Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moglaj80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez moglaj80

  1. zrobię zdiecia gwarancji i sam zobaczysz ja to zaakceptowalem
  2. wiem o co chodzi Tobie z gwarancją u mnie to tak wyglądało i to opisałem dodam jeszcze że ma silnik czekałem 3 tygodnie
  3. cena silnika była wyższa niż wartość całego auta
  4. miałem. auto na gwarancji po testach silnika lub po sprawdzeniu ciśnienia miałem na 4 3.2 bara na 5 było 6 bara i stwierdzili że lepiej go wymienić bo jak wymieniali te dwa i coś nieplanowanego się stanie to będą większe koszta i dlatego wymienili silnik bez osprzętu!!! potwierdzili to w aso w Freund bo byłem tam bo myślałem że to problem z łańcuchem który był na gwarancji jeszcze ale.jak się dowiedziałem jakie koszta to zadzwoniłem do aso seat gdzie kupiłem auto i miałem gwarancję, po sprawdzeniu to samo potwierdzili i wymienili silnik z udziałem własnym ponieważ koszt silnika przekraczał. wartość auta !!!
  5. pisałem. w drogim wątku o 3.2 fsi auk robione miałem na gwarancji brak kompresji na dwóch cylindryczne koszt wymiany na org czesciach 8tys euro xa jeden cylinder przynajmniej w de
  6. 3 tys euro wpakowałeś w 10 letnie auto? niestety ale za to mam nowy silnik!!! zawsze lepiej 3 niż całe koszta , ja się tego też nie spodziewałem
  7. no też mam ten problem ja mam b7 auk u mnie przy 120tys został wymieniony łańcuch i prawa strona silnika na gwarancji . kupiłem auto jak miało 137tys gdy stuknelo ok 150tys zaczęło coś stukac i po burzy oleju miałem 1 litr na 500km, dobrze że miałem gwarancję diagnoza brak kompresji na 4 i 5 cylindrów koszt wymiany jednego to 8tys euro a że są dwa do wymiany to stwierdzili że lepiej wymienić silnik na nowy żeby nic więcej się nie stało kostka 18tys +3 tys mój wkład czyli 21tys oczywiście euro jak do Tadeusz zrobiłem 50 tys na nowym silniku olej leje lm 5w40 nie long live , wymieniam co jakieś 12tys i mam spokuj
  8. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Engine start z RS4 masz? czy on powoduje jakieś błędy? u mnie 0 błędów
  9. Pisz do kaju powinien Ci to ogarnąć
  10. moglaj80 odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B6/B7
    tego ci nie powiem ,musi się ktoś inny wypowiedzieć
  11. moglaj80 odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B6/B7
    najbezpieczniej wykrecilem blende pod lusterkiem i palcami wyschnie szybko wkład
  12. moglaj80 odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B6/B7
    wyjmij wkład i zobacz czy to są wkłady podgrzewane .
  13. bez czujnika świateł
  14. Rosomak piękny, bardzo ładnie wyglądają listwy w innym kolorze gratki za mody
  15. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    fajny modzik ten przycisk START ale powiem że z przyzwyczajenia odpalam kluczykiem
  16. kolego ale tu mowa o wycieku płynu do spryskow . to nie ma nic wspólnego z układem chłodzenia!
  17. kolego ciężko jest z tym modem ! widziałem że zakładają stelaż i obudowy z b8 na nasze stelaże problem w tym że jest inne mocowanie trzeba pilnować ale po tym nie masz składania lusterek !!! ja próbowałem sam kierunek z b8 włożyć do środka ale za mało miejsca wydaje mi się że nic nie wykabinujest ale próbuj i daj znać czy coś wykminilem.
  18. pos-1 bez kontroli 12 zł pos-2 z kontrolą 17 zl cena za sztukę
  19. nie zastanawiaj się czy będzie chodziło i wywalało błąd napisz do tomnika i po sprawie
  20. moglaj80 odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B7
    jak to nie robi jak mam do b7 !!!! i to na pewno od roku bo zamawiałem
  21. stronę wcześniej masz wszystkie namiary na kolegę
  22. moglaj80 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    z jakiego podłokietniki!! w tym przypadku musisz wprowadzać dwa kable do każdych drzwi gdzie w drzwiach masz już ten kabel bez sensu ewentualnie jak masz z tyłu korby to wtedy musisz puścić po dwa kable w tylnie drzwi Ogarnij się chłopie i nie pisz bzdur! Po co rozbebeszać boczki i prowadzić do nich po dwa przewody w słupku, pomyśl! Wszyscy dobrze napisali - wystarczy wziąć prąd i masę z oświetlenia podłokietnika, zapalniczki lub popielniczki (przedniej, tylnej). nie wiem czy zauważyłeś ale się poprawiłem bo mi uciekł jeden post. Oczywiście że kolega ma rację żeby wziąść zasilanie np z podłokietnika
  23. moglaj80 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    z jakiego podłokietniki!! w tym przypadku musisz wprowadzać dwa kable do każdych drzwi gdzie w drzwiach masz już ten kabel bez sensu ewentualnie jak masz z tyłu korby to wtedy musisz puścić po dwa kable w tylnie drzwi Tutaj kolega miał na myśli prąd do zasilenia oświetlenia klamry pasówWysłane z mojego Honor'a 5X. Pozdrawiam ;-)[/quote to sorki nie doczytałem to akurat po drodze do mnie jak będziesz wracał to możesz wpaść na dobrą cherbatke. ps.paczka przyszła podziękował.
  24. wyjąć radio, Klimek i jak masz Podłokietnik to też trzeba ściągnąć a później tunel nie mam manualna gdzie są śroby ale myślę że to ogarniesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.