Treść opublikowana przez moglaj80
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemasz
-
Pytanie o działanie kluczyka w oryginalnym haku.
kluczyk przekrecisz dopiero jak zamontujesz hak pamietaj dopiero jak wyciagniesz kluczyk po zamontowaniu , hak jest dobrze zalozony!!!
-
TMC RNS E A4 B7 jak włączyć ?
To stacja radiowa musi nadawac TMC u nas nie wiem czy ktoras stacja nadaje, dlatego jest przekreslone .
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
siemka , chlopaki ktos jest na tyle kumaty zeby mi ogarnal bt w aucie?
-
Problem z połączeniem z fabrycznym zestawem głośnomówiącym
u mnie nie chce si polaczyc . jak mam orginalnie podlaczony bt wiesz jakie kable powinny dochodzic do rns-e bo wyciagalem radio ale te trzy wtzczki to nie widzialem (czerwona ,czarna i brazowa) jak to ugrysc?
-
Problem z połączeniem z fabrycznym zestawem głośnomówiącym
rns-e rns-e ale nie led ,bose i sterowanie z kierki bez zmieniarki zestaw glosnomowiacy w podlokietniki, w lampce mam mikrofon do zestawu i od bt
-
Problem z połączeniem z fabrycznym zestawem głośnomówiącym
radia nie wyciagalem,ale sprawdze dzisiaj,mozesz mi powiedziec ktora wtyczka ,kolor , cokolwiek? bo nie wiem nic na ten temat
-
Problem z połączeniem z fabrycznym zestawem głośnomówiącym
ta co wchodzi do bt sprawdzona, a gdzie dalej cos szukac? ta cala wiazka od bt gdzie to dalej idzie? moze byc ze jak dopiero wloze adapter do zestawu glosnomowiacego to zacznie to dopiero dzialac?
-
Problem z połączeniem z fabrycznym zestawem głośnomówiącym
siemka, a u mnie , sprawdzilem mam bt M i bylem u kaju i po podpieciu go nie widzial a i znalesc go nie moge jak wchodze do samochodu. cos kolega poradz?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
pomysl o dziurach jakie sa a poza tym dziwcko w drodze to lepiej bo bedzie moze spalo w aucie , pomysl w ta strone. a ja sie dopasuje tylko mosze wiedziec konkretnie
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
siemka chlopaki jestem od jutra do niedzieli w pl jakies spotkanie ze sesja przymusowo, co wy na to? ja juz pomalu szykuje sie na wystawienie autka na forum tu maly przedsmak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/83f8d7d6aee32db3.html sciagnij zapisz i zobacz na kompie ,jest roznica co tym myslicie? ps.mi nie zabiora dowodu juz mnie zatrzymali
-
Montaż boczków z roletami A4 B6 B7
potrzebuje z tapicerka soul
-
Czy opony beda pasowały
takie byly z fabryki tego kolego ci nie powiem
-
Czy opony beda pasowały
ja mam na tej feldze 235/45
-
A4 B7 3.2 FSI 255 KM AUK QUARTZ GRAY by Rudy
sasiada mam (niemiec) przyjezdrzam patrze nie ma auta ma a4 2.0 tdi pytam co sie stalo? mowi ze piz*nelo na pierwszym cylindrze i silnik sie rozpadl, pytam a kiedy olej wymieniales no ja zrobilem 46 tys i nie wymienialem bo nikt nic nie powiedzial tacy sa magicy na swiecie ( bo widzialem w telewizji ze mercedes wymyslil olej ktory sie nie wymienia mowi) ale panowie sami widzicie ze jeden mowi ze ten dobry, drogi ze ten mam jeszcze gwarancje audi wiec do konca bede mosial lac to co oni leja dlatego napisalem castrol
-
A4 B7 3.2 FSI 255 KM AUK QUARTZ GRAY by Rudy
- A4 B7 3.2 FSI 255 KM AUK QUARTZ GRAY by Rudy
ok, ja bylem sie tylko dowiedziec bo do serwicu swojego mam 120 km ale dzieki za info- A4 B7 3.2 FSI 255 KM AUK QUARTZ GRAY by Rudy
to moze mi odpowiecie ,moge go zmienic ale nie wiem jaki (dokladnie jaka nazwa i to ma byc 5w30 czy cos innego) tak samo olej w skrzyni sie wymienia mam quattro i tiptronica(nie multi 7 biegowego) tam sie olej wymienia ? w ksiazce jest napisane ze co 60 tysiecy w ksiazce serwisowej mialem zaznaczona wymiane ale jak teraz bylem u innego mechanika tak sie teoretycznie zapytac to mowi ze sie nie wymienia w automatach ( dopiero jak sie zaczyna cos dziac) i co Panowie wy na to? byl bym wdzieczny za odpowiedz tez sie ucze jeszcze tego silnika takze nie we wszystkim mam racje- A4 B7 3.2 FSI 255 KM AUK QUARTZ GRAY by Rudy
tez tak mialem na poczatku ale powiem ci tak zalozylem sobie ze co 50 tys sprawdzac bede rozrzad(SERWIS to sprawdzac bedzie wiec nie wiem na co trzeba patrzec, a serwic bo mam jeszcze gwarancje na silnik) czy wszystko jest ok,benzyna tylko 98, ja akurat mialem fajnie bo przy wymianie wyczyscili silnik z nagaru co sie zbiera w fsi ale planuje wyczyscic to jeszcze raz przed zima tylko nie mam na to jeszcze sposobu i wiedzy takze na ten temat nic nie podpowiem, olej leje taki jak byl castrol 5w30 wymieniam co 10tys, nie interesuje mnie wskaznik,co do spalania oleju to nieraz doleje 100ml (na dwie wymiany dolalem raz)- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- Swiatla/Kierunki USA
kolego kodowanie ,bylem u kolegi robil mi to ostatnio ale nie wiem jak (kilka klikniec i bylo zrobione) wiec z wylaczeniem bedzie to samo- A4 B7 3.2 FSI 255 KM AUK QUARTZ GRAY by Rudy
kolego sprawdz rozrzad i rolki czy wszystko ok, ja mialem przy 120tys lancuch wymieniany dobrze ze na gwarancji ale co gorsze ,nie wiem moze zle zalozyli w audi bo teraz mam cos kolo 140tys i jestem umowiony na poprawke bo zaczelo cos stukac po obu stronach.- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
pod siedzeniem pasazera- Jakie lusterka z kierunkami?
ja w sobote jak pogoda pozwoli panowie ale koles napisal ze skladanie elektryczne lusterek nie dziala!! ja sie zastanawiam co zrobic zeby bylo- Wymiana dokładki tylnego zderzaka
http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.H1.Xdiffusor+audi+s4.TRS0&_nkw=diffusor+audi+s4&_sacat=0 - A4 B7 3.2 FSI 255 KM AUK QUARTZ GRAY by Rudy