Treść opublikowana przez moglaj80
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
że się wtrąca i polecę kaja to od razu namówić go na wiazke do przodu pdc to już całkiem będziesz miał motywację hehe
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
ta obudowa będzie pasowała bo mam taką na aucieco do sprawy wycieraczki z VW nie odpowiem
- B7 Crew
-
wygłuszenie maski
b7 3.2fsi jest
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
niby tak ale jak przez przypadek jakoś się wciśnięciu to jest problem ale wydaje mi się że to tylko kwestia jeszcze jednego przekaźnika i temat rozwiązany bo ja jak przyciskami to coś cykaja więc chyba to przekaźnik Już kiedyś się tym interesowałem i potwierdził mi to ostatnio kolega, że w b7 nie było różnych stacyjek, chyba że automat i manual. Stacyjki z rs nie mieliśmy w rękach więc tu się nie wypowiem ale w rs jest osobny przewód z ecu poprowadzony do rozrusznika żeby go odcinał. U Ciebie najprawdopodobniej jest moduł dołożony który opisany jest na elektroda.pl NIE proszę nawet nie mów o czymś takim że mam coś z jakiejś elektrody kupiłem auto w de kobitka auto oddał o 8 rano do salonu w zamian ja je kupiłem o 12 po południu nie auto było brudne bo użytkowane nawet nie zdarzył i posprzątać więc nie myślę żeby zakładali Niemcy coś w salonie z elektrody!! kaju sam się dziwił a nawet ja bo mam kolegę że Zgorzelca który też jest tu na forum i on ma też b7 tylko 3.0 tdi i nie ma takiej stacyjki a u mnie 3.2 fsi jest dodam jeszcze że u mnie przycisk start był p&p u aker też ale po naciśnięciu u niego rozrusznik kręci jak silnik był wlaczony
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
byłem dziś i pomacalem kierke w realu jeszcze ładniej wygląda
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
dokładnie spróbuj czy ci się podobać będzie ja też mam już rok i wszystko ładnie wygląda tylko mosisz dobrze odtluscic kupiłem zestaw foliatech
-
ORI alarm a4/b7
przypomnij jutro na pw mam schemat
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
mi w de też wybiła szybę ale miałem szczęście bo czekolada że schowka zniknęła nic więcej, ale koszta były wymiany i szyby współczuję aby mu ręce odpadły!!!!
-
Czyszczenie nagaru FSI TFSI TDI
też dołączę się do tematu
-
Jak otwarzac muzyke z karty pamieci SD MMI
końcówka utworu mp3 i nie za długi tytuł piosenki
-
Zacisk tył - nie odbija ręczny
jak się można z Tobą skataktowac ? masz whatsapp?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Z tąd brałem przycisk,cena jest wciąż taka samahttp://www.ebay.de/itm/Audi-RS4-Start-Schalter-Steuerung-Umbausatz-Enginestart-B7-Taster-Switch-A4-Umru-/152261967124?hash=item2373853d14:g:dhoAAOxyuDpSE8BM dokładnie u niego też kupowałem
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
niby tak ale jak przez przypadek jakoś się wciśnięciu to jest problem ale wydaje mi się że to tylko kwestia jeszcze jednego przekaźnika i temat rozwiązany bo ja jak przyciskami to coś cykaja więc chyba to przekaźnik
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
masz stacyjka nowego typu ?A co to znaczy? Bo nie mam pojecia stacyjka nowego typu to taka w której nie mosisz trzymać kluczyka prekreconego żeby odpalić silnik wystarczy raz cyklach i auto samo startuje . pytam bo wiem że chłopaki mieli stacyjka lub rozrusznik starego typu i po podłączeniu jak silnik chodził to jak nacisnąć to rozrusznik kręci przy oddalonym silniku ja mam nowszego typu i chula wszystko pięknie
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
masz stacyjka nowego typu ?
-
Podświetlana zaślepka z logo audi.
Pisz do piotrek81 on ma stronke firmy która to robi dla audi i nie tylko i można zamówić funkcje jako zaślepki , przycisku i czegoś jeszcze tylko z tego co pamiętam to cena odstraszają bo za opcje przycisku taki jak pdc z czymś wymyślony coś ok 40 euro jak się nie mylę
- B7 Crew
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
Stronę wcześniej wrzucałem zdjęcie jak wygląda i gdzie znajduje się gwint do przykręcenia motylka. Dzieki ślepy jakiś byle i dopiero jak napisałeś to zobaczyłem to już wiem że muszę kupić jeszcze jeden plastik bo mój ma to ucho urwanie!!!! będę musiał sprawdzić bo w komorze silnika mam chyba inaczej niż Ty. motylek kupisz już tylko przez audi classic ja za sztukę dałem coś koło 3 euro a przesyłka ponad 6 info dla potomnych
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
ale jak później ruszysz z kopyta to przyszla żona nie pozna auta ze stoi pod domem
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
podszedles pięknie do tematu bardzo ładnie teraz wygląda w środku
-
Elementy wnętrza z EXEO
a co myślicie o listach drzwi bo widziałem niektóre z listwami takimi jak w s-line podejdzie to ?
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
do tej osłony jest motylek którego niby nie można już zamówić na ściance jak on jest montowany? tam powinien być gwint? może ktoś zrobić zdjęcie i wrzucić?
-
Sprawdzenie płyty z mapami
wyświetla ci na czerwono komunikat na rns-e coś w rodzaju włóż płytę lub skontaktuj się z aso audi w celu wymiany napędu czy coś takiego ?
-
Fotochrom w B5?
tego akurat nie wiem czy mosi być pasek