. tez tak mialem na poczatku ale powiem ci tak zalozylem sobie ze co 50 tys sprawdzac bede rozrzad(SERWIS to sprawdzac bedzie wiec nie wiem na co trzeba patrzec, a serwic bo mam jeszcze gwarancje na silnik) czy wszystko jest ok,benzyna tylko 98, ja akurat mialem fajnie bo przy wymianie wyczyscili silnik z nagaru co sie zbiera w fsi ale planuje wyczyscic to jeszcze raz przed zima tylko nie mam na to jeszcze sposobu i wiedzy takze na ten temat nic nie podpowiem, olej leje taki jak byl castrol 5w30 wymieniam co 10tys, nie interesuje mnie wskaznik,co do spalania oleju to nieraz doleje 100ml (na dwie wymiany dolalem raz)
  18. moglaj80 odpowiedział(a) na majster151 temat w Audi A4 B6
    kolego kodowanie ,bylem u kolegi robil mi to ostatnio ale nie wiem jak (kilka klikniec i bylo zrobione) wiec z wylaczeniem bedzie to samo
  19. kolego sprawdz rozrzad i rolki czy wszystko ok, ja mialem przy 120tys lancuch wymieniany dobrze ze na gwarancji ale co gorsze ,nie wiem moze zle zalozyli w audi bo teraz mam cos kolo 140tys i jestem umowiony na poprawke bo zaczelo cos stukac po obu stronach.
  20. pod siedzeniem pasazera
  21. ja w sobote jak pogoda pozwoli panowie ale koles napisal ze skladanie elektryczne lusterek nie dziala!! ja sie zastanawiam co zrobic zeby bylo
  22. http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.H1.Xdiffusor+audi+s4.TRS0&_nkw=diffusor+audi+s4&_sacat=0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.