Treść opublikowana przez moglaj80
-
Listwy Dekory LED
tak sczerze nie pasuje mi > kwestia gusti wole czewony pasuje do sroka ale kto wie moze mnie namowisz jak przyjade to zobaczymy.
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Ladne wozidelko,powodzenia w modach? Co do oslon podasz numerki bo szukam juz dlugo do 3.2fsi i mam problem w znalezieniu odpowiedniej? Szerokosci i milej zabawy.
-
A4 B7 3.2 FSI Czarny S-Line
Wiatmy w gronie 3.2fsi
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Fajnie modzisz, ladne zadbane autko szerokosci
-
Audi A4 B6 Avant - Lusterka fotochromowe nie działają
to inna kostka niz ta od przejscia drzwi powinienes znalesc bez problemu jest tam tylko jedna taka kostka pomaranczowa umiejscowina na dole do tej pomaranczowej dochodza tylko dwa kable i to sa od fotochromu wewnetrznego z kostki 6 pinowej jak juz przejdziesz z kablami przez drzwi to mozesz bezposrednio za kostka w kable od fotochromu sie wlotowac (ja tak mam i dziala pieknie)
-
Audi A4 B6 Avant - Lusterka fotochromowe nie działają
slupek a kierowcy na dole pomaranczowa kostka ,tam dochodza od lusterka wewnetrznego . Od tamtad do sterownika drzwi poprowadz po dwa kable
-
Siemianowy Golfik Gti
piekny i doinwestowany GOLF szerokosci Marek
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
powodzenia w modzeniu bardzo ladna sztuczka i dopracowana w detalach szerokosci
-
[B6] Uchwyt boku kierowcy i jego elementy sterowania
najbezpieczniej odkrec dwie srobki od blendy lusterka i wtedy masz dostep ,masz pewnosc ze przy wyjmowaniu nie peknie wklad .
-
[B6] Uchwyt boku kierowcy i jego elementy sterowania
a zebys byl pewien czy sa podgrzewane wklady to wyjmij jeden i zobacz czy dochodza dwa kable od podbrzewania jak przekrecisz pokretlo od lusterek na ten symbool to sie skladaja ?
-
przycisk START ENGINE RS4
B6 tak samo czy trzeba coś innego jeszcze dokładać? lecisz z tematem wszystko to samo jak co to wal po instalacje do koleki Kaju !!! Wszystko ma na podstawie org.
-
B7 Crew
A co siemian auto na styl rdzewiaka robi teraz[emoji23]A tak serio ? Polewałem bagażnik wodą (lepiej uprzedzę że zamknięty [emoji854]) wszędzie sucho , i dziwi mnie że pod tą tapicerką po obu dwóch stronach jest lekko zaśniedziałe/podrdzewiałe koło tych śrub z zdjęcia a moze poprostu nikt tam nie zagladal i woda sie skroplila i zardzewialo ja tak mialem i teraz mam spokoj
-
Podlaczenie kiery multi z lopatkami
zalezy z kad jestes pisz to ziomow pw i bedziesz wszyystko wiedzial
-
Audi A4 B6 Avant - Lusterka fotochromowe nie działają
sprawdz w slupku A na dole czy masz kostke pomaranczowa i czy dochodza kable do niej ,jezeli nie to mosisz pociagnac z lusterka wewnetrznego po dwa kable do lusterek zewnetrznych dwie mozliwosci albo sam pociagniesz dwa kable sam do lusterka i polaczysz albo mosisz kupic lusterka z fotochromem i wymienic jak bys potrzebowal fotochromy zewnetrzne to pisz pw
-
Podlaczenie kiery multi z lopatkami
nie chce wprowadzac w blad ale wdaje mi sie ze po podlaczeniu wszystkiego ( modol kierki i wszystko potrzebne do tego ) kodowanie i powinno dzialac a masz automat?
-
Audi A4 B6 Avant - Lusterka fotochromowe nie działają
jezeli nie dochodza 4 kabelki do wkladu nie masz fotochromu zewnetrznego jezeli masz sprawdz napiecie
-
Audi A4 B6 Avant - Lusterka fotochromowe nie działają
pokarz wklad jak wyglada od strony lustra?ma ramke czarna lub niebieski pasek wokolo wkladu, tak jak wyrzej sprawdz czy masz tam napiecie jak dobrze pamietam to 4v nie wiecej
-
Audi A4 B6 Avant - Lusterka fotochromowe nie działają
sprawdz czy masz prad na kablach w lusterkach zewnetrznych .
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
fajnie modzisz bede sie przygladal co do emblematu to pomalowalem sam emblemat na bialo proszkowo do tego mam prysmieta ramke i znaczek audi w czarnej gumie i teraz wyglada bardzo fajnie ,przynajmniej dla mnie szerokosci i pociechy z autka
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
roznie jest raz schodzi samo ,nieraz trzeba prysnac czyms ,jak nie schodzi to sciagacz
- B7 Crew
-
przycisk START ENGINE RS4
przycisk START 8e0 905 217strone wczesniej masz zdiecie jak wyglada ,ja niestety nie mam numeru zapalniczki moze ktos inny napisze a zapalniczka?
-
przycisk START ENGINE RS4
przycisk START 8e0 905 217
-
Oklejanie podsufitki
dasz nawiar na ta firme lub linka?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema siema jak co to pisz cos sie wymysli.