- B7 Crew
-
bartekzks obserwuje zawartość [A4 B6] Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED
-
[A4 B6] Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED
Witam i ja mam problem. Niestety ori Ledy rejestracji z getem powodują błąd ale świecą u mnie gdzie ten adapter można kupić? Jakiś link?
- B7 Crew
-
B7 Crew
Witam padł mi przegub na wale od strony skrzyni. Czy ktoś może potwierdzic czy ten będzie pasował? Na opis sprzedawcy allegro biorę poprawkę bo wiadomo różnie z nimi PRZEGUB WAŁ WAŁU AUDI A4 S4 RS4 B5 B6 B7 25z/100mm Bieżeń - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz PRZEGUB WAŁ WAŁU AUDI A4 S4 RS4 B5 B6 B7 25z/100mm z Bieżeń na... Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Wszystko zależy jaka cześć ostatnio byłem w ASO po zaślepkę do tunelu do b7 i tego już nie ma...
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Witam może ktoś potwierdzić, że wkłady lusterek zewnętrznych fotochrom z a6 c6 przed lift i a3 8p pasują do b6/7? Lub może ktoś ma lewy wkład? Pozdrawiam
-
[ALL TDI PD] Aktywacja kontrolki check engine ?
Albo wgrać ori soft albo w tabeli błędów z powrotem aktywowac. Jedź do ogarniętego tunera powinien pomoc Oczywiście że się da... Nie dziwna tylko częsta praktyka magików którzy się nazywają tunerami a g.. Potrafią kolego
-
[ALL TDI PD] Aktywacja kontrolki check engine ?
Możliwe że ktoś usunął z tabeli błędów ( czasem jakiś nie ogarnięty tuner potrafi robić taka rzeźbę)...
-
B6 DIVISION
Widziałem to już w necie. Może ktoś potwierdzić że ta bliżej łapy skrzyni to zaznaczona na foto Może ktoś ma na sprzedaz? Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Witam ma ktoś foto auta z quattro od spodu sypie mi się jedna osłona termiczna i chce ustalić która to, próbowałem wdrapać się pod auto ale mam dosyć obniżone a chciałbym zamówić przez weekend ("brak dostępu do kanału) Pozdrawiam
-
B7 Crew
Witam ma ktoś foto auta z quattro od spodu sypie mi się jedna osłona termiczna i chce ustalić która to, próbowałem wdrapać się pod auto ale mam dosyć obniżone a chciałbym zamówić przez weekend ("brak dostępu do kanału) Pozdrawiam
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Potwierdzam można mam u Siebie wydech na 4 rurki ori s4 b7 aktywny i działa raz głośniej raz ciszej po wciśnięciu guzika Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Witam szukam kratki nawiewu (Europa) strona pasażera ma ktoś może na zbyciu? Najlepiej siwa /szara ale ostatecznie czarna też może być, muszę Uchwyt do ustawiania kratki przełozyc bo u mnie pękło są się w ogóle? Pozdrawiam