Treść opublikowana przez moglaj80
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
pięknie Norbi widzę że czasu nie marnujesz ?????????
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
napisz do mnie na fb Marcin kwasnicki to zrobię zdiecia i podam wymiary bo tu mi trudno dodać zdiecie z telefonu
-
Spoty wrocławskie
dzięki chłopaki za info
-
Spoty wrocławskie
dzięki
-
wymiana oleju w hp6
witam gdzie zrobią mi wymianę oleju dynamiczna w okolicach Wrocławia poleci ktoś dobry warsztat
-
Spoty wrocławskie
siemka czy macie jakiś naprawdę dobry warsztat we Wrocławiu lub okolicy chciałem olej wymienić w tiptronicu?
- B7 Crew
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
dzięki kupię i sprawdzę tak masz rację filtr canbus?✌✌✌
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
kasownik sory telefon mi tak napisal?? ledy są orginalne OEM czyli jak kupie kasownik to led zacznie świecić? bo mam tak że jak zapalenie pozycje to świecą a jak zapalenie silnik to mrugna dwa razy i gasna i mam błąd na fis
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
kurcze mi mrugna dwa razy ledy org i się nie pala i błąd na fis myślisz że jak kupie kątowniki to będzie działało?
-
Samopoziomowanie nie działa. Jak rozpoznać xenon skretny
przy poziomowania widać jak soczewki jeszcze oprócz poziomowania idą w lewo i prawo sprawdź za skrytka czy masz wypieta wtyka do modułu bo jak jest odpieta to nie ma błędu na fis
-
Dolna osłona silnika i podszybie
no niestety za wszystko trzeba płacić nie ma gratisów ?
-
Dolna osłona silnika i podszybie
przecież tam są specjalne śroby do tego są różne długości i masz jeszcze plastikowe śroby może jak kupisz w aso osłonę to dostaniesz śroby w komplecie ale wątpię w to że to dodają do kompletu
-
Dolna osłona silnika i podszybie
mają osobny numer tak jak i wszystkie śroby do mocowania osłony
-
Dolna osłona silnika i podszybie
w b7 też jest ta listwa na której montuje się osłonę silnika
-
PDC co potrzebne?
w b7 avant ja mam wszystko po lewej stronie
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
zmierz na kablu czy masz napięcie chyba powinno tam być coś koło 3.6v tylko wymusza na lusterku sciemnienie się i sprawdź napięcie
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
podłączenia się pod temat żeby mi się gdzieś nie zapodział
-
S7 EDGE a "szkło" , przestroga
i dobrze mówisz Łukasz mi już 2 razy wymieniali telefon ? ale się dalej nie nauczyłem i mam go bez żadnej ochrony
-
B7 Crew
masakra kaju na prawdę mi jak silnik wymieniali to miałem zastepczaka ponad dwa miesiące w tym czasie zrobiłem 15tys nawet się słowem nie odezwali a tu liczą za zderzak 300zl z pianki jest droższy trzymam kciuki żeby wszystko się wyjaśniło po twojej myśli ?
-
S7 EDGE a "szkło" , przestroga
a nie lepiej ubezpieczyć telefon