Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mam podobny problem i z chęcią sie dowiem ,u mnie gdy skręcam to jest takie uczucie ze zaraz opona z felgi zejdzie
  2. witam wszystkich niedługo bede miał przekładke z ośki na Quattro moje auto to b7 avant 1.8 t z 2006 roku o zawieszeniu 1ba czyli bida edyszyn a przeszczep pochodzi z a4 b7 3.2 s line i teraz pytanie do was czy jezeli przełoże naped a zawieszenie zostawie swoje czy mocno siądzie ,jednak naped troszke wazy , mam całe zawieszenie z dawcy s line ale tam silnik był cięszszy niż 1.8 co lepiej zrobić za wszelkie info dziękuje
  3. zdjęcia nie mam ale jutro zrobię i wstawie ,przeczytałem w jakimś poście ze mogłem mieć słaby styk kostki z pinem w lampie i dlatego pali styk, wygląda tak jak nad topiony styk w wkładzie lampy
  4. ok podziękował, a gdzie wtyczke można dostać
  5. mam ten sam problem ,wypalony pin wstawiona druga lampa i dalej pali może ktoś wie dlaczego
  6. witam wszystkich ,mam problem z lampą tylną prawą pali mi styk w lampie od swiatła ,często przygasza się oczywiście wyskakuje błąd na fisie i za bardzo nie wiem czego szukać
  7. potwierdzam a4 b7 100-120 mikronów
  8. witam szerokie grono mam pytanie czy z da rade przełożyć napęd quattro z silnika 3.2 d0 1.8 t?
  9. no na pewno było by 5mm szerszy profil i troszkę szersza ale już nic nie będę kombinował tylko je zjeżdze no chyba ze ktoś będzie chętny to sprzedam lub zamienie dodam ze opony z 2019 roku 14 tydzien
  10. ja kupiłem 205 50 17 fakt profil mniejszy troszkę komicznie to wygląda ale komfort w porównaniu do letnich 225 bajka na koleinach opony to Dunlop winter sport 5
  11. witam wszystkich i na wstępie odpowiem na pytanie czy wart bawić się w swap hebli na 320/288 natomiast poweim ze tak pomimo nie dogodności na tle felg na początku myślałem ze mam 17 będzie git a tu zonk et 46 lipa trzeba dystans a ze jestem przeciwnikiem dystansów jakich kolwiek w palnie mam delikatne frezowanie zacisków no chyba ze dorwe felgi 17 z mniejszym et tylko to loteria i mierzenie a może ktoś z was ma 17 po swapie bardzo bym prosił o zdjecie jakich felg szukac z góry dzięki i pozdrawiam
  12. ni ja mam taki problem a co poradzicie na urwane zaczepy na górze został dobry tylko środkowy
  13. a jak proponujecie pociągnąć tą przedłużke dołem może górą
  14. oki przedłużka do kupienia i podłączyć ja do płetwy czy szukać modułu w schowku tu gdzie jest czytnik do płyty nawigacji
  15. cześć , czy waszym zdaniem wydech z sedana do awanta będzie pasował czy będzie delikatnie za krótki czyli końcówki wydechu będą schowane o jakieś 4- 6 cm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.