Treść opublikowana przez moglaj80
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Z tym ze jak to ma A3 czyli rns ma 8P0 i koncówka 193 czyli ledowy nie podłaczy kamey do tego trzeba dodatkowy jakis modół ja mam a4 b7 pierwsza rejestracja 2006 moze to tez powinienem dopisac
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
jestem jeszcze w niemczech za tydzien bede wtedy bede mial dostep jak podam numer seryjny to powiecie mi jaki model tego tunera kupic i lub z ktorego auta ma kupic zeby dzialalo? a jeszcze mam pytanie czy przez ten odbiornik tv ktory ma byc podlaczona kamera bede mogl ogladac telewizje bo chyba jest juz tylko cyfrowa dobrze rozumiem? czy do tego tez sie cos dokupuje zeby byla telewizja?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
cd/tv
-
[ALL B7] Jak pozbyć się emblematów z tylnej klapy ?
witam a ja mam dwa znaczki s-line nad kierunkowskazem i tez bym chcial je sciagnac jak to zrobic?
-
Wyjęcie nakładki na telefon z podłokietnika - jak ?
dolaczam sie do tematu tez cos mam w podlokietniku,wiemze dokupuje sie adapteryi co mam caly zestaw glosnomowiacy czy to tylko ladowarka pod telefon? ktos cos?
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Jaki masz nr ori rns-enaciepane z GT-I9195 gdzie mam sprawdzic jaki mam numer rns-e ? tylko nie mow ze mam wyciagac radio i jest z tylu moze w papierach z radia?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Teraz jeszcze raz patrzalem i wkoncu znalazlem.Dziekuje za pomoc
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
bardziej mi chodzi o pelne funkcje i zeby chodzil z jakas nokia lub samsungiem moze htc jaki mam szukan numer dokladnie bt?
-
"incl. engine" - Webasto
ja mam benzyne 3.2 i jak najedziesz w fis w tym menu gdzie sie ustawia webasto tam masz czas ile ma chodzic, date kiedy, timery 3 do wyboru na stale, czas ile ma sie grzac, i funkcja ink motor najezdrzasz kursorem i resetem na manetce odznaczasz, przynajmniej tak jest u mnie.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
panowie jaki model bt mam kupic do rns-e? jak to wyglada obojetnie ktory tylko komplet czy mosze sprawdzic dokladnie model radia (gdzie mam to napisane)i pod nie kopowac konkretny model bt?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
ja kupilem orginalne wiazki i klamki podswietlane. dzieki za info Powiedzcie mi robic cala dokumentacje jak to sie robi? ja kupilem orginalne wiazki i klamki podswietlane. dzieki za info Powiedzcie mi robic cala dokumentacje jak to sie robi? a co jest jak bede chcial oswietlenie nog w srodku? zastanawialem sie czy nie dolozyc szyberdachu czy to ma cos wspolnego ze soba ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jak rozpoznac jaki mam model rns-e bo chcialem dolozyc te roznosci do siebie i nie wiem jak mam to ugrysc bo chcialem pozbierac to wszystko i zamontowac za jednym razem,nie wiem jakich czesci i jakich numerow czesci mam szukac. Pomocy prosze?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
dzieki zajme sie tym jutro a co do wiazek w drzwiach wystarczy ze wymienie wiazki w bede mial podswietlenie klamek i swiatelka w drzwiach? mam z tylu elektryczne szyby?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
a powiedzcie mi gdzie jest schowany modul bo nie mam nikogo narazie z komputerem zeby podlaczyc i sprawdzic jaki mam, duzo jest toboty? ale napisze ze mam z przodu podswietlane kratki,4 szyby elektryczne. Nie mam za to klamek podswietlanych,oswietlenie w drzwiach i pod nogami, moje pytanie czy jak wymienie wiazki w drzwiach to bede mial oswietlenie +podswietlane klamki?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ok moze mis ie uda do tego czasu zostac. Fajnie by bylo sie spotkac bo chcialem cos w aucie porobic ale nie wiem jak mam to ugrysc. A nie znacie moze kogos w jeleniej kto by mi powiedzial co am kopic do podlaczenia kamery cofania, chcialem sterowanie glosem, bt jakies wyjscie zebym sobie cos podlaczyl albo usb albo jack. Z gory dziekuje
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
czyli tylko kabel i zmieniarka do rns i wszystko chulac bedzie czy szczegolny model zmieniarki?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Witam wszystkich ja tez bym sie pisal na cos takiego jestem nowy chetnie cos poslucham cos sie dowiem a moze nawet pomoge tylko ze mam problem jestem za granica i u mnie tylko wekendy wchodza w gre. Kiedy jajblizsze spotkanie i gdzie? bede w jeleniej 13.03 do kogo mogl bym podjechac i sie dowiedziec cos bo chcialem dolozyc bt kamere cofania ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Przepraszam ale ze mnie zapominalski. Jestem z Jeleniej Góry obecnie mieszkam w Regensburgu(bawaria). posiadam B7 2006 3.2quattro na leniuchu. Odnosnie numeru silnika nie wiem gdzie to jest napisane w dowodzie jak to odnajde to uzupelnie do konca Rowniez witam serdecznie wszystkich.
-
Wykorzystanie uchwytu w tunelu pod adapter coolman
wczoraj w nocy znalazlem ze mozna dokupic do tego zestawu w podlokietniki calkiem inne podlaczenie a mianowicie wyciagaja caly ten plasti do ktorego sie przyczepia adapter od danego telefonu, wklada plaska podkladkie i do tego jest podlaczenie przez usb tylko nie wiem czy to wymienia dane rns bede jakos w przyszlym tygodniu w servicie to sie dowiem dokladnie nawet nie udalo mi sie zobaczyc numeru czesci bo to podobno wszystko orginal.
-
Dodatkowe zabezpieczenie samochodu -Homemade
moj stary dawno temu jak kupowal a6 to bylo 94 dokupil w hella elektro zawor podlaczyl przed pompe do paliwa sterowanie podlaczyl jakos tak ze jak panela nie bylo paliwo nie bylo podawane do pompy,wiem teraz jak bedzie pompa bez disla to sie zatrze ale moze takie zabezpieczenie zrobic ale na prad w aucie? to tylko propozycja i info ale zrobisz jak chcesz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam serdecznie wszystkich ,jestem nowy z marka audi ale jak narazie jestem zadowolony. Pozdrawiam .
-
Demontaż uchwytu na telefon w podłokietniku A4 B6
a majac cos takiego w podlokietniku jest to zestaw glosnomowiacy do tel czy bt jak to moge sprawdzic?