Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moglaj80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez moglaj80

  1. sorki na to pytanie nie potrafie odpowiedziec sam kupilem caly zestaw w niemczech ale jeszcze nie zakladalem tzn. Kaju zakladal bo to on mi wszystko modzi.
  2. jezeli chcecie wrzuce wszystkie schematy dlugosci kabli co gdzie i jak bo kupilem caly kaplet .
  3. dobra nie bede sie ponizal do twojego poziomu paaaaa
  4. Chlopie pijesz do mnie czy co? masz jaja to zadzwon i powiedz co CI na sercu lezy chlopie! Zadalem normalne pytanie! To ty masz jakis problem i to nie tylko ja to widze czepiasz sie wszystkich ja mam dzwonic do ciebie prosze cie, nie bede tracil kasy jezeli nie jestes adminem to po co odpisales jezeli ktoras z moich wypowiedzi urazila twoje jaja to przepraszam
  5. panie adminie kiedy jakis spot organizujesz bo chetnie bym sie spotkal?
  6. dzieki kolego jestem w niemczech narazie net na telefonie tylko i mi sie wszystko nie wyswietlilo. Jeszcze raz dziekuje
  7. witam chlopaki czy panel elektrycznego ustawiania jest taki sam w memo i bez? Silniczki sa takie same na prawym i lewym fotelu jaki sterownik pamieci ma numer i moze to byc tez z anglika?
  8. Wytlumacz mi prosze co CIe urazilo?i jaka to byla docinka? moze jakis zwrot nie odpowiedni - wulgarny? Tym bardziej ze moj post nie byl adresowany do CIebie a o ile wiem to wolny kraj i jest wolnosc wypowiedzi i moge miec wlasne zdanie... SIedzicie sobie gdzie indziej spoko luz ja tam nie zagladam i nie interesuja mnie wasze posty tym bardziej sie dziwie po co tu zagladacie i co was boli... juz dobrze wiesz o co chodzilo inaczej bym tego nie napisal. Kazdy moze miec zdanie ale po co te docinki i wiesz o co chodzi , zakonczmy to i tyle. Luzik arre.
  9. here we go again... Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka Antek luz ,-)
  10. arre zluzuj wkoncu z tymi docinkami o fb
  11. przeciez my tez male dzieci jestesmy
  12. Ale o co Ty do mnie pijesz?Ja nic nie organizuje jestem tylko wlascicielem watku i tyle nikogo nie zmusze do przyjazdu na spoty tym bardziej do pisania tutaj chca pisac na FB niech sobie pisza By spoty organizowac trzeba tutaj pisac a nie na FB czy innych By spoty byly musi byc kilku chetnych ktorzy beda na nie przyjezdzac Kazdy tu moze pisac kazdy moze odpowiadac Alkospoty? byl moze jeden... a ze mu w kilka osob sie kumplujemy i spotykamy to co reszcie do tego? do nikogo nie pije zle zrozumiales wypowiedz , zobacz co inni pisza bo jak tak dalej bedzie to nikt nie bedzie odwiedzal tej strony . Pisz co chcesz wszyscy wiedza o co chodzi a na imprezke mozna sie umawiac przez sms a nie nabijac posty ale kto jak woli i do nikogo nie pije.
  13. arre jak dalej bedziesz tak organizowal spoty to nigdy nikt sie nie spotka . alkospoty poniewaz tylko na to pytanie dostaje sie odpowiedz jak ktos cos to nawet nikt nie napisze nie znam sie , nie wiem. wez sie w garsc kolego powiedz ze dales plame a nawet na fb beda pisac kiedy spot i bedzie kupa ludzi
  14. ja na ten wekend tez bede napiscie co i jak a sie dostosuje na jakis wiekszy spocik.
  15. siemka a wiec nowy silnik siedzi, mruczy calkiem inaczej jak stary silnik. zalalem LM i powiem ani grama nie bierze za jakis miesiac powinienem sie ogarnac to powstawiam nowe zdiecia z modami.
  16. siema chlopaki bede na ten wekend w pl jakis spocik ?
  17. auto odebrane sam silnik nowka osprzet przelozony moj,fajnie mroczy Zaczynam sie przygotowywac do rezania air bag off przycisk start przycisk s klamka pasazera i popielniczka us doszly moduly skladania lusterek zdiecia niedlugo
  18. dokladnie ale podejzewalismy co innego najwazniejsze ze problem z glowy http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1fc067bd3cace337.html
  19. podswietlenie podpialem pod poswietlenie klamki, przyciskow ok,dzięki. a kieszenie drzwi podświetlałeś paskiem ledowym czy czymś innym? pasek led zimny bialy 3 cm kaju wjedzie i to z nowym silnikiem dopiero bedzie mozna sprawdzic, bo sam jak jechales to nie czoles ze nie ma kompresji na cylindrze ( ten metaliczny dzwiek co bylo slychac, stukanie) ciekawe ile mial koni jak bylo zepsute, a szedl sam wiesz jak
  20. siema chlopaki http://a4-klub.pl/index.php?/topic/324414-czarny-avant-32q/ oceniac podpowiadac co dalej, myslalem o foli albo czarny lub czerwony mat na elementy lusterka dolne listwy na drzwiach ,dyfuzor z tylu i co wy na to zeby slupek b i ta ramke trojkatna w slupku c okleic?
  21. podswietlenie podpialem pod poswietlenie klamki, przyciskow
  22. Piotrek napewno , po tym ja nowy motor bedzie to juz wogole nitroo orientujesz sie w ilu % sa przyciemnione fabrycznie? jedrekx juz cos wybieram i wysle napewno z lusterkami ciezka droga ,chce zeby wszystko bylo spasowane idealnie , mysle ze czas to jakies dwa trzy miesiace do tego nie wiem czy sam silniczek przeloze z obodowy do obodowy czy one sa jakies inne, ktos podpowie ? nowinka z ostatniej chwili silnik padl!!!!! na 5 cylindrze brak sprezania policzyli czesci i bardziej im sie oplaca silnik wymienic gwarancja oczywiscie ale nie robocizna i tak za jakies 3tys mam nowy silnik zdiecia na dniach a samochod do odebrania w przyszlym tygodniu w zaleznosci kiedy silnik przyjdzie
  23. Po czasie i ja postanowiłem napisać coś o swoim Audi. Autko kupione w niemczech z przebiegiem ok 135 tys, kupiony z salonu Seata (1 wlascicel dziewczyna) uderzona (zdiecia i naprawa audi), naprawa 4-6 cylindra ,nowy lancuch ,ksiazka serwisowa ,ze wszystkimi naprawami.wszystkie przeglady w Audi(gwarancja jest do 14.02.20016) Szukalem bialej na zewnatrz i jasnej w srodku, ale wiecie jak to nie raz jest, a ze chcialem miec dosyc dobrze wyposazona trafilem przeciwienstwo . Najwazniejsze bylo Avant 3.2 fsi quattro i leniuszek. kilka zdiec po zakupie https://s26.postimg.org/o6on2qcm1/24052015237.jpg https://s26.postimg.org/sh3aybhp5/24052015238.jpg https://s26.postimg.org/yoeoyhdg9/07032015142.jpg https://s26.postimg.org/dg10h1yzd/07032015144.jpg https://s26.postimg.org/c2dyzhp3t/07032015147.jpg Co do wyposazenia ktore bylo s-line na zewnatrz s-line w srodku zawieszenie 1bv lusterko wewnetrzne fotochrom bi-xenon skretny Clh Drl czujnik swiatel czujnik deszczu tempomat kolorowy fis bose kierownica troj raminenn multi + lopatki do tiptronik fotele przod i tyl podgrzewane rns-e cztery szyby elektryczne lusterka skladane parktronik przod i tyl zestaw glosno mowiacy w podlokietniku bt. M pol skorki material soul webasto z pilotem zima i lato na 17 org audi servotronic roleta bagarznika z siatka hak sciagany akumolator 94ah Co zrobione pakiet oswietlenie w drzwiach i przestrzeni nog wymiana na led oswietlenia w srodku lusterka zewnetrzne fotochrom z podswietleniem przestrzeni auta kaju co bylo dziwne instalacja fotochromu w lusterku trzeba bylo poscic kabelbi przrez drzwi do sterownika i zadzialalo https://s26.postimg.org/duxzxxnbt/15122015459.jpg https://s26.postimg.org/8mlupxrvd/20161002_155416.jpg podswietlenie ambiente w lampce, podswietlenie led decorow w srodku (pomysl kaja, wykonanie wlasne ,podswietlenie kieszeni w drzwiach i podlokietnika. https://s26.postimg.org/rhhlgcrx5/20161002_180612.jpg https://s26.postimg.org/ovy8nlye1/IMG_20160225_WA0005.jpg https://s26.postimg.org/9mlcd4lsp/20161002_131329.jpgczeka na montarz i nie wiem czy bedzie pasowac w b7 z telefonem w srodku ???? odrazu po kupnie wymienione oleje w silniku, skrzyni i napedzie quattro,plyn chlodzenia ,plyn chamulcowy led rejestracji i pozycje https://s26.postimg.org/3wdjid7bt/10112015439.jpg https://s26.postimg.org/khg2ddfmh/10112015436.jpg plastiki w silniku na serwo i filtr powietrza Krycha https://s26.postimg.org/eu6fhl2e1/20161002_163255.jpg droga oslona czeka caly czas na montarz ale brak czasu :facepalm: :facepalm: rozne lampki ,plastiki posti_a6 Wojtek_A4 Co w planach: lusterka z b8 z kieronkami, caly czas pracuje tylko czasu nie mam na ogarniecie ale pewnego dnia bedzie skladane elektrycznie zmieniarka tv, aux mozliwosc ogladania filmow kamera cofania nowe mapy felgi pomalowac na czarno oraz zaciski troche dodatkow w carbonie (hydromalowanie jeszcze nie wiem jaki kolor wybrac ): listwy dolne drzwi, lotka na bagarzniku. dyfuzor z tylu, obudowy lusterek, najprawdopodobniej caly gril,dekle od felg,listwy dekor w srodku Przycisk S (rs4) Piotrek81 przycisk Start (rs4) kupiony :banan:zamontowany w koncu 2016 dzzieki kaju https://s26.postimg.org/6ixnd1nx5/IMG_20160328_WA0002.jpg https://s26.postimg.org/q0npf8vh5/IMG_20160328_WA0003.jpg https://s26.postimg.org/i6n3tuno9/IMG_20160328_WA0004.jpg air bag off Piotrek81 https://s26.postimg.org/y383lcbx5/20161002_153616.jpg https://s26.postimg.org/z6s7xawk9/20161002_153648.jpg cos moze w stylu przycisku s (jak pozwoli niemiecki TUV) Piotrek81 led do drl i halogenow przyciemnic szybki z tylu (w jakim stopniu przyciemnic zeby fotochrom dzialal?) roletki sloneczne w drzwiach tylnych 2016 po dlugich poszukiwaniach znalazlem tylko takie i skusilo mnie to na zmiane calego srodka na chwile obecna rozgladam sie za recaro w alcatarze elektryki i co dalej poszlo w modach pamiec do fotela kierowcy co rownierz piotr mi to zalatwil https://s26.postimg.org/x3d7bw7dl/20161002_131604.jpg https://s26.postimg.org/j9tg0l461/20161002_132635.jpg podswietlany kubek kompas w lusterku, Piotrek81 home-link Piotrek81 https://s26.postimg.org/v24a83hp5/20160817_153401.jpg klamka pasazer przod us z zamykaniem do centralnego Piotrek81 https://s26.postimg.org/rhhlgcrx5/20161002_180612.jpg zastanawialem sie nad przyciemnieniem troche tylnych lamp skladane lusterka przy zamknieciu auta kkam spryskiwacze mgielkowe czekaja na wysylke i montarz :doh: szufladki ,siatki na oparcia ,haczyki do siatek w rolecie i guma na prawa strone w bagarzniku https://s26.postimg.org/b5ylu5sgp/25032016607.jpg https://s26.postimg.org/g5w223y3d/25032016608.jpg https://s26.postimg.org/opffzv6ft/25032016609.jpg siatka duza do bagarznika Piotrek81 oslony na podszybie Burrows https://s26.postimg.org/eu6fhl2e1/20161002_163255.jpg wygluszenie drzwi dywaniki na lato troche pokupywane ale narazie czsu nie ma ale pewnego dnia sie zjawie u kaju izaczniemy dzialac tam jeszcze kolega nitroo pomagal Jak byscie mieli jeszcze fajny pomysl co do wygladu i dolozenia czegos, pisac chetnie rozwaze propozycje co do felg to moze jakies 18+dystanse ,zawieszenie zostawie takie jakie jest no i jeszcze podziekowania dla izzy36 za wszelka pomoc, w szczegolnosci za pomoc przy lusterka z a6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.