Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moglaj80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez moglaj80

  1. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja dałem za nowe oem z plastikami mocujących 47 dolarów montaż dopiero jak będę w pl za jakieś 2 lub 3 miesiące
  2. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dobrze wiedzieć Norbert ja już tył mam kupiony z plastikami mocujących szukam jeszcze przodu ???
  3. napisz do mnie na fb Marcin kwasnicki to zrobię zdiecia i podam wymiary bo tu mi trudno dodać zdiecie z telefonu
  4. dzięki chłopaki za info
  5. dzięki
  6. witam gdzie zrobią mi wymianę oleju dynamiczna w okolicach Wrocławia poleci ktoś dobry warsztat
  7. siemka czy macie jakiś naprawdę dobry warsztat we Wrocławiu lub okolicy chciałem olej wymienić w tiptronicu?
  8. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ????
  9. dzięki kupię i sprawdzę tak masz rację filtr canbus?✌✌✌
  10. kasownik sory telefon mi tak napisal?? ledy są orginalne OEM czyli jak kupie kasownik to led zacznie świecić? bo mam tak że jak zapalenie pozycje to świecą a jak zapalenie silnik to mrugna dwa razy i gasna i mam błąd na fis
  11. kurcze mi mrugna dwa razy ledy org i się nie pala i błąd na fis myślisz że jak kupie kątowniki to będzie działało?
  12. przy poziomowania widać jak soczewki jeszcze oprócz poziomowania idą w lewo i prawo sprawdź za skrytka czy masz wypieta wtyka do modułu bo jak jest odpieta to nie ma błędu na fis
  13. no niestety za wszystko trzeba płacić nie ma gratisów ?
  14. przecież tam są specjalne śroby do tego są różne długości i masz jeszcze plastikowe śroby może jak kupisz w aso osłonę to dostaniesz śroby w komplecie ale wątpię w to że to dodają do kompletu
  15. mają osobny numer tak jak i wszystkie śroby do mocowania osłony
  16. w b7 też jest ta listwa na której montuje się osłonę silnika
  17. moglaj80 odpowiedział(a) na wesz82 temat w Audi A4 B5
    w b7 avant ja mam wszystko po lewej stronie
  18. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja mam problem bo mi mrugnie dwa razy i gasna miałem od Tomnika i było ok będę musiał zamówić to z kufatech i sprawdzić
  19. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja kupiłem i mam tak że normalnie świeci ale jak dam na zapłon dwa razy mrugnie i wyskakuje błąd sam się zastanawiam co to może być ?
  20. zmierz na kablu czy masz napięcie chyba powinno tam być coś koło 3.6v tylko wymusza na lusterku sciemnienie się i sprawdź napięcie
  21. podłączenia się pod temat żeby mi się gdzieś nie zapodział
  22. i dobrze mówisz Łukasz mi już 2 razy wymieniali telefon ? ale się dalej nie nauczyłem i mam go bez żadnej ochrony
  23. moglaj80 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    masakra kaju na prawdę mi jak silnik wymieniali to miałem zastepczaka ponad dwa miesiące w tym czasie zrobiłem 15tys nawet się słowem nie odezwali a tu liczą za zderzak 300zl z pianki jest droższy trzymam kciuki żeby wszystko się wyjaśniło po twojej myśli ?
  24. a nie lepiej ubezpieczyć telefon

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.